Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(Tess @ 2009 09 28, 10:36)
merginos, o suki ten tik tokias mazas talpas parduoda???
30ml pabandymui gal ir gerai, bet turbut labai greit baigiasi??


pas mane dieninio losjono 30 ml ir tikrai ilgam užteks, nes net nepilną paspaudimą vienam kartui naudoju smile.gif Kokį konkrečiai produktą žiūri? smile.gif
Atsakyti
Sakykit, kokius kūnui šveitiklius naminius dabar naudojate? Man jau atsibodo kava, cukrus... ax.gif Norisi kažko kito, gal dar yra kokia alternatyva? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovish @ 2009 09 28, 10:50)
Sakykit, kokius kūnui šveitiklius naminius dabar naudojate?


kokoso drožlių rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovish @ 2009 09 28, 11:50)
Sakykit, kokius kūnui šveitiklius naminius dabar naudojate? Man jau atsibodo kava, cukrus... ax.gif  Norisi kažko kito, gal dar yra kokia alternatyva? g.gif

Iš druskos galima pasidaryti 4u.gif nors su cukrum man labiausiai patinka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 09 28, 11:07)
kokoso drožlių  rolleyes.gif

O jos riebios? Su kuo dar galima maišyti ar tiesiog grynomis šveisti? ax.gif

QUOTE(Rkatyte @ 2009 09 28, 11:11)
Iš druskos galima pasidaryti  4u.gif  nors su cukrum man labiausiai patinka  ax.gif

Sakyčiau druska aštroka g.gif Cukrus man irgi nelabai...uždėjus ant kūno greitai ištirpsta ir atrodo, kad niekas nešveičia biggrin.gif Man labiausiai kava patinka, bet jau atsibodo nors ir ea vis keičiu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dovish: 28 rugsėjo 2009 - 11:22
QUOTE(katutis @ 2009 09 28, 10:02)
o kokį tu skystį pylei?? Aš iš didelio indo išvis į nedidelį buteliuką persipyliau dalį, kad patogiau būtų nešiotis, kai reikia, tai kažkaip jaučiu, kad tie ryžiai liko dideliame inde  biggrin.gif

net elementariai sumaišius su dušgeliu ir ea, po kokių 4 d. būna sugedęs.

QUOTE(Dovish @ 2009 09 28, 11:50)
Sakykit, kokius kūnui šveitiklius naminius dabar naudojate? Man jau atsibodo kava, cukrus... ax.gif 


man l. patinka ryžių miltai (ryžiai kavamalėj permalti)

daddygirl,
o tavo white willow tirpsta vandenyje? radau 1 vietoj parašyta, kad tirpsta alkoholyje, ir skystas ekstraktas yra alkoholinis ...
Atsakyti
QUOTE(Monica @ 2009 09 28, 11:22)
man l. patinka ryžių miltai (ryžiai kavamalėj permalti)

Tai daugiau su nieko nereikia maišyti ar dar dėti bazinio aliejaus kokio? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Monica @ 2009 09 28, 12:22)
net elementariai sumaišius su dušgeliu ir ea, po kokių 4 d. būna sugedęs.
man l. patinka ryžių miltai (ryžiai kavamalėj permalti)
[b]




ryzius tai butinai reikes pameginti, kazkaip ne i galva nesove g.gif

as pilinga darau arba su kava arba druska, o druska tikrai neagrasyvi odaim zinoma nereikia kaip isprotejusiai trinti. Daug grozio salonu siulo kuno sveitima su negyvosios juros druskomis. Man tai visai patinka.


tik va nezinau ka naudoti veidui... mano oda labai jautri ir plona, pilingo nelabai megsta, baigiau naudoti Laveros roziu pilinga, jis gana svelnus buvom bet galvoju gal koki gomaza pameginti, gal galit patart??

Koki kremukma naudojat paakiams??? as baigiu sunaudoti dr. H bet nelabai jis man unsure.gif nematau jokio skirtumo ir tikrai nei maisai po akim sumazejo, nei ratilai isnyko, rauksles kaip buvo taip ir yra, nei sumazejo nei isnyko, nauju matau, kad irgi prisigaminau, nors stengiuosi nesiraukyti, ir siaip regis nedaug tepu bet vis jauciu ta krema, nemalonus jausmas, o dar kartas akies kamputyje paberia, manau kad man netinka..

Atsakyti
QUOTE(Dovish @ 2009 09 28, 12:21)
Sakyčiau druska aštroka g.gif Cukrus man irgi nelabai...uždėjus ant kūno greitai ištirpsta ir atrodo, kad niekas nešveičia biggrin.gif  Man labiausiai kava patinka, bet jau atsibodo nors ir ea vis keičiu ax.gif


Druska aštroka, ypač jei ta stambiakristalė, gali ir smulkią naudoti, - bet iš jos naudos įtariu mažai, nebandžiau, o principas kaip ir cukraus - sudrėkusi tirpsta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Chippie @ 2009 09 28, 11:36)
as pilinga darau arba su kava arba druska, o druska tikrai neagrasyvi odaim zinoma nereikia kaip isprotejusiai trinti. Daug grozio salonu siulo kuno sveitima su negyvosios juros druskomis.

as baigiu sunaudoti dr. H  bet nelabai jis man unsure.gif

Esu bandžius ir aš druską pirtyse, bet ji man vis tiek aštroka, o beto vietomis graužia unsure.gif

Kiek merginų yra bandę paakių kremuką iš Dr.H - nei vienai didelio įspūdžio nepaliko. Dauguma aliejukus naudoja 4u.gif

QUOTE(Rkatyte @ 2009 09 28, 11:38)
Druska aštroka, ypač jei ta stambiakristalė, gali ir smulkią naudoti, - bet iš jos naudos įtariu mažai, nebandžiau, o principas kaip ir cukraus - sudrėkusi tirpsta  ax.gif

Rkatyte, kokia naudoji, stambiakristalę? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovish @ 2009 09 28, 11:21)
O jos riebios? Su kuo dar galima maišyti ar tiesiog grynomis šveisti? ax.gif


aha, aliejingos drinks_cheers.gif Ir pylingas gaunasi, ir pasitepimas aliejumi smile.gif Aš su niekuo nemaišau biggrin.gif

QUOTE(Monica @ 2009 09 28, 11:22)
net elementariai sumaišius su dušgeliu ir ea, po kokių 4 d. būna sugedęs.


avižinių dribsnių specialiai esu pirkusi grožio procedūroms, bet kažkaip užmečiau sad.gif O su žele nemaišau nieko, nes jos pačios irgi nenaudoju - man labiausiai patinka muilai iš Nimfali 4u.gif

QUOTE(Chippie @ 2009 09 28, 11:36)
Koki kremukma naudojat paakiams??? as baigiu sunaudoti dr. H  bet nelabai jis man unsure.gif


kol kas jokio atskiro - planuose įsigyti Suki smile.gif Kartais kokiu aliejuku patepu, pvz. argano smile.gif Hauschkos ir man nepatiko schmoll.gif Netgi kažkoks tempimas jausdavosi. Paakių oda, toks jausmas, labiau kentėjo negu džiaugėsi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 09 28, 11:51)
aha, aliejingos  drinks_cheers.gif Ir pylingas gaunasi, ir pasitepimas aliejumi smile.gif Aš su niekuo nemaišau  biggrin.gif

Sudominai bigsmile.gif Reikės pabandyti biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti