Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(shopingas @ 2009 09 27, 22:46)
Reikia prisiregistruot. Siaip 'internetiniu parduotuviu' skyrelyje yra visa tema apie ebay - siulau paskaityt pirma puslapi, tai daugkas paaiskes ir labai supaprastes supratimas wink.gif


reiks pasiskaityt, įdomu pasidarė ebay aukcionai biggrin.gif

QUOTE(dirty_kiss @ 2009 09 27, 22:49)
Noriu paklausti, gal kur matėt Rasos produktams akciją?  ax.gif  Reikia veido toniko  4u.gif


o prie ko čia natūrali kosmetika? tongue.gif
Atsakyti
turiu klausimą dėl SUKI tos priemonės ax.gif
,,Suki exfoliate foaming cleanser"
user posted image
lyg supratau kad prie prausiklių priskirtas, bet gal jis labiau kaip pylingas naudojamas? g.gif ar tiktų kaži kasdieniam naudojimui?

Gal katutis ar Sumer jau bandėt? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lidusia @ 2009 09 27, 22:58)
turiu klausimą dėl SUKI tos priemonės  ax.gif 
,,Suki exfoliate foaming cleanser"
lyg supratau kad prie prausiklių priskirtas, bet gal jis labiau kaip pylingas naudojamas?  g.gif  ar tiktų kaži kasdieniam naudojimui?


lidusia, čia kaip Hauschkos CC analogas wink.gif Pylingas, bet kasdienai, nes jis toks švelnus, kad net nežinau, ką reikėtų su juo išdarinėti, kad pakenktų biggrin.gif Yra cukraus grūdelių, kurie ištirpsta ant veido per keliolika sekundžių, ryžių miltų, na ir EA. Toks visiškai nekaltas, citrusais skaniai kvepiantis dalykėlis wink.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 09 28, 00:00)
lidusia, čia kaip Hauschkos CC analogas wink.gif Pylingas, bet kasdienai, nes jis toks švelnus, kad net nežinau, ką reikėtų su juo išdarinėti, kad pakenktų  biggrin.gif Yra cukraus grūdelių, kurie ištirpsta ant veido per keliolika sekundžių, ryžių miltų, na ir EA. Toks visiškai nekaltas, citrusais skaniai kvepiantis dalykėlis wink.gif


ačiū už operatyvų atsakymą 4u.gif
pagal aprašymą - įtariau kad kažkuo panašu į DH gali būti smile.gif

ir odos nesausina? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(lidusia @ 2009 09 27, 23:07)
ir odos nesausina?  unsure.gif


pirmą vakarą, kai juo nusiprausiau, naktį pabudusi jutau silpną odos traukimą (pabudau tai tikrai ne dėl šito lotuliukas.gif ), tada persigandau, kad nusipirkau visą butelį ir dabar bus šakės unsure.gif Bet antrą kartą panaudojus nieko panašaus nepajutau, atvirkščiai, oda jautėsi komfortabiliai. Dabar taip prie jo pripratau, kad net nepadoru jo nepanaudoti - tarsi oda pati nori tos cukraus porcijos cool.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 09 28, 00:00)
Yra cukraus grūdelių, kurie ištirpsta ant veido per keliolika sekundžių, ryžių miltų, na ir EA. Toks visiškai nekaltas, citrusais skaniai kvepiantis dalykėlis wink.gif


Žinot man kas įdomu, aš dariausi kūnui pylingą su ryžių miltais (ne pačiais smulkiausiais), buvo 1 kartui per daug, o kai po kelių dienų vėl norėjau pasipylinguoti, mano pylingas buvo pasmirdęs. Esmė ta, kad sureagavę su kažkokiu skysčiu, ryžiai (jų miltai) matyt brinksta ir pradeda gesti. Tai aš nesuprantu, kaip ten juos galima apdirbti, kad jie negestų g.gif Pylingas su avižom, jei nedėt konservantų, irgi genda, su konservantais po ilgesnio laiko, bet irgi pradeda rūgti.
Atsakyti
Gal yra uostinėjusių ar bent žinančių kokių atsiliepimų apie Lakshmi kvepaliukus?
Atsakyti
QUOTE(Ramintėlė 24 @ 2009 09 27, 21:22)
ir gal kuri esate turejusi nenuplaunama kondicionieriu? noriu ji naudoti nuo puses plauko ilgio, ypac galiukams kaip papildoma priemone,


Taip jį ir naudoju smile.gif Analogo dar neradau...

QUOTE(Tess @ 2009 09 27, 23:02)
o kuo naturalistes valo makijaza?


Dr. Hauschka "Cleansing milk", Lavera "Basis Sensitiv. Cleansin milk 2 in 1".

QUOTE(katutis @ 2009 09 27, 23:43)
o ten reikia kažkaip užsiregistruoti ar pagal IP atskiria


Kiekvienas vartotojas turi savo account'ą, kaip ir SM pvz. mirksiukas.gif

QUOTE(lidusia @ 2009 09 27, 23:58)
Gal katutis ar Sumer jau bandėt?  smile.gif


Katutis viską labai puikiai aprašė, tai tik pridursiu, kad labai fainas prausiklis drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Monica @ 2009 09 28, 08:50)
Esmė ta, kad sureagavę su kažkokiu skysčiu, ryžiai (jų miltai) matyt brinksta ir pradeda gesti. Tai aš nesuprantu, kaip ten juos galima apdirbti, kad jie negestų g.gif


o kokį tu skystį pylei?? Aš iš didelio indo išvis į nedidelį buteliuką persipyliau dalį, kad patogiau būtų nešiotis, kai reikia, tai kažkaip jaučiu, kad tie ryžiai liko dideliame inde biggrin.gif

QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 09 28, 08:54)
Kiekvienas vartotojas turi savo account'ą, kaip ir SM pvz. mirksiukas.gif


aišku rolleyes.gif
Atsakyti
Tikrai viskas labai paprasta su ebay. Man atrodo, praktikoj darant viskas savaime suprantama ir aisku wink.gif As jau nuo 2005 perku. Tiesa, vis neprisiruosiu parduoti smile.gif O reiktu...

As uzsiemiau gaminimais paskutiniu metu smile.gif (roziu/aloe tonika, vanilini lupu balzama, vanilini kuno sviesta, skysta muila). Zodziu, pasipildziau atsargas smile.gif

QUOTE(lidusia @ 2009 09 27, 21:58)
turiu klausimą dėl SUKI tos priemonės  ax.gif 
,,Suki exfoliate foaming cleanser"
lyg supratau kad prie prausiklių priskirtas, bet gal jis labiau kaip pylingas naudojamas?  g.gif  ar tiktų kaži kasdieniam naudojimui?



pagal naudojimo instrukcija cuktu turetum istirpint tarp ranku, todel vienintelis pylinguojantis dalykas liktu ryziu miltai.
man sitas daiktas labiausiai is Suki priemoniu patiko, tai pirkau jau gal 4 kartus po didele pakuote.
bet dabar panasu pasigaminu, tai turbut nebepirksiu.. nebent pasiilgsiu to pasakisko kvapo biggrin.gif

QUOTE(Monica @ 2009 09 28, 07:50)
Žinot man kas įdomu, aš dariausi kūnui pylingą su ryžių miltais (ne pačiais smulkiausiais), buvo 1 kartui per daug, o kai po kelių dienų vėl norėjau pasipylinguoti, mano pylingas buvo pasmirdęs. Esmė ta, kad sureagavę su kažkokiu skysčiu, ryžiai (jų miltai) matyt brinksta ir pradeda gesti. Tai aš nesuprantu, kaip ten juos galima apdirbti, kad jie negestų g.gif Pylingas su avižom, jei nedėt konservantų, irgi genda, su konservantais po ilgesnio laiko, bet irgi pradeda rūgti.


o ka dar dejai i pylinga? ir po kiek laiko pradejo gesti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daddygirl: 28 rugsėjo 2009 - 10:04
Sveikos,

Noriu paklausti naturalisciu mamyciu, ar teko savo vaikams girdyti kokiu nors alieju? Kokius girdete, kaip jusiskiai gere? Noriu savo sunui pagirdyti kokiu alieju, kad sustipretu imunine sistema. Kiek zinau, skanus yra moliugu aliejus, gal nuo jo patartumete pradeti g.gif
Atsakyti
merginos, o suki ten tik tokias mazas talpas parduoda???
30ml pabandymui gal ir gerai, bet turbut labai greit baigiasi??
Atsakyti