Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(agnuta @ 2009 09 24, 16:12)
console.gif
as is savo patirties pasakysiu taip: su savo MB irgi panasiu problemu turejau ir dalinai dar ir dabar turiu. jis situo klausimu didelis skeptikas, bet viskas palaipsniui eina i geraja puse ax.gif reikia pasitelkti moteriska gudruma. tik nereikia prievartos biggrin.gif


thumbup.gif drinks_cheers.gif

Aš irgi su MB pasiginčiju kosmetikos klausimais ax.gif Nedaug jis toks kosmetikos naudoja, džiaugiuosi bent, kad bent dušo želę visuomet paprašo jam išrinkti smile.gif O apie mano maniją nieko nesako, tik vis neatsistebi mano užsidegimu ir nuolatiniu domėjimusi bei naujų buteliukų statymais į lentynėles bei vonią biggrin.gif Na bet kiekvienas juk kažkokį hobį turim mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bryyla @ 2009 09 24, 15:19)
Tarp tu nepatikliu zmoniu pasirodo yra ir mano MB, susipykom vakar net  verysad.gif na bet pr verysad.gif versiu ji perskaityti si straipsniuka, gal pades ir pakeis jo nuomone  unsure.gif jis vis dar naudoja tuos s... head&shoulders ir pan., negaliu niekaip priversti naudoti tai, ka naudoju as...

su maniskiu tas pats doh.gif jis taip naudoja jo nuomone itin puiku head&shoulders, nors bande ir mano pirktus butent jam spec, deja, anot jo, jam nuo visu kitu pastoviai pleiskanu atsiranda, o nuo head&shoulders ne doh.gif
bet is patirties sakau, kuo daugiau spausi (versi), tuo daugiau sakosis, tegul viskas ateina naturaliai, pamazu, per daug nepersant savo nuomones 4u.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif ir pas mumi panašu drinks_cheers.gif tiek kad susitariam, kad pabandys mėnesį ir tada darys išvadas... viskas suveikė jau thumbup.gif tik neįkalbinu niekaip atsisakyti skustukų be juostelės cool.gif bet tai tik laiko klausimas tikiuosi biggrin.gif
Atsakyti
Heh, o man kazkaip atvirksciai, jam svarbu butu namuose kuo galva kasdien issiplauti, duso zeles,pastos dantims issivalyti, ir veiduka pasitepti, kai pasauseja.
Nu ka ir sekmingai jau prausimosi visos priemones yra is naturaliuju (nes visada naudoja ka as naudoju), skutimuisi vis dar naudoja ka naudojes, taciau as zinau tik tiek, kai jam baigsis, pirkti reiks man smile.gif ir as nupirksiu, ka pati parinksiu, o tai bus aisku is natur serijos thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasucci: 24 rugsėjo 2009 - 15:30
Merginos, kurios ieskojot Faith in nature produkcijos 4u.gif
Nezinau kodel Rasucci tyli, bet jinai prekiauja sito gamintojo produkcija wink.gif
Beje, kainos mazesne nei budavo SP biggrin.gif As jau pirkau pas ja tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(ragana @ 2009 09 24, 16:46)
Merginos, kurios ieskojot Faith in nature produkcijos  4u.gif 
Nezinau kodel Rasucci tyli, bet jinai prekiauja sito gamintojo produkcija wink.gif
Beje, kainos mazesne nei budavo SP  biggrin.gif  As jau pirkau pas ja  tongue.gif


Aciu uz gera zodi 4u.gif Nesinori per daug reklamuotis, nes tokio pobudzio informacijos nelabai megsta moderatores.
Atsakyti
Aš tai nedalyvaučiau tokiuose ginčuose dėl kosmetikos, ypač su mažai pažįstamais žmonėmis schmoll.gif nėra prasmės, prasidėtų visokie - tai agurkus ant veido dedi, upėj maudais ir pan doh.gif Ypač jei kokie tinklinio marketingo atstovai, kurie išvis užhipnotizuoti - neperki jų "natūralios" prekės, tai reiškia arba neįperki, arba perki maximinius kremus arba tepi plaukus majonezu.... Tiesiog iš draugių visos ir taip mato rezultatus, dar dovanėlių kartais gauna (dovanoju pačius pačiausius produktus, dėl kurių pati svaigstu), balzamus lūpų gaminom, na o jei norės daugiau sužinot, tegul jau pačios kreipias, padėsiu kuo galėsiu.

O dėl mb, tai viskas labai paprasta buvo, naudoja ir visada pagiria (tiesa, dažnai kaina nutylima blush2.gif topsecret.gif)Dar prieš mėnesį paskutinį sintetinį šampūną iš jo lentynos pavyko pašalint, nes nupirkau druide losjoną nuo pleiskanų.

Atsakyti
QUOTE(Tess @ 2009 09 24, 15:37)
gal kas galetu priminti, kur rasti sarasiuka kenksmingu kosmetikos ingredientu?atsispausdinciau ir mokinciausi mintinai, kad mokeciau skaityti etiketes smile.gif

Gali paziureti CIA mirksiukas.gif

QUOTE(katutis @ 2009 09 24, 15:46)
taip po truputį, iš lėto, bandant ne viską iš karto ir pasikeitė situacija wink.gif Mano patarimas būtų - labai TB nespausk, gražiai paaiškink smile.gif
ar KN temoje nebuvo proporcijų to mišinio?


QUOTE(agnuta @ 2009 09 24, 16:12)
console.gif
as is savo patirties pasakysiu taip: su savo MB irgi panasiu problemu turejau ir dalinai dar ir dabar turiu. jis situo klausimu didelis skeptikas, bet viskas palaipsniui eina i geraja puse ax.gif reikia pasitelkti moteriska gudruma. tik nereikia prievartos biggrin.gif


QUOTE(linutiaaa @ 2009 09 24, 16:24)
su maniskiu tas pats doh.gif jis taip naudoja jo nuomone itin puiku head&shoulders, nors bande ir mano pirktus butent jam spec, deja, anot jo, jam nuo visu kitu pastoviai pleiskanu atsiranda, o nuo head&shoulders ne doh.gif
bet is patirties sakau, kuo daugiau spausi (versi), tuo daugiau sakosis, tegul viskas ateina naturaliai, pamazu, per daug nepersant savo nuomones 4u.gif

MB naudoja duso zele, visada praso, kad su arbatmedziu patepciau spuogelius (tiesa, ji vadina "tuo daiktu" biggrin.gif ). Nera jis visiskai pries viska, tiesiog vadina mane reklamos auka. Taip, gal tokia ir buciau, jei pirkciau bet ka, bet pries pirkdama visada skaitau etiketes, domiuosi tuo ir tikrai man naturali kosmetika yra tarsi hobis smile.gif Nespaudziu MB tikrai, pati jam ir ta head&shoulders nupirkau, nenori - nereikia... Bet taip kartais darosi pikta, kai mylimi zmones nuodijasi ta visa chemija doh.gif Na pratinsiu ji po truputi toliau, gal isivaziuos, jau turiu plana thumbup.gif

QUOTE(violence @ 2009 09 24, 16:26)
lotuliukas.gif ir pas mumi panašu  drinks_cheers.gif tiek kad susitariam, kad pabandys mėnesį ir tada darys išvadas... viskas suveikė jau  thumbup.gif tik neįkalbinu niekaip atsisakyti skustukų be juostelės  cool.gif bet tai tik laiko klausimas tikiuosi biggrin.gif

o kas blogai su tom juostelem? g.gif
Papildyta:
QUOTE(katutis @ 2009 09 24, 15:46)
ar KN temoje nebuvo proporcijų to mišinio?

Berods kad ne,na bet reiketu paieskoti gal g.gif
Atsakyti
QUOTE(Versmė @ 2009 09 24, 16:18)
(tiesa, dažnai kaina nutylima  blush2.gif topsecret.gif)


ir aš nutyliu drinks_cheers.gif Svarbu, kad sveika ir tinka biggrin.gif

QUOTE(bryyla @ 2009 09 24, 16:28)
MB naudoja duso zele, visada praso, kad su arbatmedziu patepciau spuogelius (tiesa, ji vadina "tuo daiktu"  biggrin.gif ).

Na pratinsiu ji po truputi toliau, gal isivaziuos, jau turiu plana  thumbup.gif

o kas blogai su tom juostelem?  g.gif


gerai išsisuka lotuliukas.gif

aprašyk rezultatus wink.gif

chemijos pilnos tos juostelės, dažnai sukelia alergijas sad.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 09 24, 17:33)
gerai išsisuka  lotuliukas.gif
aprašyk rezultatus wink.gif
chemijos pilnos tos juostelės, dažnai sukelia alergijas sad.gif

Parasysiu mirksiukas.gif
Niekada nemaniau, kad tose juostelese gali buti chemijos blink.gif aciu, kad pasaket...

Beje, radau tas proporcijas, aciu, kad padejei smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tess @ 2009 09 24, 15:37)
gal kuri uzmatet kur nors naturalios kosmetikos raustanciai (kuperozinei, issipletusiom kraujagyslem) odai?


tokios spec. neradau. Dėl to dedu atitinkamus ea, naudoju tamanų, erškėtr. aliejus (produktus su jais).

Bryyla, jei apie pelarg aliejinį mišinį-tai 50 ml baz aliejaus ir po 10 l. pelarg ir ylang
Atsakyti
as irgi truputi i bendra chora pasisakysiu, MB naudoja viska ka as perku ir arbatmedi pripazysta, net pats sugalvojo burnoj zaizdeles juo uzsigydyti (reiskia mano paskaitos apie pvz antigrybelini paveiki i kurias atsakas budavo mirtina tyla - veikia) tik dar kartais pareiskia, kad eis i baseina ir pirks nivea prausimuisi ( nes sarmata mano buteliukus su gelytem ir beibiais nestis lotuliukas.gif ) bet tuoj pat pasiteisina, kad chlorui nuo kuno plauti bet kokia chemija tinka lotuliukas.gif
o siaip tai po truputi ir nepersant per stipriai viskas pasiekta.
Tik va MB giminaite megino man ipirsti kazkokia kosmetika, pasakiau, kad naudoju tik ekologiska ir naturalia, tai paskutini karta man isdidziai buvo iteiktas mary kay rinkinys paaiskinant, kad cia labai brangi naturali kosmetika doh.gif nu ka darysi sakiau aciu unsure.gif
bet nemeginu aiskinti kas ir kaip nes beveik niekas nesupranta, draugem irgi tik padovanoju ka nors skaniai kvepiancio, bet nepasakoju ka jos savo lentynose laiko
Atsakyti