Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(linutiaaa @ 2009 09 23, 17:45)
ant virsaus tepciau dar sintetinio blush2.gif, vis ne tiesiai sintetinis ant blakstienu ax.gif 

Beje, del hauschkos tuso, kaip jis jums nusiplauna tik su vandeniu,


kad nebeturiu seniai aš tokio blush2.gif

nusiplauna man gerai - aš prispilu į delną vandens, pamerkiu jame akį, pamirkau ir švelniai nubraukiu. Paskui veidą prausiu įprastai ir nieko papildomai man nereikia 4u.gif

QUOTE(Daddygirl @ 2009 09 23, 17:53)
the fragrance is very special and kept secret; its is a mixture of several fragrances, like vanilla and arabic jasmine.....

tai nuo vakar uostineju labai faina kvapa.. man jis primena saldainius, vyrui - kramtoma..


labai išsamiai jie apie kvapą atsakė lotuliukas.gif

man toks pasirodė elemi ax.gif Dabar tik pamačiau, kad man EA einamiausių trūkumas, tai pauostysiu ir jei pasiroys taip pat - įsigysiu wink.gif


QUOTE(Daddygirl @ 2009 09 23, 18:25)
Bet ko nepasikabinet, kai palieka prie ko... smile.gif


šaunuolė, labai įdomu buvo skaityti 4u.gif

QUOTE(Daddygirl @ 2009 09 23, 18:46)
o kokios kompanijos gelis? 4u.gif


Aubrey rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(linutiaaa @ 2009 09 23, 19:52)
o, labai bus smalsu isgirst apie viska bigsmile.gif eyeliner'io as ir noreciau rolleyes.gif  bet vis pabijau, kad gal nekaip laikysis g.gif

butinai bus atsiliepimai (aisku pirmiau nusipirkt dar reikia ir sulaukti biggrin.gif ), taip pat manau ir nufotkinsiu natur. makiaza g.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 09 23, 17:55)


atsiliepimuose irgi raso, kad tai sultys.
bet koks skirtumas, jei patogiai naudojasi.
sultyse visada maziau priedu bus nei gelyje.
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2009 09 23, 20:08)
atsiliepimuose irgi raso, kad tai sultys.
bet koks skirtumas, jei patogiai naudojasi.
sultyse visada maziau priedu bus nei gelyje.


O gal galite pasakyt kuri cia konkreciai priemone? Bandziau ieskoti SP bet kazkaip nesusigaudau apie kur kalbate. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasucci @ 2009 09 23, 20:11)
O gal galite pasakyt kuri cia konkreciai priemone? Bandziau ieskoti SP bet kazkaip nesusigaudau apie kur kalbate.  4u.gif

Manau apie šį 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2009 09 23, 20:22)


Oj dekui, ryskiai ne ten ieskojau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2009 09 23, 19:25)
ai, o Nimfali puslapyje tai isvis vien i lozungus panasus teiginiai apie Feniqia muilus ir ju gaminima. gal kitus ir pritraukia, bet man noretusi konkretumo.


žinai, man atrodo, kad dauguma nesąmoningų teiginių yra dėl..vertėjo neprofesionalumo. Pvz. įtariu, kad turėtų būtų nėra gyvulinių produktų, o ne riebalinių ir pan. realiai juk vertėja turi būti išprususi kosmetikos ar net muilų gamybos srityse.

Summer, tai kaip supratau, suki molio konsistencija panaši kaip kremo (rej. kaukę minėjai), tik kad jaučiasi molis? bandysiu kažką pan. padaryti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monica: 23 rugsėjo 2009 - 19:44
QUOTE(Palomina @ 2009 09 23, 18:45)
o siuo metu jau esu suplanavus Elysambre tusa griebti  bigsmile.gif
taip pat is Elysambre dar griebsiu eyeliner'i, krempudra ir bronzine pudra.. tikiuosi tiks ir patiks  smile.gif

Kaip supratau, viską pirksi internetu? 4u.gif

QUOTE(linutiaaa @ 2009 09 23, 18:52)
eyeliner'io as ir noreciau rolleyes.gif  bet vis pabijau, kad gal nekaip laikysis g.gif

Aš turiu Dr.H, tikrai gerai laikosi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovish @ 2009 09 23, 21:00)
Kaip supratau, viską pirksi internetu? 4u.gif

taip internetu CIA (jau katik apsipirkau biggrin.gif dabar lauksiu kada atkeliaus)..
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 09 23, 17:57)
Kaip supratau, kunigunda nusinešė kažkurią muilo pastą (berods su muskusu) ir davė pauostyti lyg ir Laimei g.gif Tai ši iš karto pasakė, kad kvapas yra sintetinis, o muskusas apskritai yra be proto prabangi medžiaga, gaunama iš elnių, tad nieko natūralaus ir už tokią kainą tikrai neįmanoma gauti ax.gif


teisingai, labai brangi medziaga, bet ja sekmingai pakeicia sintetinis. noreciau paziureti i produkto kaina su naturaliu muskusu biggrin.gif o siaip visi Artimuju Rytu turgus ir kosmetikos parduotuves pilni gerybiu su "muskusu" - pas mane irgi patalynes stalciuje voliojasi toks labai skaniai kvepiantis gabalelis "musk" uz 1 USD lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2009 09 23, 19:08)
atsiliepimuose irgi raso, kad tai sultys.
bet koks skirtumas, jei patogiai naudojasi.


na nesiskundžia MB biggrin.gif

QUOTE(Monica @ 2009 09 23, 19:33)
žinai, man atrodo, kad dauguma nesąmoningų teiginių yra dėl..vertėjo neprofesionalumo.


būna, kad tokių nesąmonių priverčia drinks_cheers.gif

QUOTE(Palomina @ 2009 09 23, 20:10)
taip internetu CIA (jau katik apsipirkau  biggrin.gif  dabar lauksiu kada atkeliaus)..


kodėl iš čia? Pigiau produktai, siuntimas? Ar kažką dar įdeda pasimėginti? wink.gif
Atsakyti
Labas vakaras 4u.gif
Labai sudomino šitas SP produktas :Natūralus augalinis riebalus balansuojantis drėkinamasis kremas (59 ml), Aubrey Organics
Veiklieji augalai ir medžiagos:
- amino rūgštys ir goa augalas saugo ir balansuoja odą,
- hamamelis ir ekologiškas alavijas gaivina ir drėkina.
Grąžina odai švelnumą ir eląstingumą neužkimšdamas porų.

Gal kas bandėt ax.gif Kokie atsiliepimai g.gif
Atsakyti