Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

Sveikos 4u.gif Baiginėjasi Flora d'Essarts kremukų galiojimo laikas, taip kad dabar jų kaina yra 30 lt. (normali kaina 210 lt.) Yra intensyvus drėkinamasis dieninis kremas, tonizuojamasis serumas - kremas ir maitinantis serumas - kremas. Pasiskaityti galite čia: KREMAI
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Pradesiu visu pirma sia diena tokia juokinga gaidele... Siandien mano MB parode internete toki straipsniuka, kuriame akivaizdi priezastis, kodel turetume maziau SuperMamose sedeti lotuliukas.gif Straipsnio pagrindine istraukele: „Pasirodo, net dulkės tame kambaryje, kur stovi kompiuteris, mums kenkia. Literatūroje rašoma, jog elektrinis vaizduoklio ekrano potencialas įgreitina ore esančias dulkes, kurios kaip kulkos įsiskverbia į priešais vaizduoklio ekraną sėdinčiojo odą. Todėl būtina mažinti patalpos ore esančias dulkes, vėdinti, o baigus dirbti – nusiprausti šaltu vandeniu“,- pataria Aušra Balniūtė.
Tai va, gal reiketu susimastyt g.gif lotuliukas.gif arba praustis reikia dazniau cool.gif


O vat turiu klausimuka jums... Noriu siandien pasilepinti vonioje ka nors i ja ipylus... Turiu medaus, pelargoniju, rozmarino, arbatmedzio, frankinsence EA, abrikosu kauliuku, kokosu aliejuku. Gal galetumete ka nors pasiulyti, nes nelabai isivaizduoju, ka ir kokiomis proporcijomis galima pilti i vonia ax.gif aciu...
Atsakyti
QUOTE(bryyla @ 2009 09 26, 12:34)
Sveikos  4u.gif
Pradesiu visu pirma sia diena tokia juokinga gaidele... Siandien mano MB parode internete toki straipsniuka, kuriame akivaizdi priezastis, kodel turetume maziau SuperMamose sedeti  lotuliukas.gif Straipsnio pagrindine istraukele: „Pasirodo, net dulkės tame kambaryje, kur stovi kompiuteris, mums kenkia. Literatūroje rašoma, jog elektrinis vaizduoklio ekrano potencialas įgreitina ore esančias dulkes, kurios kaip kulkos įsiskverbia į priešais vaizduoklio ekraną sėdinčiojo odą. Todėl būtina mažinti patalpos ore esančias dulkes, vėdinti, o baigus dirbti – nusiprausti šaltu vandeniu“,- pataria Aušra Balniūtė.
Tai va, gal reiketu susimastyt  g.gif  lotuliukas.gif  arba praustis reikia dazniau  cool.gif
O vat turiu klausimuka jums... Noriu siandien pasilepinti vonioje ka nors i ja ipylus... Turiu medaus, pelargoniju, rozmarino, arbatmedzio, frankinsence EA, abrikosu kauliuku, kokosu aliejuku. Gal galetumete ka nors pasiulyti, nes nelabai isivaizduoju, ka ir kokiomis proporcijomis galima pilti i vonia  ax.gif aciu...


Į vonią galima įpilti medaus ir pieno mišinio smile.gif . Nežinau, bet man atrodo, kad neverta bazinio aliejaus pilti į vonią, o vat eteriniai tam tinka. Anksčiau keletą kartų esu su arbatmedžio eteriniu voneles kojoms dariusi, dar ir molį rusiką ten supyliau ax.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Peach18: 26 rugsėjo 2009 - 11:56
QUOTE(Peach18 @ 2009 09 26, 12:55)
Į vonią galima įpilti medaus ir pieno mišinio smile.gif . Nežinau, bet man atrodo, kad neverta bazinio aliejaus pilti į vonią, o vat eteriniai tam tinka. Anksčiau keletą kartų esu su arbatmedžio eteriniu voneles kojoms dariusi, dar ir molį rusiką ten supyliau ax.gif .

o jei EA, tai kiek ju lasini? g.gif
Reikes internete gal kokiu receptu paieskoti...
Atsakyti
QUOTE(bryyla @ 2009 09 26, 14:34)
o jei EA, tai kiek ju lasini?  g.gif
Reikes internete gal kokiu receptu paieskoti...



KN psl yra info mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tess @ 2009 09 25, 19:50)
tai kad ne, tas concealeris lovelula kainuoja 23 svarus, o sukipure kainuoja 42 dolerius, tai beveik tas pats, svarais gal net pigiau gaunasi, nebent tu doleriais kazkur kitur ziurejai...


sukipure žiūrėjau, bet konkrečiai šito produkto ne - kitus mane dominančius wink.gif

šiandien plaukams išbandžiau kokosų pieną bigsmile.gif Plaukai dar tik pradžiūvę, bet kiek matau, tai užskaitau jį kaip gerą thumbup.gif Lengvesnis negu kokosų aliejus ir greitesniam panaudojimui nei laikyti per naktį. Gal sausiaplaukėms ir nesinorės jo nuplauti, bet man riebumo šiek tiek jautėsi, todėl vieną kartą išmuilinau dar Logonos vaikišku šampūnu - iš karto suputojo, o plaukai atrodo kaip po gero balzamo, t.y. papurę ir švelnūs biggrin.gif
Atsakyti
o kur pirkai kokosu piena?

As turiu kanapiu ir abrikosu alieju, galvoju kas gautusi juos sumaisius ir dar levandu ea ilasinus? ar neissigastu mano veidas tokio misinuko? ka manot?
Atsakyti
QUOTE(Lelijėlė @ 2009 09 26, 15:06)
KN psl yra info  mirksiukas.gif

Aciu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bryyla @ 2009 09 26, 14:34)
o jei EA, tai kiek ju lasini?  g.gif
Reikes internete gal kokiu receptu paieskoti...


na čia už mane anksčiau atsakė, bet aš lašinau daugiau negu KN puslapuje rašo-20 ir daugiau lašų... ax.gif .
Atsakyti
Gal kas bande/mate/ciupineje 'Skin organics premium' firmso produktus? Labai domina atsiliepimai. Neseniai parduotuveje, kur visada perkuosi, uzmaciau sia nauja kosmetikos linija ir labai sudomino. Kainos nedideles, aprasymai grazus.... Nu bet jau pazadejau vyrui, kad kolkas nepirksiu ir isbaigsiu ka turiu (o turiu dar turbut iki nauju metu visko). 4u.gif

Imetu internetini adresa, jei ka: http://www.skinorganicsaw.com/ Tik keista, kad internete vieni produktai, o parduotuveje visai kitus maciau (t.y. internete nei vieno is parduotuveje esanciu neuzmaciau). Dabar dar labiau pasimetus esu....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shopingas: 26 rugsėjo 2009 - 16:38
QUOTE(Peach18 @ 2009 09 26, 16:27)
na čia už mane anksčiau atsakė, bet aš lašinau daugiau negu KN puslapuje rašo-20 ir daugiau lašų... ax.gif .

As nelasinu daugiau nei nurodyta, tiesa dariausi i bazini (berods kokosu) tai patiko del to, kad po tokios vonios nereikia naudoti jokiu priemoniu kunui, nes mano kuno oda sausoka (ypac koju), veido oda baigia normalizuotis is riebios, o plaukai riebus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Peach18 @ 2009 09 26, 17:27)
na čia už mane anksčiau atsakė, bet aš lašinau daugiau negu KN puslapuje rašo-20 ir daugiau lašų... ax.gif .


į vonią blink.gif .Tikrai be reikalo..Dar priklauso nuo ea, kai kurie tai ir nudegint gali odą...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monica: 26 rugsėjo 2009 - 16:40