Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(katutis @ 2009 09 23, 22:38)
kodėl iš čia? Pigiau produktai, siuntimas? Ar kažką dar įdeda pasimėginti? wink.gif

tiesiog radau, kad is cia siuncia i LT ir pasirinkimas visai neblogas (lyg didesnis negu LoveLula).. is LoveLula nenorejau uzsisakinet..
o kainos tai kiek ziurinejau tai mazdaug panasios visur..
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2009 09 23, 19:46)
tai cia tas krutasis molis, apie kuri rasiau?  bigsmile.gif atsiliepimai tokie, kad noris ji pirkti bet kokia kaina  drinks_cheers.gif biggrin.gif


Žinok neatgaminu, ką tu apie jį rašei blush2.gif Gal galėtum bendrais bruožais pakartoti? 4u.gif Bet įtariu, kad tas pats, nes vienintelis molis tėra Suki smile.gif

Pirkau ebay.com, mokėjau 42,75 USD + 10 USD už 30 ml buteliuką doh.gif doh.gif

QUOTE(Monica @ 2009 09 23, 20:33)
Summer, tai kaip supratau, suki molio konsistencija panaši kaip kremo (rej. kaukę minėjai), tik kad jaučiasi molis? bandysiu kažką pan. padaryti ax.gif


Taip, jis toks labai skystas, dar skystesnis už rejuvenating 4u.gif Jaučiasi, kad molio yra, nes švelniai apdžiūva ant odos (jos nenusausindamas), tačiau taip pat jaučiasi, kad dar galybė visko pridėta, kad odos nenusausina ir taip sušvelnina, palygina ją ax.gif Būtų labai įdomu išgirsti, kas gavosi po bandymų drinks_cheers.gif
Atsakyti
Gal kas jau isbande sios parduotuves, esancios Gaono gatveje Senamiestyje, produktus?

http://www.essenza.lt/

Vis ziuriu i sampunus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 09 23, 23:29)
Pirkau ebay.com, mokėjau 42,75 USD + 10 USD už 30 ml buteliuką doh.gif  doh.gif


dar gali tekti mokesčius nemažus Lt sumokėti. Šiaip už didesnę sumą siunčiantis (nuo 75 Lt su pristatymo išl.), apsimoka per tarpininkes siųstis, nes joms 15 pr. paliekam, o dabar vien PVM 21 pr., o jei dar muitą kaip kosmet. priem uždės, tai iš vis brangiai gausis.Esu taip 1 kartą "sutaupiusi", kad net brangiau nei kristianoj gavosi atsisiųsta pudra.

Daddygirl, o tu white willow ekstarktą naudoji ar miletelius? ekstrakats tai su alkoholiu, kiek mačiau

Summer, dėl Suki, tai panašu, kad tą odos švelnumą suteikia ne kas kitas, o glicerinas rolleyes.gif , šiaip aišku sudėtis nebloga, tik mane nustebino, kad nėra nei 1 konservanto, nešneku apie chemiją, bet pvz vit. ea ar pan. tai turėtų būti. gal visgi tas willow yra su alkoh. padarytas arba witch hazel akoholinis distiliatas, (kas yra įprasta). Nes logiškai, kažkas turi būti konservuojančio, jei ne chemija, ne nat. kons, tai alkoholis gal g.gif Pažiūrėjau dar kelis suki produktus-na nė 1 neradau jokių konservantų, kur tikrai turėtų būt, pvz su aloe geliu, kuris yra greit gendantis produktas. man atrodo, kad gali būti, jog jie nurodo tik aktyvias sud. medž., o konservantų nerašo (neprivaloma iki 1 proc. berods) Nors jei odai tinka, galima nesigilinti, bet aš tai atsargiai žiūriu į tokius iki galo neaiškius produktus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monica: 24 rugsėjo 2009 - 08:56
QUOTE(Bitute32 @ 2009 09 24, 08:09)
Gal kas jau isbande sios parduotuves, esancios Gaono gatveje Senamiestyje, produktus?

Vis ziuriu i sampunus  ax.gif


Essenzos temoj paklausk, berods ten viena pirko kažkokį šampūną wink.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 09 24, 09:45)
Essenzos temoj paklausk, berods ten viena pirko kažkokį šampūną wink.gif


dekui, neuzmaciau tos temos, eisiu paieskoti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Monica @ 2009 09 24, 09:38)
witch hazel akoholinis distiliatas, (kas yra įprasta).

o kas yra tas witch hazel lietuviskai? Vienos priemones recepte irasytas, bet nesuprantu kas cia toks g.gif
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2009 09 24, 10:31)
o kas yra tas witch hazel lietuviskai? Vienos priemones recepte irasytas, bet nesuprantu kas cia toks g.gif


hamamelis
Atsakyti
Sorry, nepamačiau kad KN temoj rašau blush2.gif
QUOTE(Versmė @ 2009 09 24, 11:19)
Cukrus reikalingas,nes jame irgi yra alfa hidroksirūgšties  mirksiukas.gif svarbu, kad būtų pagamintas iš cukranendrių. yra pirkt ir maximose, haljas firmos

Tai vadinasi aš su netinkamu pasidariau doh.gif dėjau paprastą, o jis turbūt iš cukrinių runkelių bus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monica @ 2009 09 23, 18:33)
žinai, man atrodo, kad dauguma nesąmoningų teiginių yra dėl..vertėjo neprofesionalumo. Pvz. įtariu, kad turėtų būtų nėra gyvulinių produktų, o ne riebalinių ir pan. realiai juk vertėja turi būti išprususi kosmetikos ar net muilų gamybos srityse.


tai taip, sitoj vietoj as irgi ta pati pagalvojau smile.gif tuo labiau, kad feniqia.com raso 'animal', bet tai negi vertejas nemokes isverst zodzio 'animal'? smile.gif

QUOTE(Dailus_kvietkelis @ 2009 09 23, 19:55)
teisingai, labai brangi medziaga, bet ja sekmingai pakeicia sintetinis. noreciau paziureti i produkto kaina su naturaliu muskusu  biggrin.gif  o siaip visi Artimuju Rytu turgus ir kosmetikos parduotuves pilni gerybiu su "muskusu" - pas mane irgi patalynes stalciuje voliojasi toks labai skaniai kvepiantis gabalelis "musk" uz 1 USD  lotuliukas.gif


nu bet feniqia raso, kad ju produktai 100% naturalus. tai kaip cia iseina?
reik jiems vel parasyt turbut lotuliukas.gif ir paklaust ar ju muskusas naturalus mirksiukas.gif

QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 09 23, 21:29)
Žinok neatgaminu, ką tu apie jį rašei blush2.gif Gal galėtum bendrais bruožais pakartoti? 4u.gif Bet įtariu, kad tas pats, nes vienintelis molis tėra Suki smile.gif



rasiau tik tai, kad visi kaip susitare ji labai giria. bet su paskutiniu metu isaugusia kaina jis isvis kraupiai brangus gaunasi unsure.gif

QUOTE(Monica @ 2009 09 24, 07:38)
Daddygirl, o tu white willow ekstarktą naudoji ar miletelius? ekstrakats tai su alkoholiu, kiek mačiau



maniskis vadinasi extract, bet jis milteliu forma
Atsakyti
QUOTE(Monica @ 2009 09 24, 09:38)
dar gali tekti mokesčius nemažus Lt sumokėti.

Nors jei odai tinka, galima nesigilinti, bet aš tai atsargiai žiūriu į tokius iki galo neaiškius produktus


Importo PVM neapmokestinamos prekės, atsiunčiamos nedidelės vertės nekomercinio pobūdžio siuntmenose (dokumentų siuntose, pašto siuntose ar pašto siuntiniuose). Siuntmena laikoma nedidelės vertės, jeigu jos muitinė vertė neviršija 160 Lt.

Neturėtų apmokestinti ax.gif

Dėl sudėties sudominai g.gif Žiūrėsiu kaip tiks man, šiaip kol gerai odai, tol džiaugiuos smile.gif

QUOTE(Daddygirl @ 2009 09 24, 11:26)
paklaust ar ju muskusas naturalus  mirksiukas.gif


Būtų geras drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 09 24, 12:57)
Importo PVM neapmokestinamos prekės, atsiunčiamos nedidelės vertės nekomercinio pobūdžio siuntmenose (dokumentų siuntose, pašto siuntose ar pašto siuntiniuose). Siuntmena laikoma nedidelės vertės, jeigu jos muitinė vertė neviršija 160 Lt.

Neturėtų apmokestinti ax.gif


Man atrodo, kad čia ta ištrauka netinka kai iš USA siuntiesi. Aš anksčiau siųsdavausi iš strawberrynet kosmetiką, tai man apmokestindavo kai vertė viršydavo 75 Lt. Ir dar reikdavo varyt atsiimti ten prie stoties ir susimokėti doh.gif Jei siunčia įmonė iš USA, tai vienaip yra, o kai siunčia fizinis asmuo, tai kitaip.
Atsakyti