Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(Odora @ 2009 09 24, 16:56)
tik dar kartais pareiskia, kad eis i baseina ir pirks nivea prausimuisi ( nes sarmata mano buteliukus su gelytem ir beibiais nestis lotuliukas.gif ) bet tuoj pat pasiteisina, kad chlorui nuo kuno plauti bet kokia chemija tinka  lotuliukas.gif

Tik va MB giminaite megino man ipirsti kazkokia kosmetika,


aš kažkada buvau dušo želę su nėščios moters vizualizacija nusipirkusi ax.gif Tai reakcija buvo tokia - gal ir nieko, bet vien dėl paveikslėlio jos neštis niekur negalima lotuliukas.gif Tokiu atveju daryčiau taip - į išplautą sintetinės dušo želės indelį pripilčiau tinkamos ir tegu nešasi tongue.gif

tai gal ją platina, nori klientę užsiauginti? wink.gif Su laiku atpras, o jei neatpras, padalink dovanėles į tuos namus, kuriuose ji juos pamatytų ir dar sužinotų, kad čia tu davei biggrin.gif
Atsakyti
Kai ka idomaus radau bigsmile.gif Apie aliejinius kvepalus: http://kokonas.wordp...04/20/marmozel/
Tik va idomu kokia kokybe tu Marmozel kvepalu g.gif
Atsakyti
QUOTE(bryyla @ 2009 09 24, 18:14)
Kai ka idomaus radau  bigsmile.gif Apie aliejinius kvepalus: http://kokonas.wordp...04/20/marmozel/


QUOTE(Monica @ 2009 09 18, 13:57)
beje, kad išsiaiškint, paskambinau marmozel tongue.gif .Įtariu, l.kritiškai šnekėjau,kažkaip nets gavosi blush2.gif .Tai man pasakė, kad perka žaliavą ir iš Kn, iš Karl hadek , Styx.Dauguma aliejų nerafinuoti, bet yra ir rafinuotų. Renkasi aišku ne brangiausią variantą. Bet teigia, kad kokybė yra gera. Na, mano galva, jos produkcija geriau nei kokie sintetiniai produktai, beje ir kremą 1 turi (30 ml-32 lt berods). Gal kokius al. kvepalus, masažinius al. ir galima pirkti, tikrai geresni nei iš eilinėse pard. parduodamus, bet ant veido aš jų produkcijos netepčiau, taipogi kaip gydomosios aromaterapinės   irgi nenaudočiau:ax: Beje, pasakė, kad tipo nedidelė dalis rafinuoto al. nesugadina viso produkto, kai aš paklausiau apie galimybę pirkti tik iš nerafinuotų al. pagamintą produkciją
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnuta: 24 rugsėjo 2009 - 17:42
QUOTE(agnuta @ 2009 09 24, 18:41)

na tada viskas aisku su ta marmozele biggrin.gif gal reikes kada paciai pabandyt pasigaminti kvepaliukus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tess @ 2009 09 24, 15:37)
gal kas galetu priminti, kur rasti sarasiuka kenksmingu kosmetikos ingredientu?atsispausdinciau ir mokinciausi mintinai, kad mokeciau skaityti etiketes smile.gif

butu didelis dekui

ir dar klausimas:
gal kuri uzmatet kur nors naturalios kosmetikos raustanciai (kuperozinei, issipletusiom kraujagyslem) odai?


ieskojau problematinei odai kazko buvau toje parduotuveje. siaip ten yra visokiu produktu problematinei odai. Paziurek gal si
http://www.essenza.l...donis--154.html

arba dar http://www.iwostin.lt/lines.php?id=38
bet atrodo pastarasis nenaturalus g.gif
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2009 09 24, 17:56)
Tik va MB giminaite megino man ipirsti kazkokia kosmetika, pasakiau, kad naudoju tik ekologiska ir naturalia, tai paskutini karta man isdidziai buvo iteiktas mary kay rinkinys paaiskinant, kad cia labai brangi naturali kosmetika doh.gif


Jei giminaite pati platina, tai nenuostabu kad itikejo sios kosmetikos naturalumu smile.gif Pati susiduriau su situ reikalu, tai ten geriau nosies nekisti. Nes naturalistes pries jas, toli grazu nebutu panasios i sektantes doh.gif
Atsakyti
Darausi dabar ta alieju misinuka su pelargonijom, dedu ir frankinsence EA. Kaip manote, ar jo lasinti tiek pat, kiek ir pelargoniju EA (10 lasu i 50 ml bazinio al.)? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasucci @ 2009 09 24, 19:22)
Jei giminaite pati platina, tai nenuostabu kad itikejo sios kosmetikos naturalumu smile.gif Pati susiduriau su situ reikalu, tai ten geriau nosies nekisti. Nes naturalistes pries jas, toli grazu nebutu panasios i sektantes  doh.gif

blogiau: platina ne pati o jos darbdave biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2009 09 24, 20:54)
blogiau: platina ne pati o jos darbdave biggrin.gif


Viskas aisku smile.gif Na laikykis ir nepasiduok pries visokias pasakas smile.gif
Atsakyti
Sakykit, man viena mergina pasake kad atset vitaminai ir aloe sultys labai geros firmos forever living... Gal kas ka girdejot ir galit pasakkyti ar geri produktai, ar nelabai?
Atsakyti
Suki balansuojantis tonikas pakeliui į mano vonią brunette.gif Irgi radau kiek mažesnėm nei sukipure.com kainom pas viena amerikietį ebay. Liko dar susiveikti balansuojantį serumą ir prausiklį normalios talpos, tada jau apsiraminsiu blush2.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(bryyla @ 2009 09 24, 19:15)
Darausi dabar ta alieju misinuka su pelargonijom, dedu ir frankinsence EA. Kaip manote, ar jo lasinti tiek pat, kiek ir pelargoniju EA (10 lasu i 50 ml bazinio al.)?  smile.gif

As manau, kad tiek pat, nu nebent del kvapo, nes man pelergoniju ea kvapas ne pats mieliausias schmoll.gif
Tiesa mano atsiliepimai apie sitoki (ne toki pati, bet "is tos serijos su pelergonijom") misinuka tai geri, dabar pertrauka, nes mmm, bet krutines nei kiek neskaudejo ir net siek tiek padidejo. Kai tik baigsis mmm is karto vel startuoju su misinuku rolleyes.gif
Sugalvojau dar tokius ale kvepaliukus aliejinius pasigamint, turiu visokiu roziniu biggrin.gif kvapu: roziu, rozmedzio, pelergoniju ir to palmarosa ax.gif Tik vat galvoju ar geriau daryt kaip kvepaliukus, ar kunui misinuka po prausimosi g.gif Jei po prausimosi, tai i koki bazini geriausiai deti, kad kuo geriau islaikytu kvapus g.gif
Be to baikit merginos reklamas lotuliukas.gif nes ir as uzsimaniau Elysambre tuso lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rutuk: 24 rugsėjo 2009 - 21:03