Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(katutis @ 2009 09 18, 13:19)

aha, bendravimas yra mano kasdienybė laugh.gif O ir šiaip su humanitarine sritim, taipogi rašinių, interpretacijų rašymu vidurinėje nebūdavo problemų  rolleyes.gif

zodziu, esi mano susizavejimo objektas wub.gif blush2.gif bandysim speliot toliau biggrin.gif

QUOTE(Palomina @ 2009 09 18, 13:36)
o gal prisimeni kokius aliejus tada dejai kai darei lupu balzama?
as galvoju, kad slydimo mazai galejo but del to, kad aliejai per mazai riebus, ir kai vasko daug idedi, tada tikrai sunkiai slysta..

kaip tik bandziau atkast recepta, tai berods radau, dejosi medus, ricinos, simondsiju aliejai g.gif as paskui masciau, kad gal medus kaltas g.gif
Atsakyti
bryyla, yra yra visko, o kai susigalvoti pirkt, tai žiū, jau ir išpirkta biggrin.gif Todėl net drebu, kaip neramu man dėl KN biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2009 09 18, 13:45)
Palomina, balzamas  wub.gif

4u.gif

QUOTE(bryyla @ 2009 09 18, 14:03)
Grozis...  wub.gif  Susigundysiu ir as kada nors pasigaminti  rolleyes.gif

4u.gif

QUOTE(dzemute @ 2009 09 18, 14:13)
o gal vertetu  ax.gif

4u.gif
na gal kada nors ir saus kokiu minciu smile.gif

QUOTE(linutiaaa @ 2009 09 18, 14:26)
kaip tik bandziau atkast recepta, tai berods radau, dejosi medus, ricinos, simondsiju aliejai g.gif as paskui masciau, kad gal medus kaltas g.gif

na medus gali nebet kaltas but del nepakankamo kietumo, bet del slydimo tai nemanau g.gif
kita kart bandyk su riebesniais aliejais, ir medaus nedek smile.gif po to pasigirk kas isejo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 09 18, 14:30)
bryyla, yra yra visko, o kai susigalvoti pirkt, tai žiū, jau ir išpirkta biggrin.gif Todėl net drebu, kaip neramu man dėl KN biggrin.gif

na tai zinau, kad taip buna, todel ir skubejau siandien pelargoniju nusipirkt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bryyla @ 2009 09 18, 14:23)
Beje, buvau siandien KN palergoniju EA  tongue.gif kaip supratau, tai daug dar ten jo yra  irnesakyk.gif pasisakiau pardavejai ir kam man jo reikia, ka zadu deti, tai sake pelargonijos nelabai padeda stangrinti krutine, Ylang ylang EA irgi nelabai tinka  doh.gif na bet as pastarojo ir nezadejau deti...

šiaip nei pelarg. nei ylang nėra prie stangrinančių ea. Bet mano supratimu jų poveikis krūtinei eina per hormoninę, moterišką pusę. KN paminėjo tuos klasikinius stangrinančius, prieš senėjimą ea, kuriuos pvz aš veidui naudoju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bryyla @ 2009 09 18, 14:23)
bet eisiu kita savaite ten, noriu greiciau savo stangrinamojo alieju misinuko  ax.gif tai tada vel jums viska ispasakosiu  cool.gif

Būtinai parašyk kaip sekėsi, (su manimi ten ne labai kalba - gal fizionomija nepatinka biggrin.gif ), labai domina KN teikiama informacija biggrin.gif

QUOTE(katutis @ 2009 09 18, 14:30)
bryyla, yra yra visko, o kai susigalvoti pirkt, tai žiū, jau ir išpirkta biggrin.gif Todėl net drebu, kaip neramu man dėl KN biggrin.gif

drinks_cheers.gif Aš retai nueinu, bet yra pasitaikę, kad paskutinį buteliuką ir prieš pat nosį nuperka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bryyla @ 2009 09 18, 13:40)
na tai zinau, kad taip buna, todel ir skubejau siandien pelargoniju nusipirkt  biggrin.gif


tave tai norėčiau pagirti už pažangą ir įteikti balionėlį 4u.gif Nes kai prisimenu pirmuosius postus, tai rodos, kad visai kitas žmogus rašo wink.gif Šaunuolė thumbup.gif Visos kitos, aišku, be komentarų, tik atskirai nevardinsiu - čia tos, kurios nepabėga, rašo, dalinasi patirtimi, dalyvauja, formuoja bendrą nuomonę clap_1.gif
Atsakyti
QUOTE(Monica @ 2009 09 18, 14:43)
šiaip  nei pelarg. nei ylang nėra prie stangrinančių ea. Bet mano supratimu jų poveikis krūtinei eina per hormoninę, moterišką pusę. KN paminėjo tuos klasikinius stangrinančius, prieš senėjimą ea, kuriuos pvz aš veidui naudoju smile.gif

aisku smile.gif na palergonijas as ir desiu, man jos skaniai kvepia, tik va MB kvapas labai nepatiko, o vakarais zadu teptis, tai bijau, kad i lova manes nepriims doh.gif tai galvojau mandarinai skaniai kvepes, b et jei jie nelabai ka daro, tikrai nepirksiu... O tie dervu EA tubut nera labai malonus nosei?
Papildyta:
QUOTE(katutis @ 2009 09 18, 14:49)
tave tai norėčiau pagirti už pažangą ir įteikti balionėlį  4u.gif Nes kai prisimenu pirmuosius postus, tai rodos, kad visai kitas žmogus rašo wink.gif Šaunuolė  thumbup.gif Visos kitos, aišku, be komentarų, tik atskirai nevardinsiu - čia tos, kurios nepabėga, rašo, dalinasi patirtimi, dalyvauja, formuoja bendrą nuomonę clap_1.gif

Vajei, net nuraudau blush2.gif tai gal seniau ikyri buvau, nes nieko nenusimaniau, o zinoti daug norejau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monica @ 2009 09 18, 13:43)
Bet mano supratimu jų poveikis krūtinei eina per hormoninę, moterišką pusę. KN paminėjo tuos klasikinius stangrinančius, prieš senėjimą ea, kuriuos pvz aš veidui naudoju smile.gif


vat vat. O kai susibalansuoja sistemos iš vidaus, mažiau reikia fasadą dailinti, nes pats apsitvarko wink.gif
Atsakyti
Merginos, vis pamirštu paklausti, ar yra jau geriančių baltąjį molį? Įdomu ar jaučiasi skirtumas nei geriant žaliąjį? ax.gif

QUOTE(bryyla @ 2009 09 18, 14:50)
aisku  smile.gif na palergonijas as ir desiu, man jos skaniai kvepia, tik va MB kvapas labai nepatiko, o vakarais zadu teptis, tai bijau, kad i lova manes nepriims  doh.gif tai galvojau mandarinai skaniai kvepes, b et jei jie nelabai ka daro, tikrai nepirksiu... O tie dervu EA tubut nera labai malonus nosei?

Mandarinai nuo strijų, celiulito ir šiaip bent jau man laaaabai skaniai kvepia wub.gif
Atsakyti
QUOTE(bryyla @ 2009 09 18, 13:53)
tai gal seniau ikyri buvau, nes nieko nenusimaniau, o zinoti daug norejau  biggrin.gif


atsimenu tik bendrą įspūdį, o konkrečių postų - ne biggrin.gif

QUOTE(ernesin @ 2009 09 18, 13:55)
Merginos, vis pamirštu paklausti, ar yra jau geriančių baltąjį molį? Įdomu ar jaučiasi skirtumas nei geriant žaliąjį? ax.gif


šio mėnesio pabaigoje ar kito pradžioje pradėsiu, nepamenu dabar tiksliai savo grafiko smile.gif Ir MB priimsiu į kompaniją, jeigu vis dar norės biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 09 18, 14:58)
atsimenu tik bendrą įspūdį, o konkrečių postų - ne biggrin.gif
šio mėnesio pabaigoje ar kito pradžioje pradėsiu, nepamenu dabar tiksliai savo grafiko smile.gif Ir MB priimsiu į kompaniją, jeigu vis dar norės biggrin.gif

Na tai pagėrusi kokią savaitėlę jau žerk mums savo komentarą mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti