Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(Monica @ 2009 09 24, 09:38)
dar gali tekti mokesčius nemažus Lt sumokėti. Šiaip už didesnę sumą siunčiantis (nuo 75 Lt su pristatymo išl.), apsimoka per tarpininkes siųstis, nes joms 15 pr. paliekam, o dabar vien PVM 21 pr., o jei dar muitą kaip kosmet. priem uždės, tai iš vis brangiai gausis.Esu taip 1 kartą "sutaupiusi", kad net brangiau nei kristianoj gavosi atsisiųsta pudra.




QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 09 24, 12:57)
Importo PVM neapmokestinamos prekės, atsiunčiamos nedidelės vertės nekomercinio pobūdžio siuntmenose (dokumentų siuntose, pašto siuntose ar pašto siuntiniuose). Siuntmena laikoma nedidelės vertės, jeigu jos muitinė vertė neviršija 160 Lt.




QUOTE(kryyste @ 2009 09 24, 13:10)
Man atrodo, kad čia ta ištrauka netinka kai iš USA siuntiesi. Aš anksčiau siųsdavausi iš strawberrynet kosmetiką, tai man apmokestindavo kai vertė viršydavo 75 Lt. Ir dar reikdavo varyt atsiimti ten prie stoties ir susimokėti  doh.gif Jei siunčia įmonė iš USA, tai vienaip yra, o kai siunčia fizinis asmuo, tai kitaip.


O man išvis mistika: siunčiaus iš to paties site'o 2 kartus linzes (pirmą kartą už 300 Lt), kitą už 1440 Lt, tai va antrąjį kartą gražiai susimokėjau 350 Lt muito + PVM doh.gif doh.gif doh.gif ir beje susimokėjau už muitą pašte ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 8 p.m.: 24 rugsėjo 2009 - 12:22
QUOTE(8 p.m. @ 2009 09 24, 13:22)
O man išvis mistika: siunčiaus iš to paties site'o 2 kartus linzes (pirmą kartą už 300 Lt), kitą už 1440 Lt, tai va antrąjį kartą gražiai susimokėjau 350 Lt muito + PVM  doh.gif  doh.gif  doh.gif ir beje susimokėjau už muitą pašte  ax.gif


http://www.cust.lt/l...ic?rubricID=724

Aš tikiuosi, kad mano pardavėjas užrašys kaip dovaną ir viskas bus tvarkoj ax.gif Gaila, ne visada eina susitarti.
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 09 24, 12:27)
http://www.cust.lt/l...ic?rubricID=724

Aš tikiuosi, kad mano pardavėjas užrašys kaip dovaną ir viskas bus tvarkoj ax.gif Gaila, ne visada eina susitarti.

Kaip supratau, siunciant kvepalus is Vokietijos, apmokestintu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Evatam @ 2009 09 24, 13:41)
Kaip supratau, siunciant kvepalus is Vokietijos, apmokestintu g.gif


Vokietija nera trecioji salis, tai mano supratimu, neapmokestintu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuta @ 2009 09 24, 13:52)
Vokietija nera trecioji salis, tai mano supratimu, neapmokestintu ax.gif


Europos sajungoje niekas nieko neapmokestins, galit nesibaiminti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 09 24, 12:57)
Siuntmena laikoma nedidelės vertės, jeigu jos muitinė vertė neviršija 160 Lt.
Dėl sudėties sudominai g.gif


deja visai neseniai teko susimokėti mokesčius, nuo mažiau nei 160 Lt. 75 Lt yra ta riba, bent jau neseniai buvo. Ir šiaip kai pirkau braškėse, buvo užrašyta, kad dovana, bet vistiek teko į muitinę keliauti.

Jei ruošiesi Suki naudoti, gal jiems laišką parašyk dėl konservantų, įtariu, galiojimas netrumpas, kad be kons. negest galėtų.

Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 09 23, 12:42)
bendro pobūdžio straipsnelis apie kosmetiką iš Vilniaus dienos smile.gif

na kaip gaila, kad vakar sito straipsniuko neperskaiciau doh.gif vakar kaip tik bendravau sia tema su 5 zmonemis... Buvo laaabai daug gincu, daug irodynejau, o mane vos ne durne vadino. Is tu penkiu zmoniu tik vienas susidomejo naturalia kosmetika, nes pries tai nebuvo girdejes, kuo butent pavojinga "iprasta" kosmetika. Na blogai ir nejaukiai visada jauciuosi, kai pradedama kalbeti apie kosmetika, nes dazniausiai sunku isiterpti i diskusija, nes bunu kaip balta varna. Tarp tu nepatikliu zmoniu pasirodo yra ir mano MB, susipykom vakar net verysad.gif na bet pr verysad.gif versiu ji perskaityti si straipsniuka, gal pades ir pakeis jo nuomone unsure.gif jis vis dar naudoja tuos s... head&shoulders ir pan., negaliu niekaip priversti naudoti tai, ka naudoju as... Zinokit toki stresa patyriau vakar, na ziauru... verysad.gif va, bent jums galiu pasiguosti, nes niekas kitas manes nesupranta...

QUOTE(gudrene @ 2009 09 23, 14:18)
O ko čia taip aršiai  bigsmile.gif  ar aš Tau siūlau ką nors įsigyti  g.gif  nu lyg ir ne mastau.gif
Nelabai supratau Tavo puo.limo priežasčių .
Kažkuri paminėjo , kad naudoja "natūralius" kremus tokius kaip Rasa, Margarita hihihi.gif . Manau, kad GNLD tuo požiūriu yra daug natūralesnis produktas .

va butent su panasiais vakar bendravau doh.gif verysad.gif

QUOTE(Evatam @ 2009 09 23, 17:30)
Norejau paklausti, ka pasiulytumet MB po skutimosi. Siuo metu pasitepa ersketroziu aliejumi  ax.gif

Skaiciau, kad po skutimo labai gerai kokosu aliejus smile.gif



Vakar buvau KN, nusipirkau frankincenso EA ir tamanu aliejaus. Gaminsiu siandien stangrinamaji alieju misinuka krutims ir celiulitinems vietoms is pelargoniju ir frankincenso EA, abrikosu kauliuku bei tamanu alieju smile.gif KN sake, kad pelargoniju EA tikrai labai gerai krutims, nes veikia per liaukas, reguliuoja viska per hormonus, kad odai gerai veikia ne tik per isore, bet ir vidu thumbup.gif
Klausimukas: kokiom idomu proporsijom reikia lasint siuos EA? g.gif kaip zinoti?
Atsakyti
gal kas galetu priminti, kur rasti sarasiuka kenksmingu kosmetikos ingredientu?atsispausdinciau ir mokinciausi mintinai, kad mokeciau skaityti etiketes smile.gif

butu didelis dekui

ir dar klausimas:
gal kuri uzmatet kur nors naturalios kosmetikos raustanciai (kuperozinei, issipletusiom kraujagyslem) odai?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tess: 24 rugsėjo 2009 - 14:43
QUOTE(Tess @ 2009 09 24, 15:37)
gal kas galetu priminti, kur rasti sarasiuka kenksmingu kosmetikos ingredientu?atsispausdinciau ir mokinciausi mintinai, kad mokeciau skaityti etiketes smile.gif

butu didelis dekui


"populiariausieji" ishvardinti pirmame temos psl mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bryyla @ 2009 09 24, 14:19)
Na blogai ir nejaukiai visada jauciuosi, kai pradedama kalbeti apie kosmetika, nes dazniausiai sunku isiterpti i diskusija, nes bunu kaip balta varna. Tarp tu nepatikliu zmoniu pasirodo yra ir mano MB, susipykom vakar net  verysad.gif

Klausimukas: kokiom idomu proporsijom reikia lasint siuos EA?  g.gif kaip zinoti?


o kodėl nejaukiai? biggrin.gif Rūpiniesi savim ir turėtum kaip tik jaustis tvirtai. O pasaulis leisis gelbėjamas tuomet, kai tam pribręs ar pajus poreikį. Iki to laiko galima bandyti nors ir ant ausų stovėti smile.gif

ir aš, ir MB, ir mano tėveliai pratinomės pamažu prie natūralumo, aš pirmiausiai, sparčiausiai ir buvau imliausia informacijai. Su MB pradėjau nuo etikečių komentarų. Kadangi esu gana priekabi tokiems dalykams kaip sveikatingumo reikalai, tai manęs išgirsti buvo neįmanoma hihihi.gif Akcentas buvo parabenai, grindų plovikliai, nafta ir pan. tongue.gif Duodavau savo šampūnus bandyti, paskui pats rado, kuris jam tinka. Įsigijom arbatmedžio EA, jį įvertino ir tėvai - dezinfekcijai, pūslelinei gydyti. O dabar prisijungė prie mūsų, dantis balinančių, ir ėmė lašintis ant dantų pastos biggrin.gif Ir net patys jau paprašo, ką nupirkti, kas pasibaigė thumbup.gif

taip po truputį, iš lėto, bandant ne viską iš karto ir pasikeitė situacija wink.gif Mano patarimas būtų - labai TB nespausk, gražiai paaiškink smile.gif


ar KN temoje nebuvo proporcijų to mišinio?
Atsakyti
QUOTE(bryyla @ 2009 09 24, 15:19)
na kaip gaila, kad vakar sito straipsniuko neperskaiciau  doh.gif vakar kaip tik bendravau sia tema su 5 zmonemis... Buvo laaabai daug gincu, daug irodynejau, o mane vos ne durne vadino. Is tu penkiu zmoniu tik vienas susidomejo naturalia kosmetika, nes pries tai nebuvo girdejes, kuo butent pavojinga "iprasta" kosmetika. Na blogai ir nejaukiai visada jauciuosi, kai pradedama kalbeti apie kosmetika, nes dazniausiai sunku isiterpti i diskusija, nes bunu kaip balta varna. Tarp tu nepatikliu zmoniu pasirodo yra ir mano MB, susipykom vakar net  verysad.gif na bet pr verysad.gif versiu ji perskaityti si straipsniuka, gal pades ir pakeis jo nuomone  unsure.gif jis vis dar naudoja tuos s... head&shoulders ir pan., negaliu niekaip priversti naudoti tai, ka naudoju as... Zinokit toki stresa patyriau vakar, na ziauru...  verysad.gif va, bent jums galiu pasiguosti, nes niekas kitas manes nesupranta...

Aš nebandyčiau pakeisti kitų žmonių nuomonės. Apskritai, tokiose diskusijose, kuriose kvepia smarkiais ginčais yra geriausia patylėti. Daugumai žmonių laaabai sunku pripažinti, kad jie paprasčiausiai nenusimano nieko apie tam tikrus dalykus ir yra blizgančių reklamų avinėlių - vartotojų banda. Tarp kitko, aš irgi buvau viena iš tokių, tiksliau ir dabar dar esu biggrin.gif todėl labai padeda šita tema, kuri atmerkia akis bei ugdo norą atsirinkti, kokias priemones naudoti, o ne paklusti tam, kas brukama per prievartą reklamos ir blizgančių pakuočių būdu smile.gif
Truputį sektantiškai čia parašiau biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(katutis @ 2009 09 24, 15:46)
o kodėl nejaukiai? biggrin.gif Rūpiniesi savim ir turėtum kaip tik jaustis tvirtai. O pasaulis leisis gelbėjamas tuomet, kai tam pribręs ar pajus poreikį. Iki to laiko galima bandyti nors ir ant ausų stovėti smile.gif

Labai taikliai pasakyta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bryyla @ 2009 09 24, 15:19)
Tarp tu nepatikliu zmoniu pasirodo yra ir mano MB, susipykom vakar net  verysad.gif na bet pr verysad.gif versiu ji perskaityti si straipsniuka, gal pades ir pakeis jo nuomone  unsure.gif jis vis dar naudoja tuos s... head&shoulders ir pan., negaliu niekaip priversti naudoti tai, ka naudoju as... Zinokit toki stresa patyriau vakar, na ziauru...  verysad.gif va, bent jums galiu pasiguosti, nes niekas kitas manes nesupranta...


console.gif
as is savo patirties pasakysiu taip: su savo MB irgi panasiu problemu turejau ir dalinai dar ir dabar turiu. jis situo klausimu didelis skeptikas, bet viskas palaipsniui eina i geraja puse ax.gif reikia pasitelkti moteriska gudruma. tik nereikia prievartos biggrin.gif
Atsakyti