Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 09 23, 17:20)
Kondicionierių, nes nebrangus kaip Suki, be to prie šampūno gerai derės, plius šiaip bus naudojamas, kai Lavera subaigsiu.

po 20 min nuplovus viską labai švelni oda buvo, tokia lygi palietus, minkštutė. Man rodos Suki padeda neblogai sulyginti veido spalvą, kasdien po milimetrą einu į priekį su odos gerinimu arba bent jau toks įsitikinimas mano viduje blush2.gif


geras argumentas biggrin.gif

apie molio laikymą, tai KN išgirdau, kad užtenka ir 10 minučių ant veido palaikyti, sako, kad to visiškai gana wink.gif Pati irgi ilgiau laikau, tik nesudžiovinu smile.gif

man irgi toks įsitikinimas, kad Suki gerai veikia smile.gif Net negaminau nieko sau veidui KN, kremą turiu omenyje, kažkaip jaučiu, kad užsiganėdinau ir kad visai nėra tam poreikio rolleyes.gif

o dėl Suki tušo tai pykstu - čia atmušinėju visoms norą juo gundytis biggrin.gif Aptrupėjo paakiai ir dar lengvai gi nenusivalo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 09 23, 18:31)
apie molio laikymą, tai KN išgirdau, kad užtenka ir 10 minučių ant veido palaikyti, sako, kad to visiškai gana wink.gif Pati irgi ilgiau laikau, tik nesudžiovinu smile.gif

o dėl Suki tušo tai pykstu - čia atmušinėju visoms norą juo gundytis biggrin.gif Aptrupėjo paakiai ir dar lengvai gi nenusivalo  doh.gif


Tikrai tikiu, tiesiog ir nuo paties molio, manau, priklauso. Suki molio sudėtis tai tokia įdomi, kad aš jo tikruoju moliu net nelabai pavadinčiau. Produktas primena Hauschkos rejuvenating kaukę, kurios sudėtyje dar būtų koks trečdalis molio įdėta smile.gif Žodiu, labai maloniai naudojasi.

roses* infused with purified filtered water, kaolin, non-gmo rice starch*, standardized white willow bark & grapeseed extracts, calendula, lavender & seaweed extracts*, pure vegetable glycerine, honeysuckle flower extract, food grade xanthan gum, zinc, pure witch hazel distillate, aroma (pure premium steam distilled essential oil) *organic.

Man tai Elysambre paakius patepė, ko gyvenime nėra buvę su jokiu tušu ax.gif Bet kadangi padūmavęs makiažas man tinka, tai per daug nesureikšminu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Summer-In-Paris: 23 rugsėjo 2009 - 17:41
QUOTE(katutis @ 2009 09 23, 18:31)
o dėl Suki tušo tai pykstu - čia atmušinėju visoms norą juo gundytis biggrin.gif Aptrupėjo paakiai ir dar lengvai gi nenusivalo  doh.gif

na va unsure.gif jauciu tavo vietoje, tuomet daryciau taip, kaip kartais as darau, ant virsaus tepciau dar sintetinio blush2.gif, vis ne tiesiai sintetinis ant blakstienu ax.gif
_________
Beje, del hauschkos tuso, kaip jis jums nusiplauna tik su vandeniu, nelabai suprantu g.gif man vis tiek reikia kokio paskui dregno vatuko iki galo tusui nuvalyt, nes tikrai lieka siek tiek juoda apacioje unsure.gif
beje, tas pats man ir su nvey.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linutiaaa: 23 rugsėjo 2009 - 17:48
QUOTE(linutiaaa @ 2009 09 23, 18:45)
Beje, del hauschkos tuso, kaip jis jums nusiplauna tik su vandeniu, nelabai suprantu g.gif man vis tiek reikia kokio paskui dregno vatuko iki galo tusui nuvalyt, nes tikrai lieka siek tiek juoda apacioje unsure.gif
beje, tas pats man ir su nvey.

gali palygint siuos du tusus? lygtai neuzmaciau niekur tavo pasisakymo apie juos g.gif
Atsakyti
QUOTE(ragana @ 2009 09 23, 15:18)
Gal butu galima pamatyti pilna muilu sudeti  ax.gif  Nes tiesa pasakius, tai man irgi uzkliuvo, bet laisku as jiems nerasiau ir sudeties neprasiau  neturiu laiko siuo metu... gyvenu siuo metu visiskame strese  Bet man smagu ateiti i sita tema, atsipusti, bent trumpam uzsimirsti...

Gera man su Jumis 


QUOTE(katutis @ 2009 09 23, 15:22)
gal gali įdėti čia? Ar ir apie muilo pastas gavai? biggrin.gif jei ne, tai bent pakomentuok plačiau


QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 09 23, 15:47)
Tikrai būtų smagu paskaityti apie Feniqia muilus bigsmile.gif Nors pati tik muskuso pastą teturiu, ant kurios lyg ir visa sudėtis surašyta g.gif Kiek pamenu, Kunigunda išsiaiškino nuėjus į KN, kad tas muskuso kvapas yra sintetinis, na bet kai taip retai naudoju, tai blogo kažko nematau per daug, sitentiniam parfumui dar galiu iš bėdos atleisti, jei visa kita sudėtis gera blush2.gif


as truputi muilu maniake biggrin.gif (aciu dievui sveikimo stadijoje smile.gif), tai daug bijau rasyt, kad neikyret biggrin.gif

Feniqia gaminiais susidomejau del superiniu atsiliepimu sitoj temoj.
kietu muilu kvepinimas eteriniais nelabai pasiteisina (nes eteriniai nugaruoja ir kvapas lieka silpnas). tai susigundziau pasigamint tokias skaniai kvepiancias muilo pastas - galvoju, kad tokiu budu galima isgaut ir islaikyt stipru kvapa.
vis tik, prisipazinsiu, man visada kiek itartinai atrodydavo, kad tu Feniqia pastu kvapas, anot merginu, toks stiprus, skanus ir ilgai isliekantis. jei isgautas vien naturaliu priemoniu pagalba (eteriniu ir pan) ir paskui nuplautas vandeniu su muilu, jis turetu likt vos juntamas.
bet kokiu atveju, uztektu vien to, kad praustis skaniai stipriai kvepianciu muilu.

kadangi snipinejimas biggrin.gif internetiniuose puslapiuose jokios konkrecios info nedave, parasiau Feniqia ir paklausiau, is ko jie gamina savo muilo pastas.
apie juodaja muilo pasta atsake: It is composed of olive oil, almond oil, coconut oil, honey + essential oils and herbs. the fragrance is very special and kept secret; its is a mixture of several fragrances, like vanilla and arabic jasmine.....

zodziu, kas del alieju (alyvuogiu, migdolu, kokosu) - normali sudetis, nors ir neprabangi. suzinojau, kad pats muilas toks kaip mano smile.gif

o del kvapo, jie slepia savo paslaptis mirksiukas.gif belieka tik pasitiketi, kad ten tikrai viskas naturalu smile.gif

as dabar uzsidegus isgaut skanius kvapus biggrin.gif (zinoma, isvengiant brangiuju EA pirkimo smile.gif). tai nuo vakar uostineju labai faina kvapa.. man jis primena saldainius, vyrui - kramtoma.. zodziu, patenkinta as juo. tik ar pavyks man ji atkartot doh.gif as ten visokiu zoleliu, vaniliu, eteriniu, alieju sudejau doh.gif biggrin.gif
nieko, kaip nors ir as kada nors pagimdysiu 'daddygirl muilo pasta' lotuliukas.gif

ragana, labai graziai parasei.. 4u.gif

Summer-In-Paris, o kokiu budu KN issiaiskino del kvapo naturalumo? gal zinai? baisiai idomu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2009 09 23, 18:53)
as truputi muilu maniake  biggrin.gif (aciu dievui sveikimo stadijoje smile.gif), tai daug bijau rasyt, kad neikyret  biggrin.gif

Summer-In-Paris, o kokiu budu KN issiaiskino del kvapo naturalumo? gal zinai? baisiai idomu smile.gif


Labai įdomu paskaityti drinks_cheers.gif

Kaip supratau, kunigunda nusinešė kažkurią muilo pastą (berods su muskusu) ir davė pauostyti lyg ir Laimei g.gif Tai ši iš karto pasakė, kad kvapas yra sintetinis, o muskusas apskritai yra be proto prabangi medžiaga, gaunama iš elnių, tad nieko natūralaus ir už tokią kainą tikrai neįmanoma gauti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Summer-In-Paris: 23 rugsėjo 2009 - 17:57
QUOTE(Palomina @ 2009 09 23, 18:53)
gali palygint siuos du tusus? lygtai neuzmaciau niekur tavo pasisakymo apie juos  g.gif

dar zinok, tik neseniai hauschkos isigijau, tai noriu susidaryti galutine nuomone apie ji, tada parasysiu 4u.gif ka galiu jau pasakyti, kad hauschkos man labiau pailgina blakstienas, jos tokios kaip ir tobulos (mb pagyra biggrin.gif ) tampa: nesulipintos, pakankamai paryskintos, ne per retos. Nvey, lyginant su hauschkos, man labiau toks kasdieninis tusas: suteikia spalva mano sviesioms blakstienoms, sakyciau, kad maniskiu visai nepailgina g.gif (del to esant kokiai progai as jas pasiilginu su sintetiniu blush2.gif ), bet taip pat ju nesulipdo. Kiek pamenu, tavo blakstienos nera trumpos, tai gal visai ir tenkintu tave sis tusas.
Atsakyti
ai, o Nimfali puslapyje tai isvis vien i lozungus panasus teiginiai apie Feniqia muilus ir ju gaminima. gal kitus ir pritraukia, bet man noretusi konkretumo.

keli juokingi/abejotini teiginiai:
•100% natūralūs produktai pagaminti iš pirmojo šalto spaudimo alyvuogių aliejaus (tai kad ne vien is jo)

•Naudojamos tik augalinės kilmės medžiagos, kurios teigiamai veikia odą: švelniai regeneruoja ir prisotina natūraliais vitaminais (oi, tik nereikia pasakot, kad muilas prisotina oda vitaminais doh.gif visu pirma, jie ten neislike, visu antra, muilas per trumpai kontaktuoja su oda).

•Muilas džiovinamas saulėje, todėl iš jo pašalinamas natrio hidroksidas gaunamas iš jūros druskos) (natrio hidroksidas visas sureaguoja, t.y. dingsta dar pries dziovinima. be to visai nebutina muilo dziovinti sauleje. yra nuomone, kad netgi geriau to nedaryti. o prie ko cia ta juros druska tai isvis nesuprantama biggrin.gif )

•Siekdami skaidrumo, garantuojame, kad suteiksime visą informaciją apie gaminių sudėtį bei jų naudojimo instrukcijas (aha, pastebejau... biggrin.gif )

*Muilai natūralūs, gaminami tik rankomis, juose nėra cheminių medžiagų, jokių priedų ir riebalinės kilmės medžiagų (?? o tai ne is alieju gamina??)

*Būtina žinoti, kaip tinkamai išdžiovinti muilą saulėje esant aukštai temperatūrai, nes tik taip pašalinamas vanduo, būtinas maišant įvairias medžiagas.
Palaipsniui vanduo išgaruoja ir muilo paviršių padengia plonas baltos plėvelės sluoksnis, t.y. išskiriama jūros druska, kuri taip natūraliai šalinama iš muilo. (vanduo sekmingai pasisalina ir muilui dziustant pavesyje wink.gif o ta auksta temperatura ir saule, reikia manyti, uzmusa bet koki dar likusi eteriniu alieju naudinguma ir vitaminus, apie kuriuos anksciau jie patys rase smile.gif o ta balta plevele, kaip jie vadina, ne druska, o pelenai smile.gif)

As, aisku, suprantu, kad pardavejas raso tai, kas patrauklu ir graziai skamba smile.gif
Ir galbut daugumai pirkeju cia mizeriniai dalykai. Ir greiciausiai ju muilai ir pastos - geri produktai.
Bet ko nepasikabinet, kai palieka prie ko... smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daddygirl: 23 rugsėjo 2009 - 18:35
QUOTE(linutiaaa @ 2009 09 23, 19:04)
dar zinok, tik neseniai hauschkos isigijau, tai noriu susidaryti galutine nuomone apie ji, tada parasysiu 4u.gif ka galiu jau pasakyti, kad hauschkos man labiau pailgina blakstienas, jos tokios kaip ir tobulos (mb pagyra biggrin.gif ) tampa: nesulipintos, pakankamai paryskintos, ne per retos. Nvey, lyginant su hauschkos, man labiau toks kasdieninis tusas: suteikia spalva mano sviesioms blakstienoms, sakyciau, kad maniskiu visai nepailgina g.gif  (del to esant kokiai progai as jas pasiilginu su sintetiniu blush2.gif ), bet taip pat ju nesulipdo. Kiek pamenu, tavo blakstienos nera trumpos, tai gal visai ir tenkintu tave sis tusas.

na aisku tada.. 4u.gif 4u.gif kada nors isbandysiu Nvey tusa (is smalsumo), o siuo metu jau esu suplanavus Elysambre tusa griebti bigsmile.gif
taip pat is Elysambre dar griebsiu eyeliner'i, krempudra ir bronzine pudra.. tikiuosi tiks ir patiks smile.gif
viska imsiu be tu graziuju dezuciu, pigiau kainuos, o esme vis tiek ta pati (ar su graziom dezutem, ar tiesiog refill'as) - pasidazyti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 09 23, 16:09)
Monica, ant buteliu rašo gel. Kadangi rankose jį laikiau patį pirmąjį, anksčiau nieko panašaus neturėjau, tai ir patikėjau, kad ten gelis biggrin.gif Na toks vos tirštesnis už vandenį, bet taip - skystas  drinks_cheers.gif


o kokios kompanijos gelis? 4u.gif

QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 09 23, 16:20)
O molį nusipirkau, nes Suki bloge pati įkūrėja nuolat pabrėžia, kad molis yra pirmo būtinumo priemonė gydant aknę ir visokius riebius negalavimus ax.gif Su juo siūlo prausti, daryti kaukes arba tepti nakčiai tik ant spuogelių. Kadangi yra be proto brangus, tai darysiu tik kaukes arba nakčiai dar pasitepsiu. Vakar kaukei suėjo kokie 1,5-2 ml g.gif tai nekaži kiek ir užteks to buteliuko su 30 ml, bet tikrai tikiuosi, kad padės. Išsitepiau plonyčiu sluoksniu, dalis lyg susigėrė, o kur storiau buvo, taip ir liko nesudžiūvę, tai po 20 min nuplovus viską labai švelni oda buvo, tokia lygi palietus, minkštutė. Man rodos Suki padeda neblogai sulyginti veido spalvą, kasdien po milimetrą einu į priekį su odos gerinimu arba bent jau toks įsitikinimas mano viduje blush2.gif Žodžiu, apie molį galėsiu parašyti, kai įpusėsiu normalią pakuotę, nes iš to 3,75 ml miniuko tai nelabai kažką daugiau ir galiu pasakyti 4u.gif


tai cia tas krutasis molis, apie kuri rasiau? bigsmile.gif atsiliepimai tokie, kad noris ji pirkti bet kokia kaina drinks_cheers.gif biggrin.gif
bet is meginuko as nieko nepastebejau unsure.gif
pirkai didele pakuote? uz kiek? 4u.gif

QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 09 23, 16:57)
Kaip supratau, kunigunda nusinešė kažkurią muilo pastą (berods su muskusu) ir davė pauostyti lyg ir Laimei g.gif Tai ši iš karto pasakė, kad kvapas yra sintetinis, o muskusas apskritai yra be proto prabangi medžiaga, gaunama iš elnių, tad nieko natūralaus ir už tokią kainą tikrai neįmanoma gauti ax.gif


idomu, kaip ten yra...
Atsakyti
Aciu uz patarimus 4u.gif
QUOTE(Monica @ 2009 09 23, 17:08)
Evatam, pabandyk su kamelijų aliejum (SP prekiauna) plaukų kaukes daryt, jis mažina riebalavimąsi

Kaip tik turiu dar nepraimta bigsmile.gif
QUOTE(Cefeidė @ 2009 09 23, 17:15)
1.  Katutis parašė atsiliepimą nuo Jos B, kad tamanai padėjo, tai nupirkau, bet MB nelabai naudoja... Brolis daugiau, tai visai patenintas. O tamanus aš panaudoju ir begyjančiam herpesui, tik labai skonis šlukštus...
2. Mano panašūs plaukai, tai man labai padeda kaukės iš sezamų aliejaus, kakavos, kokosų sviestų ir svietmedžio, bei rozmarinų EA. Taip pat negalėčiau gyventi be SANTE briliant care balzamo ir išdžiuvus plaukams pasitepti galus kokosų sviestu ar aliejum, net nežinau kaip pavadinti... Šampūnas čia nesvarbus, jei nedirgina galvos odos. Man dabar labai patinka Lavera su migdolais. Jis laaabai skalsus. Dar turiu Sante su jojoba tai ir nepasakyciau kad blogas, bet Lavera mielesnis...

o kaip pavyksta isplauti sviestmedi? Ar maisai su kitais aliejais?
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2009 09 23, 19:45)
na aisku tada..  4u.gif  4u.gif  kada nors isbandysiu Nvey tusa (is smalsumo), o siuo metu jau esu suplanavus Elysambre tusa griebti  bigsmile.gif
taip pat is Elysambre dar griebsiu eyeliner'i, krempudra ir bronzine pudra.. tikiuosi tiks ir patiks  smile.gif
viska imsiu be tu graziuju dezuciu, pigiau kainuos, o esme vis tiek ta pati (ar su graziom dezutem, ar tiesiog refill'as) - pasidazyti  biggrin.gif

o, labai bus smalsu isgirst apie viska bigsmile.gif eyeliner'io as ir noreciau rolleyes.gif bet vis pabijau, kad gal nekaip laikysis g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linutiaaa: 23 rugsėjo 2009 - 18:52