Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(Palomina @ 2009 09 18, 12:56)
tai, kad neuzsiimu as tokiu verslu  biggrin.gif


o gaila blush2.gif

Katuti, o ką makiažui naudoji? pudrą kažkokią? kiek pamenu, rašei, kad nenaudoji pudros. Man tai per ilgai pabuvus su pudra nusausėja oda doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Placebo.: 18 rugsėjo 2009 - 12:08
QUOTE(linutiaaa @ 2009 09 18, 12:58)
saunuole, kad taip viskas isbaigtai (net ir su bumbuliuku wub.gif ) 4u.gif  4u.gif  4u.gif
o kokio kietumo pas tave sis balzamas, kaip isivaizduoju, labai kietas nera, taip?

aciu 4u.gif
indelyje tai kietas atrodo, bet nera toks kietas, kaip buvau KN pasidariusi.. nenorejau tokio kietumo kaip KN buvo.. maniskis dabar ant lupu tirpsta (ta prasme nesunku uztepti), bet laikosi sakyciau visai neblogai.. be to yra riebus (kas labai gerai bus ziema bigsmile.gif )

QUOTE(katutis @ 2009 09 18, 13:01)
Palomina, labai gražus apipavidalinimas  4u.gif Bet esu tikra 100 proc., kad jis mano, kaip MB sako "dešimties kilogramų svorio rankinės" neatlaikytų biggrin.gif

aciu 4u.gif na taip, gali ir neatlaikyt tas bumbulas tokioj rankinej.. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 09 18, 13:01)
vakar lūžau taip, kokia iš darbo grįžau, ir iki ryto... Aišku, labai negerai, niekas taip nedarykit, saugokit grožį ir jaunystę wink.gif biggrin.gif

pastoviai mintyse spelioju, kazin kokio cia pobudzio katucio darbas galetu buti biggrin.gif blush2.gif labai sklandziai visada mintis destai, gal darbo pobudyje yra bendravimas su klientais (jei, aisku, galima paklaust)? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(linutiaaa @ 2009 09 18, 13:13)
pastoviai mintyse spelioju, kazin kokio cia pobudzio katucio darbas galetu buti  biggrin.gif blush2.gif labai sklandziai visada mintis destai, gal darbo pobudyje yra bendravimas su klientais (jei, aisku, galima paklaust)? blush2.gif


turbūt žurnalistė bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2009 09 18, 13:09)
indelyje tai kietas atrodo, bet nera toks kietas, kaip buvau KN pasidariusi.. nenorejau tokio kietumo kaip KN buvo.. maniskis dabar ant lupu tirpsta (ta prasme nesunku uztepti), bet laikosi sakyciau visai neblogai.. be to yra riebus (kas labai gerai bus ziema  bigsmile.gif )
aciu  4u.gif  na taip, gali ir neatlaikyt tas bumbulas tokioj rankinej..  biggrin.gif

aisku 4u.gif as vis dar turiu planuose pasibandyti dar karteli pagamint koki (kai tik atkeliaus kakavos sviestas). As kazkaip pripratus prie tokiu kietesniu, bet man nesigavo tokio isgaut, tada atrode, kad tokio slydimo lyg truksta g.gif
Atsakyti
QUOTE(Placebo. @ 2009 09 18, 12:06)
Katuti, o ką makiažui naudoji? pudrą kažkokią?


oi ne, Hauschkos tušą ir Hauschkos juodai rudą pieštuką antakiams, daugiau nieko 4u.gif

QUOTE(linutiaaa @ 2009 09 18, 12:13)
pastoviai mintyse spelioju, kazin kokio cia pobudzio katucio darbas galetu buti  biggrin.gif blush2.gif labai sklandziai visada mintis destai, gal darbo pobudyje yra bendravimas su klientais (jei, aisku, galima paklaust)? blush2.gif


aha, bendravimas yra mano kasdienybė laugh.gif O ir šiaip su humanitarine sritim, taipogi rašinių, interpretacijų rašymu vidurinėje nebūdavo problemų rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(linutiaaa @ 2009 09 18, 13:16)
aisku 4u.gif  as vis dar turiu planuose pasibandyti dar karteli pagamint koki (kai tik atkeliaus kakavos sviestas). As kazkaip pripratus prie tokiu kietesniu, bet man nesigavo tokio isgaut, tada atrode, kad tokio slydimo lyg truksta g.gif

o gal prisimeni kokius aliejus tada dejai kai darei lupu balzama?
as galvoju, kad slydimo mazai galejo but del to, kad aliejai per mazai riebus, ir kai vasko daug idedi, tada tikrai sunkiai slysta..
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 09 18, 09:24)
dar klausimas, ar gers wink.gif Duok geriau pradžiai ką nors skanaus, o paskui jau eis ir tai, kas reikia biggrin.gif

Ką nors sugalvosiu biggrin.gif

Palomina, balzamas wub.gif
Atsakyti
as jau kaip noriu balzama lupoms pasigaminti bet du menesius iki KN neprieinu vasko nusipirkti doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Odora: 18 rugsėjo 2009 - 12:57
QUOTE(Palomina @ 2009 09 18, 09:35)
na stai mano lupu balzamas.. si karta gavosi zalios spalvos  biggrin.gif

Grozis... wub.gif Susigundysiu ir as kada nors pasigaminti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2009 09 18, 12:56)
tai, kad neuzsiimu as tokiu verslu  biggrin.gif

o gal vertetu ax.gif
Atsakyti
Beje, buvau siandien KN palergoniju EA tongue.gif kaip supratau, tai daug dar ten jo yra irnesakyk.gif pasisakiau pardavejai ir kam man jo reikia, ka zadu deti, tai sake pelargonijos nelabai padeda stangrinti krutine, Ylang ylang EA irgi nelabai tinka doh.gif na bet as pastarojo ir nezadejau deti... kaip bazini pasirankau abrikosu kauliuku alieju, bet ir jis sake nera geriausias pasirinkimas, bet kad vakar ji jau nusipirkau, tai reiks sunaudoti unsure.gif ir viliuosi, kad tiks smile.gif zadejau deti mandarinu EA, bet sake citrusai tokiam dalykui is vis nelabai tinka, geriau dervu EA, nes jos stangrina. Is ju paminejo frankincenso EA ir miros EA, bet daugiau kalbejo apie frankincenso, tai sake reikia labai atsargiai su juo, kad nepadauginti, nes gali per daug oda tempti ir taip tik pakenkti... Dar galvojau tamanu alieju det, bet sito nespejo pakomentuoti, nes jai paskambino, o as laiko neturejau daugiau isklausinet, bet eisiu kita savaite ten, noriu greiciau savo stangrinamojo alieju misinuko ax.gif tai tada vel jums viska ispasakosiu cool.gif
Atsakyti