Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(Tess @ 2009 09 28, 09:36)
merginos, o suki ten tik tokias mazas talpas parduoda???
30ml pabandymui gal ir gerai, bet turbut labai greit baigiasi??


kaip Katutis rase, priklauso nuo produkto. bet 30ml prausikliui tai mazoka (gal savaitei).

QUOTE(Dovish @ 2009 09 28, 09:50)
Sakykit, kokius kūnui šveitiklius naminius dabar naudojate? Man jau atsibodo kava, cukrus... ax.gif  Norisi kažko kito, gal dar yra kokia alternatyva? g.gif


o kam nori? kunui ar veidui?
pvz kunui: abrikosu kauliuku milteliai, pemzos milteliai...
veidui: jojobos milteliai, smulkinta lufa, smulkinti aviziniai dribsniai, miltai...

labai daug kas tinka, svarbu atsitaikyt sau pagal 'stipruma'.

QUOTE(Monica @ 2009 09 28, 10:22)
net elementariai sumaišius su dušgeliu ir ea, po kokių 4 d. būna sugedęs.
man l. patinka ryžių miltai (ryžiai kavamalėj permalti)

daddygirl,
o tavo white willow tirpsta vandenyje? radau 1 vietoj parašyta, kad tirpsta alkoholyje, ir skystas ekstraktas yra alkoholinis ...


turbut priklauso nuo duso gelio. mano prausiklis su miltais negenda.

aha, galvojau daryt su alkoholiu, bet taip ir nedariau.
labai gerai vandeny tai netirpsta. bet kazkiek tirpsta, nes nudazo.
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2009 09 28, 12:20)
o kam nori? kunui ar veidui?
pvz kunui: abrikosu kauliuku milteliai, pemzos milteliai...
veidui: jojobos milteliai, smulkinta lufa, smulkinti aviziniai dribsniai, miltai...

Kūnui 4u.gif Veido nešveičiu ax.gif
Įdomūs pasiūlymai kūno šveitimui, bet net neįsivaizduoju kur ieškoti ingridientų... rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dovish: 28 rugsėjo 2009 - 12:39
merginos gal esate bandziusios sante verde produkcija? gundausi aloe paakiu kremuku.... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovish @ 2009 09 28, 12:46)
Rkatyte, kokia naudoji, stambiakristalę? 4u.gif


Taip, stambiakristalę, svarbu, kad odą būtų labai drėgna, nes jei bandysi sausą trinti, tai labai šiurkštu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 09 28, 12:51)

kol kas jokio atskiro - planuose įsigyti Suki smile.gif Kartais kokiu aliejuku patepu, pvz. argano smile.gif Hauschkos ir man nepatiko  schmoll.gif Netgi kažkoks tempimas jausdavosi. Paakių oda, toks jausmas, labiau kentėjo negu džiaugėsi smile.gif



o gal galetum pasakyti kodel Suki??? as naturalia kosmetika neseniai naudoju, tai dar nelabai gaudausi, veidu dabar viska susipirkau is Dr. H, nes kai buvau dr. H namuose, tai pripasakojo, kad geriausia neudoti visa linija vienos gamintojo, nes atseit po to oda nieko nesupranta ir prasideda problemos doh.gif na bet jauciu, kad paakiams man jis netinka, nuo CC irgi oda kazkokia keista, tik lengvas roziu kremas regis visai nieko, bet jau eina i pabaiga tai irgi nelabai zinau ar imt dar viena ar ne...

na o del aliejukum tai va neperiebu?? nezinau ar sioj ar KN temoj skaiciau kad sviestmedzio alieju paakius tepa, as pameginau tai man schmoll.gif labai riebu, pasitepiau nakciai tai po poros valandu ejau valyt, nes labai riebu buvo, gal persistengiau ir perdaug pritepiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovish @ 2009 09 28, 12:24)
Tai daugiau su nieko nereikia maišyti ar dar dėti bazinio aliejaus kokio? 4u.gif


aš nededu, nori-gali dėti.Aš kartais dar neg. j. purvo įdedu.

QUOTE(Chippie @ 2009 09 28, 12:36)
Koki kremukma naudojat paakiams???


man duoda efektą baz. aliejų ir ea mišinys (emulsija) arba naminis kremukas iš tų pačių produktų
Atsakyti
QUOTE(Chippie @ 2009 09 28, 13:23)
o gal galetum pasakyti kodel Suki???

na o del aliejukum tai va neperiebu??


nes kol kas nei vienas jų produktas manęs nesualergizavo, kas būdavo po Hauschkos biggrin.gif Ką turiu, tas tinka, be to, sudėtis patraukli, todėl pasibandyti ir knieti biggrin.gif

žiūrint, koksai aliejukas wink.gif Pvz., erškėtuogių ar argano, tai tikrai labai malonūs 4u.gif Sviestmedžiu tai netepčiau vien dėl didelio jo riebumo, man jis atrodo per sunkus paakiams. Na bet kaip kam tinka smile.gif

Palomina, eik savo pareigos vykdyti! biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katutis: 28 rugsėjo 2009 - 13:43
O kurioj saly gaminama Suki kosmetika??? ir kur perkate?? kurioj internetinej parduotuvej pigiausiai iseina?? kiek ziurejau, tai tose kuriose pirku kita kosmetika Suki neprekiauja... labai noreciau isbandyti, didelis pasirinkimas pas juos thumbup.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti