Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(rutuk @ 2009 09 24, 21:53)
As manau, kad tiek pat, nu nebent del kvapo, nes man pelergoniju ea kvapas ne pats mieliausias  schmoll.gif
Tiesa mano atsiliepimai apie sitoki (ne toki pati, bet "is tos serijos su pelergonijom") misinuka tai geri, dabar pertrauka, nes mmm, bet krutines nei kiek neskaudejo ir net siek tiek padidejo. Kai tik baigsis mmm is karto vel startuoju su misinuku  rolleyes.gif
Sugalvojau dar tokius ale kvepaliukus aliejinius pasigamint, turiu visokiu roziniu  biggrin.gif  kvapu: roziu, rozmedzio, pelergoniju ir to palmarosa  ax.gif  Tik vat galvoju ar geriau daryt kaip kvepaliukus, ar kunui misinuka po prausimosi  g.gif  Jei po prausimosi, tai i koki bazini geriausiai deti, kad kuo geriau islaikytu kvapus  g.gif

o is ko darei misinuka? kodel per mm nesitepi? smile.gif
parasyk paskui atsiliepimus apie kvepaliukus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bryyla @ 2009 09 24, 21:00)
o is ko darei misinuka? kodel per mm nesitepi?  smile.gif
parasyk paskui atsiliepimus apie kvepaliukus  mirksiukas.gif

Darau pertraukele, po to vel tepsiu iki kitu mmm o tada ziuresiu, siaip noreciau isbaigti kol nesuges, nes pasidariau 50 ml, o man naudojasi pakankamai taupiai.
Tai dar nesidariau as tu kvepaliuku, ir galvoju ar kvepaliukus daryt ar kunui, nes jei darysiu kunui po prausimosi, tai vis vien kvepesiu lotuliukas.gif o roziu kvapas man wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 09 24, 21:46)
Suki balansuojantis tonikas pakeliui į mano vonią brunette.gif Irgi radau kiek mažesnėm nei sukipure.com kainom pas viena amerikietį ebay. Liko dar susiveikti balansuojantį serumą ir prausiklį normalios talpos, tada jau apsiraminsiu blush2.gif  doh.gif

Nu ir tempai pas tave bigsmile.gif biggrin.gif

Rutuk, o su kokiu baziniu darei mišinuką su pelargonijos ea ir ar dėjai ylang? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rutuk @ 2009 09 24, 22:06)
Darau pertraukele, po to vel tepsiu iki kitu mmm o tada ziuresiu, siaip noreciau isbaigti kol nesuges, nes pasidariau 50 ml, o man naudojasi pakankamai taupiai.
Tai dar nesidariau as tu kvepaliuku, ir galvoju ar kvepaliukus daryt ar kunui, nes jei darysiu kunui po prausimosi, tai vis vien kvepesiu  lotuliukas.gif  o roziu kvapas man  wub.gif

turejau omenyje, is ko butent darei ta alieju misinuka su pelargonijom mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2009 09 24, 22:33)
Nu ir tempai pas tave bigsmile.gif  biggrin.gif


Taigi labai reikia blush2.gif Dabar miniukus naudoju, va tonikas jau baigėsi, teks vėl Hauschką prisimint, bet noriu visą seriją Suki naudoti, tada geriausiai pasimatys, yra efektas ar ne ax.gif Nes po vieną priemonę kaitaliojant didesnio efekto nelaukčiau blush2.gif Čia kalbu apie gatavą produkciją. O kad jau Suki skelbiasi n žmonių nuo bėrimų ir spuogelių išgydę, tai labai jau ir aš noriu tuo įsitikint, mažu padės bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(rutuk @ 2009 09 24, 21:53)
...
Sugalvojau dar tokius ale kvepaliukus aliejinius pasigamint, turiu visokiu roziniu  biggrin.gif  kvapu: roziu, rozmedzio, pelergoniju ir to palmarosa  ax.gif  Tik vat galvoju ar geriau daryt kaip kvepaliukus, ar kunui misinuka po prausimosi  g.gif  Jei po prausimosi, tai i koki bazini geriausiai deti, kad kuo geriau islaikytu kvapus  g.gif
...

simondsiju aliejus tinka aliejiniams kvepaliukams daryt mirksiukas.gif
Atsakyti
Merginos, o kur jūs perkat Druide? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2009 09 24, 23:04)
Merginos, o kur jūs perkat Druide?  g.gif


Vilniuje tai Nimfali parduotuvėje kur Mada prekybos centre yra. O kituose miestuose nežinau. Gal pabandyk atstovybių Nimfali tinklapyje pažiūrėti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kryyste: 24 rugsėjo 2009 - 22:09
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 09 24, 22:42)
O kad jau Suki skelbiasi n žmonių nuo bėrimų ir spuogelių išgydę, tai labai jau ir aš noriu tuo įsitikint, mažu padės bigsmile.gif

oi, lauksim rezultatu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(rutuk @ 2009 09 24, 20:53)
Tik vat galvoju ar geriau daryt kaip kvepaliukus, ar kunui misinuka po prausimosi  g.gif  Jei po prausimosi, tai i koki bazini geriausiai deti, kad kuo geriau islaikytu kvapus  g.gif


daryk i simondsiju, jis tam tinkamas, o ir siaip tas aliejus labai gerai i oda "sulenda" smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kryyste @ 2009 09 24, 23:09)
Vilniuje tai Nimfali parduotuvėje kur Mada prekybos centre yra. O kituose miestuose nežinau. Gal pabandyk atstovybių Nimfali tinklapyje pažiūrėti.

ačiū, kryyste 4u.gif Tikriausiai reiks internetu užsisakyt arba prie progos Vilniuje Nimfali aplankyti.
Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2009 09 24, 23:19)
ačiū, kryyste  4u.gif Tikriausiai reiks internetu užsisakyt arba prie progos Vilniuje Nimfali aplankyti.

ir Kaune yra Via naturalis 4u.gif
Atsakyti