Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(rutuk @ 2009 09 26, 20:01)
help.gif Gal galit man pasakyt, kuris aliejus geresnis: sezamu ar moliugu seklu aliejus (plaukams, kunui)???

Plaukams tai sezamų, o kūnui nežinau, aš moliūgus tik iš vidaus naudojau.

QUOTE(katutis @ 2009 09 26, 20:40)
Prismoj, jau antrą konservą paėmiau šiandien biggrin.gif

manau, kad ne wink.gif Ar ne Cefeidė kanapes veidui naudoja ir labai patenkinta?  g.gif

Gal gali parodyti kaip atrodo??? labai susidomėjau...

Taip taip, būtent aš naudoju kanapių veidui ir tikrai labai super thumbup.gif
Atsakyti
ok smile.gif bandysiu ir as. Kokosu pieno yra ir rimi ir iki, kazkada maistui esu pirkusi.
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 09 26, 20:40)
o man staiga pasidarė nuoširdžiai gėda, kad neįsivaizduoju, kaip tuose ebay aukcionuose dalyvauti?  blush2.gif Gal gali aprašyti esmę - kaip ir kiek siūlyti ir neprašauti? biggrin.gif Konkrečiai rašyk apie serumą, bus labai į temą biggrin.gif


Žinok labai paprasta ten viskas smile.gif Pvz. aš pamačiau, kad vienas amerikietis siūlo serumą už 35 USD, kai jo reali kaina yra 75 USD, o apie kainą svarais iš viso nutyliu doh.gif Tai pirma išsiaiškinau, ar atsiųstų į Lietuvą, tai su tam tikrom sąlygom sutiko. Žodžiu, iki aukciono pabaigos liko 3 dienos. Aš 'užbiddinau' 40 USD, o su manimi varžėsi dar vienas žmogus, kurio maksimali siūloma kaina buvo 36 USD. Taigi, įvedusi sumą '40', išeina taip, kad mano maksimali suma dabar pasidarė 36,01 (pardavėjas nustatė aukciono sąlygą, kad kainą galima didinti po vieną centą, ta suma gali būti ir didesnė, pvz. po dolerį ir pan.). Likusieji 3,99 USD yra tarsi mano rezervas, kurio nemato kiti pirkėjai. Kitas asmuo, norėdamas varžytis su manimi, turės siūlyti ne mažesnę kaip 36,02 USD sumą, tačiau net ir tiek pasiūlęs, jis nieko nepeš, nes sistema automatiškai nustatys, kad aš laimiu su 36,03 USD pasiūlymu. Na, nebent atsiras toks, kuris iškart pasiūlys daugiau nei aš, pvz. 45 USD, tada išeis taip, kad serumo kaina pataps 40,01 USD ir man jau reikės kelti kainą, norint laimėti, o tas su 45-iais USD tuo metu pirmaus, kol niekas nepasiūlys daugiau. Tikiuosi paaiškinau 4u.gif

QUOTE(laurapde @ 2009 09 27, 12:42)
Kokosu pieno yra ir rimi ir iki, kazkada maistui esu pirkusi.


Aš irgi vakar IKI mačiau drinks_cheers.gif Reikės kada pabandyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 09 27, 12:34)
Žinok labai paprasta ten viskas smile.gif


siaubingai painu biggrin.gif O kaip tu esi tikra, kad tas kitas žmogus irgi neturi kokio tau nematomo rezervo? Ačiū už paaiškinimus, išsisaugosiu, jei kada prireiktų 4u.gif O gal ir pati sudalyvausiu dėl patirties tongue.gif

man gal ebay atrodo nepatikimas, nes aš dorai nesuprantu, kaip serumą, kuris kainuoja 75 dolerius, galima už 35 pasiūlyti? Kur tas rezervo šaltinis? Tada iškart kyla įtarimų - gal tas daiktas vogtas (kaip pvz. išneša iš fabrikų iki galo neapdorotus kilimus, gobelenus, džinsus), gal naudotas, gal netikras/padirbtas? g.gif Žodžiu, kai man daugiau klausimų nei atsakymų, tai paprastai renkuosi kitą - man aiškesnę ir patikimesnę alternatyvą ax.gif

Cefeide, kokosų pienas yra toks:
user posted image

bet manau, kad galima imti bet kokį, kuriame neprikrauta pagerinimui E 4u.gif
Atsakyti
o tada kokosu piena veitoje balzamo ant isplautu plauku uzpilti ir isskalauti?

Va pabandziau gryna kanapiu alieju uzsitepti, tai pradejo vietomis veida grauzti.. turbut vienas per stiprus g.gif
Atsakyti
Merginos, kadangi Jus nemazai turite informacijos apie naturalius produktus, tai noriu Jusu paklausti...
snd gavau reklamytes i e.pasta apie naturalius Acorelle kvepalus ...
man tai visiska naujiena ir niekada nebanziau naturaliu kvepalu blink.gif
Gal kuri bandete ir galite parasyti atsiliepimus?
Atsakyti
QUOTE(laurapde @ 2009 09 27, 13:50)

Va pabandziau gryna kanapiu alieju uzsitepti, tai pradejo vietomis veida grauzti.. turbut vienas per stiprus  g.gif

Vat ir zinok kas tinka o kas ne blink.gif Jau isirasiau i sarasa pirkimui, bet teks susilaikyt unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 09 27, 13:53)
O kaip tu esi tikra, kad tas kitas žmogus irgi neturi kokio tau nematomo rezervo?

man gal ebay atrodo nepatikimas, nes aš dorai nesuprantu, kaip serumą, kuris kainuoja 75 dolerius, galima už 35 pasiūlyti?


Jei jis turėtų rezervą, kuris yra didesnis nei mano pasiūlyta suma, tai iškart būčiau pamačiusi, pasiūliusi savuosius 40 USD: serumo kaina pakiltų iki 40,01 USD ir aš nebūčiau traktuojama kaip kolkas pirmaujanti. Šiaip viskas paprasčiau nei gali atrodyti, nes ebay visada rašo, pv.z "you are winning this item" arba "you were outbid, please bid again" 4u.gif

Per aukcionus kaina gali taip pakilti, kad pasitaiko atvejų, jog pranoksta parduotuvių kainas smile.gif Maža kaina gali būti dėl daugelio priežasčių:
* savininkui daiktas nereikalingas (gavo dovanų) ir nori susigrąžinti nors dalį pinigų;
* siūlydamas mažą kainą pardavėjas automatiškai reklamuoja savo kitas prekes, nes taip gauna daug dėmesio iš daug pirkėjų;
* JAV dažnos įvairios akcijos, pvz. "buy 2 get 1 free", "buy X, get Y for free" ir pan., taigi tokiam rinkinuke vieneto kaina ženkliai sumažėja;
* prekė yra nepaklausi, tad norisi greičiau atsikratyti, kad neužimtų vietos;
* ir dar milijonas priežasčių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Melajja @ 2009 09 27, 10:37)
Mergaites, junkites prie Dride uzsakymo, per terpininke rudaplauke  4u.gif


gal Druide?
Atsakyti
QUOTE(rutuk @ 2009 09 27, 17:04)
Vat ir zinok kas tinka o kas ne  blink.gif  Jau isirasiau i sarasa pirkimui, bet teks susilaikyt  unsure.gif


matyt dezinformavau jus smile.gif pries tebdama ant veido alieju pjausciau aitriasias paprikas. Tai matyt ne aliejus, o papriku aitrumas dar buvo likes ant pirstu. rytoj galesiu dar karta parasyti, bus jau tikrai nusiploves biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(laurapde @ 2009 09 27, 17:44)
matyt dezinformavau jus  smile.gif  pries tebdama ant veido alieju pjausciau aitriasias paprikas. Tai matyt ne aliejus, o papriku aitrumas dar buvo likes ant pirstu. rytoj galesiu dar karta parasyti, bus jau tikrai nusiploves  biggrin.gif

Lauksiu atsiliepimu smile.gif
Atsakyti
ieskau argano aliejaus kur pigiau nusipirkti nei KN. radau internete idomia nuoroda
http://www.neriba.lt...s...130982&am=1
ciA 50 ml kainuoja 36 lt
nemoku kitaip nuorodos ideti. Rusiskai parasyta. ka manot ar "ne padielka"cia bus?
SP 100 ml vokisko apie 34 lt, o KN 30ml 38 lt kainuoja g.gif
Atsakyti