Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

Sveikos merginos 4u.gif

Kaip gerai, kad jus esat! (pinigu taupimo atzvilgiu nelabai biggrin.gif)
Kai kas mane vadina sektanta ar marketingo auka, bet cia jau ju paciu reikalas, kad nesirupina savo sveikata ir aplinkiniu gerove...

Norejau paklausti, ka pasiulytumet MB po skutimosi. Siuo metu pasitepa ersketroziu aliejumi ax.gif

Ir dar niekaip nerandu sau tinkamo sampuno (vel pradejau naudoti nenaturalu). Mano plaukai sausi, puciasi, garbanojasi, o saknys riebios. Re to labai slenka. Su hormonais viskas tvarkoje (dar maitinu dukryte). Bandziau Weledos rozmarinu, Druide Vitality sampunus, Laveros rugiageliu taip pat nelabai. Dar naudojau aliejines kaukes, bet saknys dar labiau pradejo riebaluotis...



Papildyta:
QUOTE(katutis @ 2009 09 23, 16:22)
pasakysiu, kodėl aš atsakau. Todėl, kad mus skaito, mumis remiasi. Čia staiga iššoka kažkokia pseudo žiniomis apsiginklavusi smulkioji verslininkė, įmeta "natūralios kosmetikos" nuorodą, kuri iki šiol nepašalinta, nors čia visai ne į temą, tai ką mažiau pasigilinusiems galvoti? O, valio, nauja firma atsirado, kaip tik parašysiu jai až  bigsmile.gif Tai kad to nebūtų.... wink.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(ragana @ 2009 09 23, 16:18)
Gera man su Jumis  wub.gif


abipusiai drinks_cheers.gif

QUOTE(Evatam @ 2009 09 23, 16:30)
Kai kas mane vadina sektanta ar marketingo auka, bet cia jau ju paciu reikalas, kad nesirupina savo sveikata ir aplinkiniu gerove...

Norejau paklausti, ka pasiulytumet MB po skutimosi.

Ir dar niekaip nerandu sau tinkamo sampuno (vel pradejau naudoti nenaturalu). Mano plaukai sausi, puciasi, garbanojasi, o saknys riebios.


na jo g.gif Pačios jos sektantės ir blizgančio marketingo aukos tongue.gif biggrin.gif

alijošių gelis MB labai tiko 4u.gif

nebandei Druide Purity?
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2009 09 23, 15:23)
zodziu, tokiais atvejais smagu, kad esi si ta suprantantis vartotojas ir kad domejimasis naturalumu atsiperka  smile.gif


Tikrai būtų smagu paskaityti apie Feniqia muilus bigsmile.gif Nors pati tik muskuso pastą teturiu, ant kurios lyg ir visa sudėtis surašyta g.gif Kiek pamenu, Kunigunda išsiaiškino nuėjus į KN, kad tas muskuso kvapas yra sintetinis, na bet kai taip retai naudoju, tai blogo kažko nematau per daug, sitentiniam parfumui dar galiu iš bėdos atleisti, jei visa kita sudėtis gera blush2.gif

P. S. Dar nukoviau Suki molį už bilekiek dolerių ir kondicionierių visai normaliai, už 15 blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Summer-In-Paris: 23 rugsėjo 2009 - 16:48
QUOTE(katutis @ 2009 09 23, 16:39)
alijošių gelis MB labai tiko  4u.gif

nebandei Druide Purity?

aciu, is Aubrey gelis? blush2.gif

Ourity nebandziau, pagalvojau, jei vienas netiko, gal ir kiti netiks.
Atsakyti
QUOTE(Evatam @ 2009 09 23, 17:52)
Ourity nebandziau, pagalvojau, jei vienas netiko, gal ir kiti netiks.


Kad žinok Purity beveik visom, kas bandė, labai patiko. Siūlyčiau ir aš jį mirksiukas.gif Man vienas iš geriausių šampūnų. Plaukai irgi linkę į pūtimąsi, bet aš juos kaukėm/kondicionieriais/aliejukais bandau suvaldyti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 09 23, 16:47)
P. S. Dar nukoviau Suki molį už bilekiek dolerių ir kondicionierių visai normaliai, už 15 blush2.gif


viskas, dabar esi griežtai įpareigojama aprašyti šituos abu produktus ir argumentuoti, kodėl pirkai normalias talpas devil.gif

QUOTE(Evatam @ 2009 09 23, 16:52)
aciu, is Aubrey gelis? blush2.gif

Ourity nebandziau, pagalvojau, jei vienas netiko, gal ir kiti netiks.


taip smile.gif Aišku, būtų gerai, kad parašytum, kokiai odai reikia, nes MB normali, neprobleminė wink.gif

man du šampūnai iš Druide tiko, kiti kiek bandžiau - nė per kur biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 09 23, 17:00)
taip smile.gif Aišku, būtų gerai, kad parašytum, kokiai odai reikia, nes MB normali, neprobleminė wink.gif

man du šampūnai iš Druide tiko, kiti kiek bandžiau - nė per kur biggrin.gif

Na, oda normali, linkusi i jautruma (nes negali skustis su masinele), o kakta rieboka, bet ant kaktos gi nereikia biggrin.gif

Bandysiu Purity 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 09 23, 17:39)
]alijošių gelis MB labai tiko  4u.gif


šiaip tai pagal sudėtį, ten sultys, ne gelis, tai toks vos ne kaip vandenukas?

Evatam, pabandyk su kamelijų aliejum (SP prekiauna) plaukų kaukes daryt, jis mažina riebalavimąsi
Atsakyti
QUOTE(Evatam @ 2009 09 23, 17:05)
Na, oda normali, linkusi i jautruma (nes negali skustis su masinele), o kakta rieboka, bet ant kaktos gi nereikia biggrin.gif


MB kaip tik skutasi mašinėle, bet kai pradėjo tepti geliu, paraudimai, sudirgimai pranyko, oda susitvarkė tiesiog akyse smile.gif Dabar gal net pats nepamena, kad iš Aubrey dar losjonas jo laukia po skutimosi biggrin.gif


Monica, ant buteliu rašo gel. Kadangi rankose jį laikiau patį pirmąjį, anksčiau nieko panašaus neturėjau, tai ir patikėjau, kad ten gelis biggrin.gif Na toks vos tirštesnis už vandenį, bet taip - skystas drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katutis: 23 rugsėjo 2009 - 17:11
QUOTE(Evatam @ 2009 09 23, 17:30)
Norejau paklausti, ka pasiulytumet MB po skutimosi. Siuo metu pasitepa ersketroziu aliejumi  ax.gif

Ir dar niekaip nerandu sau tinkamo sampuno (vel pradejau naudoti nenaturalu). Mano plaukai sausi, puciasi, garbanojasi, o saknys riebios. .

1. Katutis parašė atsiliepimą nuo Jos B, kad tamanai padėjo, tai nupirkau, bet MB nelabai naudoja... Brolis daugiau, tai visai patenintas. O tamanus aš panaudoju ir begyjančiam herpesui, tik labai skonis šlukštus...
2. Mano panašūs plaukai, tai man labai padeda kaukės iš sezamų aliejaus, kakavos, kokosų sviestų ir svietmedžio, bei rozmarinų EA. Taip pat negalėčiau gyventi be SANTE briliant care balzamo ir išdžiuvus plaukams pasitepti galus kokosų sviestu ar aliejum, net nežinau kaip pavadinti... Šampūnas čia nesvarbus, jei nedirgina galvos odos. Man dabar labai patinka Lavera su migdolais. Jis laaabai skalsus. Dar turiu Sante su jojoba tai ir nepasakyciau kad blogas, bet Lavera mielesnis...

QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 09 23, 17:53)
Kad žinok Purity beveik visom, kas bandė, labai patiko. Siūlyčiau ir aš jį mirksiukas.gif Man vienas iš geriausių šampūnų. Plaukai irgi linkę į pūtimąsi, bet aš juos kaukėm/kondicionieriais/aliejukais bandau suvaldyti ax.gif

O kaži, kurį aš katučiui atidaviau... Man kažkuris: Balance arba Purity visai netiko... Ką jau kalbėti apie ožkos pieno....

Atsakyti
QUOTE(Cefeidė @ 2009 09 23, 17:15)
O kaži, kurį aš katučiui atidaviau... Man kažkuris: Balance arba Purity visai netiko... Ką jau kalbėti apie ožkos pieno....


atšviežinsiu tavo atmintį biggrin.gif Balance aš iš tavęs paėmiau wink.gif Bet netiko jis ir man, palikau tėčiui sunaudoti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 09 23, 18:00)
viskas, dabar esi griežtai įpareigojama aprašyti šituos abu produktus ir argumentuoti, kodėl pirkai normalias talpas devil.gif


Kondicionierių, nes nebrangus kaip Suki, be to prie šampūno gerai derės, plius šiaip bus naudojamas, kai Lavera subaigsiu.

O molį nusipirkau, nes Suki bloge pati įkūrėja nuolat pabrėžia, kad molis yra pirmo būtinumo priemonė gydant aknę ir visokius riebius negalavimus ax.gif Su juo siūlo prausti, daryti kaukes arba tepti nakčiai tik ant spuogelių. Kadangi yra be proto brangus, tai darysiu tik kaukes arba nakčiai dar pasitepsiu. Vakar kaukei suėjo kokie 1,5-2 ml g.gif tai nekaži kiek ir užteks to buteliuko su 30 ml, bet tikrai tikiuosi, kad padės. Išsitepiau plonyčiu sluoksniu, dalis lyg susigėrė, o kur storiau buvo, taip ir liko nesudžiūvę, tai po 20 min nuplovus viską labai švelni oda buvo, tokia lygi palietus, minkštutė. Man rodos Suki padeda neblogai sulyginti veido spalvą, kasdien po milimetrą einu į priekį su odos gerinimu arba bent jau toks įsitikinimas mano viduje blush2.gif Žodžiu, apie molį galėsiu parašyti, kai įpusėsiu normalią pakuotę, nes iš to 3,75 ml miniuko tai nelabai kažką daugiau ir galiu pasakyti 4u.gif
Atsakyti