Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(Monica @ 2009 09 26, 17:40)
į vonią blink.gif .Tikrai be reikalo..Dar priklauso nuo ea, kai kurie tai ir nudegint gali odą...


Tai buvo vonelė kojom su arbatmedžiu, juk jį galimą gryną tepti, o kojų oda nera lb. pas mane jautri ax.gif . Šiaip tokią dariau tik kelis kartus ir tik dabar sužinojau, kad padauginau arbatmedžio EA ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 09 25, 11:05)
tai taip, ne nesąžiningas pardavėjas kaltas, bet tu, kad neapsižiūrėjai  doh.gif  blink.gif

o kaip gaunasi siuntimo kaštai, jei taip suskaičiuoti visus užsakymus iš ebay?


Kaltas ir pardavėjas, kad prekę parduoda kaip originalią, nors ten yra fake (aš bent visuomet preziumuoju, kad prekė yra originali, nebent nurodyta priešingai arba klastotė akivaizdi ir nereikalaujanti specialių žinių klastai nustatyti). Bet ir pats pirkėjas turi domėtis tuo, ką perka, kad lengvai nepasimautų mirksiukas.gif

Reikės paskaičiuoti kada. Kadangi kai kurias prekes pirkau mažesnėmis kainomis nei sukipure.com, tai tikėtina, kad tas ant to išeis, t.y. tai, ką sutaupiau ant kainos, išeis už siuntimo mokestį. Dabar aukcione kovoju dėl serumo, kurį viliuosi įsigyti ženkliai pigiau nei už 75 USD - tai irgi galėtų prisidėti prie šiokio tokio sutaupymo rezultate nei kad siunčiantis per tarpininkę (teikiu pirmenybę asmeniniam apsipirkimui nebent į Lietuvą tiesiogiai nesiųstų tam tikrų reikalingų prekių). Vėliau galėsiu parašyti, kas sumoje gavosi 4u.gif

QUOTE(Daddygirl @ 2009 09 25, 12:07)
del atsiliepimu, tai zinai, apie daugumos kompaniju produktus tokiu yra..


Taip, natūralu, kad absoliuti dauguma promotina savo produktus (kalbu apie nat. kosmetiką, riebios-probleminės odos linijas) kaip itin veiksmingus ir pan., tačiau aš jau pradedu atsirinkti, ko reikia mano odai ir kokią kosmetiką vertinu, o kuri net su labai gražiais aprašymais manęs nė kiek nepaveiktų. Pastebėjau esminį dalyką, į kurį visuomet atkreipiu dėmesį, kokį tas gamintojas siūlo veido prausiklį smile.gif Jei prausiklis yra skysto gelio ar putų pavidalu, mane tai iš karto nuteikia priešiškai, nes pastebėjau, kad prausikliai su grūdeliais geriau nuprausia ir palieka malonesnį švaros įspūdį. Be to, jei tokio tipo odai greta yra siūlomas KREMAS, tai irgi verčia suabejoti. Didesnį įspūdį palieka aliejukai ar itin lengvi fluidai. Be to, man svarbu, kad gamintojas siūlytų ir kažką intensyviam gydymui, pvz. kaukes ar naktinius tepaliukus. Žodžiu, turiu tokią specifinę sistemą susidarius mintyse, gal ir ne visos supras ją, bet remiantis ja, kol kas mano favoritais lieka Hauschka ir Suki smile.gif

QUOTE(Tess @ 2009 09 25, 15:10)
merginos, is kur siunciates Suki?
ziurejau ebay, tai arba i LT nesiuncia, arba asortimento neturi..


O tu paklausk, ar neatsiųstų į Lietuvą už papildomą mokestį mirksiukas.gif Didžioji dalis pardavėjų yra linkę sutikti, tik laiko atima susirašinėjimas, kuris paprastai atsiperka smile.gif Pvz. toniką pirkau iš amerikiečio, kuris buvo nurodęs siuntimą tik JAV ribose. Man maloniai atsakė, kad sutiktų už tiek ir tiek atsiųsti ir į Lietuvą, be to, dar pažadėjo įmesti kelis prie toniko derančius mėginukus mirksiukas.gif

QUOTE(Dovish @ 2009 09 25, 18:43)
Summer mūsų reaktyvinė biggrin.gif Greiti apsisukimai, greiti biggrin.gif  4u.gif


Jau nuoširdžiai gėda darosi, kaip shoppomanė kokia doh.gif Bet nuoširdžiai esu patenkinta naudojamomis priemonėmis, o susipirkti visą liniją tai tikrai atima ir laiko, ir finansų ax.gif Kolkas manau, kad verta surizikuoti smile.gif
Atsakyti
Nvey tušo niekas nereabilitavo, ar ne? Kaip suprantu, nelabai jis vertas dėmesio. O ką nusipirko Palomina, kai dvejojo dėl Nvey tušo? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2009 09 26, 17:54)
Nvey tušo niekas nereabilitavo, ar ne? Kaip suprantu, nelabai jis vertas dėmesio. O ką nusipirko Palomina, kai dvejojo dėl Nvey tušo?  ax.gif

o Palomina laukia Elysambre tuso biggrin.gif Nvey kai norejau, tada nebuvo pirkt.. tai ir nenusipirkau smile.gif

beje, siandien nusipirkau Essential Care roziu veido krema (15 ml).. jau antra kart perku rolleyes.gif patinka man jis siuo metu..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palomina: 26 rugsėjo 2009 - 16:58
merginos kurios siuntetes Druide per tarpininkes, ar yra ten koks siuntimo JAV mokestis (shipingas) ? jei yra nuo kokios sumos nemokamas siuntimas? niekur nerandu info doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rutuk @ 2009 09 26, 17:39)
As nelasinu daugiau nei nurodyta, tiesa dariausi i bazini (berods kokosu) tai patiko del to, kad po tokios vonios nereikia naudoti jokiu priemoniu kunui, nes mano kuno oda sausoka (ypac koju), veido oda baigia normalizuotis is riebios, o plaukai riebus  smile.gif

o kiek kokosu aliejaus naudojai?
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 09 26, 16:50)
Žodžiu, turiu tokią specifinę sistemą susidarius mintyse, gal ir ne visos supras ją, bet remiantis ja, kol kas mano favoritais lieka Hauschka ir Suki smile.gif

Jau nuoširdžiai gėda darosi, kaip shoppomanė kokia doh.gif Bet nuoširdžiai esu patenkinta naudojamomis priemonėmis, o susipirkti visą liniją tai tikrai atima ir laiko, ir finansų ax.gif  Kolkas manau, kad verta surizikuoti smile.gif

Mano mintys šiuo klausimu irgi tokios pačios drinks_cheers.gif Lygiai taip pat kaip ir tu galvoju apie prausiklį bei kremukus biggrin.gif

Ne ne, aš kaip tik stebiuosi, kad tu viską iki galo darai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bryyla @ 2009 09 26, 18:27)
o kiek kokosu aliejaus naudojai?

Siaip tai nedaug gal apie 10 ml, bet eteriniu lasinau apie 10-15 lasu, pagalvojau kad visgi pasiskirstys visoje vonioje nesusikoncentruos vienoj vietoj, be to kosejau tuo metu, tai eteriniai buvo labiau nuo kosulio mirksiukas.gif

help.gif Gal galit man pasakyt, kuris aliejus geresnis: sezamu ar moliugu seklu aliejus (plaukams, kunui)???
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rutuk: 26 rugsėjo 2009 - 19:17
QUOTE(laurapde @ 2009 09 26, 15:49)
o kur pirkai kokosu piena?

As turiu kanapiu ir abrikosu alieju, galvoju kas gautusi juos sumaisius ir dar levandu ea ilasinus? ar neissigastu mano veidas tokio misinuko? ka manot?


Prismoj, jau antrą konservą paėmiau šiandien biggrin.gif SP pirkau kokosų grietinėlę, bet šita tai nebent maistui, nes kieta ir riebi....wink.gif

manau, kad ne wink.gif Ar ne Cefeidė kanapes veidui naudoja ir labai patenkinta? g.gif

QUOTE(shopingas @ 2009 09 26, 16:33)
Gal kas bande/mate/ciupineje 'Skin organics premium' firmso produktus?


pirmą kartą apie tokius girdžiu schmoll.gif

QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 09 26, 16:50)
Bet ir pats pirkėjas turi domėtis tuo, ką perka, kad lengvai nepasimautų mirksiukas.gif

Vėliau galėsiu parašyti, kas sumoje gavosi 4u.gif

turiu tokią specifinę sistemą susidarius mintyse, gal ir ne visos supras ją, bet remiantis ja, kol kas mano favoritais lieka Hauschka ir Suki smile.gif

Jau nuoširdžiai gėda darosi, kaip shoppomanė kokia doh.gif


tas teisybė, bet didesnę vistik pardavėjo kaltę įžvelgiu biggrin.gif

paskaičiuok, baisiai įdomu wink.gif

o man staiga pasidarė nuoširdžiai gėda, kad neįsivaizduoju, kaip tuose ebay aukcionuose dalyvauti? blush2.gif Gal gali aprašyti esmę - kaip ir kiek siūlyti ir neprašauti? biggrin.gif Konkrečiai rašyk apie serumą, bus labai į temą biggrin.gif

QUOTE(Melajja @ 2009 09 26, 17:35)
merginos kurios siuntetes Druide per tarpininkes, ar yra ten koks siuntimo JAV mokestis (shipingas) ?


Druide puslapis ant šito kanto netikęs - ten neparašyta, kiek tas mokestis ir į kur. Yra, bet priklauso nuo to, už kokią sumą perki. Pirmas užsakymas gavosi kiekvienai mažiau nei po dolerį iki tarpininkės, antro tai ir neklausiau smile.gif Bet nujaučiu, kad daug labai jungėsi ir labiau apsimoka tokį sumestinį užsakymą darytis smile.gif


merginos, kurios domėjosi cukrumi veido šveitimui!!! Šiandien tarp savo atsargų radau smulkaus cukranendrių cukraus Billingstons - šitas tai tikrai būtų super, nes labai smulkus, malonus. Kiek pamenu, esu per kažkokią akciją jį pirkusi CUP'o 5-ame aukšte wink.gif

Papildyta:
QUOTE(rutuk @ 2009 09 26, 19:01)
help.gif Gal galit man pasakyt, kuris aliejus geresnis: sezamu ar moliugu seklu aliejus (plaukams, kunui)???


nemažai panų plaukams sezamų labai giria 4u.gif
Atsakyti
[quote=katutis,2009 09 26, 20:40]
Druide puslapis ant šito kanto netikęs - ten neparašyta, kiek tas mokestis ir į kur. Yra, bet priklauso nuo to, už kokią sumą perki. Pirmas užsakymas gavosi kiekvienai mažiau nei po dolerį iki tarpininkės, antro tai ir neklausiau smile.gif Bet nujaučiu, kad daug labai jungėsi ir labiau apsimoka tokį sumestinį užsakymą darytis smile.gif

4u.gif
taip ir maniau, kad vienai sakytis nelabai apsimoka
jei yra daugiau norinciu jungtis prie Druide suktelikit ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Melajja @ 2009 09 26, 21:04)
jei yra daugiau norinciu jungtis prie Druide suktelikit  ax.gif


as mielai prisijungciau prie Druide uzsakymo per tarpininke 4u.gif
Atsakyti
Mergaites, junkites prie Dride uzsakymo, per terpininke rudaplauke 4u.gif
Atsakyti