Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

sveikos dar karta,
skaiciau sios temos tik kokia 10 puslapiu, bet pastebejau, kad Suki yra labiausiai minima kosmetika smile.gif
Paziurejau, kad ji turi ir linija odai su issipletusiais kapiliarais.
Ar ta kosmetika tikrai gera? Verta rizikuot?
Lietuvoj turbut nera, siunciates is kazkur?
aciu uz atsakymus
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 09 24, 22:42)
O kad jau Suki skelbiasi n žmonių nuo bėrimų ir spuogelių išgydę, tai labai jau ir aš noriu tuo įsitikint, mažu padės bigsmile.gif

Linkiu iš visos širdies kad padėtų 4u.gif LABAI lauksim atsiliepimų clap_1.gif
Atsakyti
QUOTE(Tess @ 2009 09 24, 22:38)
sveikos dar karta,
skaiciau sios temos tik kokia 10 puslapiu, bet pastebejau, kad Suki yra labiausiai minima kosmetika smile.gif
Paziurejau, kad ji turi ir linija odai su issipletusiais kapiliarais.
Ar ta kosmetika tikrai gera? Verta rizikuot?
Lietuvoj turbut nera, siunciates is kazkur?
aciu uz atsakymus


patikslinu- Suki paskutines kelias dienas yra aptarinejama daugiausia. o ar geriausia- cia jau kiekviena savo kosmetika atranda. teks savo kailiu, ty oda bandyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2009 09 24, 18:56)
bet nemeginu aiskinti kas ir kaip nes beveik niekas nesupranta, draugem irgi tik padovanoju ka nors skaniai kvepiancio, bet nepasakoju ka jos savo lentynose laiko

O aš kai pagalvoju, tai būčiau norėjusi, kad kas nors būtų man papasakojęs apie PC priemonių sudėtį, nes pati radau informaciją apie tai sakyčiau visiškai atsitiktinai, vartydama internetą, ieškodama informacijos apie vienos žymios ir atseit labai geros firmos kremus. Bet kadangi niekas iš mano aplinkos tuo nesidomėjo, tai niekas ir negalėjo papasakot. Nes man rodos yra taip, jog žmonės girdi kartais tokius pasakymus kaip " chemija tie visi kremai", "reikia naudot ekologiškus produktus" ar pan., gali net tiems teiginiami pritart, bet jei niekas neužveda ant kelio, neparodo, kuria linkme domėtis, tai ir pasibaigia viskas tik kalbom. Dabar bandau savo aplinkoj pasakot žmonėms apie natūralią kosmetiką, irgi duodu ką nors išbandyt, kokį lankstinuką paskaityt, bet pernelyg didelio susidomėjimo deja nėra. Kažkaip jaučiu pareigą pasidalint su kitais informacija, kad sąžinė būtų rami biggrin.gif , bet įnirtingai įtikinėt, tai neįtikinėsiu. Tik kartais noris pasakot apie atradimus ne tik artimiems draugams ar šeimai, bet ir gan menkai pažįstamiems žmonėms. Tokiais atvejai jaučiuosi lyg kokia platintoja būčiau lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ayaan: 25 rugsėjo 2009 - 01:09
QUOTE(Cefeidė @ 2009 09 24, 20:29)
Sakykit, man viena mergina pasake kad atset vitaminai ir aloe sultys labai geros firmos forever living... Gal kas ka girdejot ir galit pasakkyti ar geri produktai, ar nelabai?


kad ten viena chemija, kiek pamenu, visokių pagerinimų pridėta bent į tas sultis doh.gif Ir atsiliepų buvo daug, kad alergijas daug kam kėlė schmoll.gif

QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 09 24, 20:46)
Irgi radau kiek mažesnėm nei sukipure.com kainom pas viena amerikietį ebay.


o tu nebijai ebay pirkti? Kad neatsiųstų kokios paddielkos ar nunaudoto ir pan? g.gif

QUOTE(rutuk @ 2009 09 24, 20:53)
As manau, kad tiek pat, nu nebent del kvapo, nes man pelergoniju ea kvapas ne pats mieliausias  schmoll.gif


pasitepiau šiandien ryte, praėjo kelios valandos, tai nieko nebeužuodžiu - kažkaip greit man jos nusikvėpė biggrin.gif

QUOTE(Dailus_kvietkelis @ 2009 09 24, 22:52)
patikslinu- Suki paskutines kelias dienas yra aptarinejama daugiausia.


tiksliai taip drinks_cheers.gif Įdomiausia, nes kol kas yra šviežiausia naujovė tarp mūsų smile.gif

QUOTE(Ayaan @ 2009 09 25, 01:03)
O aš kai pagalvoju, tai būčiau norėjusi, kad kas nors būtų man papasakojęs apie PC priemonių sudėtį, nes pati radau informaciją apie tai sakyčiau visiškai atsitiktinai,


jei nori žmogus, tai pats ieško, klausia ir randa, o tiems, kurie nenori ir nesidomi, tai ir nepaaiškinsi, nes arba kritiško mąstymo stoka pasireiškia, arba atsiranda kitų argumentų - užtat skaniai kvepia, pigu, akcija, naujiena bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 09 25, 09:34)
pasitepiau šiandien ryte, praėjo kelios valandos, tai nieko nebeužuodžiu - kažkaip greit man jos nusikvėpė biggrin.gif

katuti, tepi pirmiau laimu, po to pelargonija ar atvirkščiai? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2009 09 25, 08:48)
katuti, tepi pirmiau laimu, po to pelargonija ar atvirkščiai? mirksiukas.gif


nebuvo laiko laimui sad.gif Patepiau pelargonija ir užpurškiau ant viršaus skysto kristalo, po šito teko bėgti pro duris biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2009 09 24, 23:39)
Linkiu iš visos širdies kad padėtų 4u.gif  LABAI lauksim atsiliepimų clap_1.gif


4u.gif 4u.gif

QUOTE(katutis @ 2009 09 25, 09:34)
o tu nebijai ebay pirkti? Kad neatsiųstų kokios paddielkos ar nunaudoto ir pan?  g.gif


Nebijau smile.gif Kiek teko susidurti su padelkom ebay, tai tik per savo žioplumą - tai tos prekės tokio modelio iš viso negamina, tai tūris visai neatitinkantis originalo doh.gif Žodžiu, pati kalta prieš tai neišsinagrinėjus kaip turėtų būti. Nuoširdžiai netikiu, kad Suki padirbinėtų kas nors blush2.gif Plius pora prekių pirkau iš patyrusių ebay parduotuvėlių, kurios tiesiog, na, negali apgauti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Summer-In-Paris: 25 rugsėjo 2009 - 09:18
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 09 25, 10:18)
Nebijau smile.gif Kiek teko susidurti su padelkom ebay, tai tik per savo žioplumą - tai tos prekės tokio modelio iš viso negamina, tai tūris visai neatitinkantis originalo doh.gif Žodžiu, pati kalta prieš tai neišsinagrinėjus kaip turėtų būti. Nuoširdžiai netikiu, kad Suki padirbinėtų kas nors blush2.gif Plius pora prekių pirkau iš patyrusių ebay parduotuvėlių, kurios tiesiog, na, negali apgauti smile.gif

Kaip smagu, kad turime tokių jau pasikausčiusių elektroniniuose pirkimuose drinks_cheers.gif
Aš dar niekada nebandžiusi ir nežinau kada bandysiu, net kortelės tinkamos pasidariusi neturiu blush-anim-cl.gif
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 09 25, 09:18)
Žodžiu, pati kalta prieš tai neišsinagrinėjus kaip turėtų būti. Nuoširdžiai netikiu, kad Suki padirbinėtų kas nors blush2.gif Plius pora prekių pirkau iš patyrusių ebay parduotuvėlių, kurios tiesiog, na, negali apgauti smile.gif


tai taip, ne nesąžiningas pardavėjas kaltas, bet tu, kad neapsižiūrėjai doh.gif blink.gif

o kaip gaunasi siuntimo kaštai, jei taip suskaičiuoti visus užsakymus iš ebay?
Atsakyti
QUOTE(Monica @ 2009 09 24, 12:30)
Jei ruošiesi Suki naudoti, gal jiems laišką parašyk dėl konservantų, įtariu, galiojimas netrumpas, kad be kons. negest galėtų.


pries 1.5 - 2 metus, kai pradejau dometis suki ir rasiau jiems su klausimais, tame tarpe ir apie konservantus, tai jie atsake, kad ju produktuose jie nenaudojami del priezasciu, kurias jie isvardino. dabar visu neprisimenu (taros tipas, sterilumas gaminant ir pan). bet zodziu mane itikino smile.gif aplamai tas suki turi kazka pritraukiancio doh.gif biggrin.gif.
nors ir nesertifikuoti, as kai tik sugalvoju panaudoti pirktine kosmetika, perku butent suki, o ne kuria nors kita doh.gif

(nors gal tegul ir nesisertifikuoja biggrin.gif - va uzsidejo kelis zenkliukus ant savo gaminiu ir ju kaina dvigubai isaugo doh.gif )

QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 09 24, 20:42)
Taigi labai reikia blush2.gif Dabar miniukus naudoju, va tonikas jau baigėsi, teks vėl Hauschką prisimint, bet noriu visą seriją Suki naudoti, tada geriausiai pasimatys, yra efektas ar ne ax.gif Nes po vieną priemonę kaitaliojant didesnio efekto nelaukčiau blush2.gif Čia kalbu apie gatavą produkciją. O kad jau Suki skelbiasi n žmonių nuo bėrimų ir spuogelių išgydę, tai labai jau ir aš noriu tuo įsitikint, mažu padės bigsmile.gif


prausiklis pigesnis yra tam uk puslapyje, kuri kazkas neseniai buvo imetes, lyg uz £17.
faina, kad visus produktus kartu naudosi wub.gif man irgi atrodo, kad taip reikia. bet man labai retai tai pavykdavo - ju tonikas visada super greit baigiasi biggrin.gif

del atsiliepimu, tai zinai, apie daugumos kompaniju produktus tokiu yra..
bet nekaltinu 'uzsikabinus ant suki' - visai lengvai isisvaizduoju save smile.gif
(ypac pries vaiko gimima)

QUOTE(Tess @ 2009 09 24, 21:38)
sveikos dar karta,
skaiciau sios temos tik kokia 10 puslapiu, bet pastebejau, kad Suki yra labiausiai minima kosmetika smile.gif
Paziurejau, kad ji turi ir linija odai su issipletusiais kapiliarais.
Ar ta kosmetika tikrai gera? Verta rizikuot?
Lietuvoj turbut nera, siunciates is kazkur?
aciu uz atsakymus


tai kad suki turbut maziausiai aptarta sitoj temoj smile.gif
taip sutapo, kad paskut metu apie ja kalbama wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2009 09 25, 11:07)
(taros tipas, sterilumas gaminant ir pan). bet zodziu mane itikino smile.gif aplamai tas suki turi kazka pritraukiancio  doh.gif  biggrin.gif.


man įdomu, kokia ten jų gamykla ax.gif Ar tikrai ten viskas handmade biggrin.gif
Atsakyti