Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(gudrene @ 2009 09 23, 14:18)
Ir kodėl Jūs taip iš karto čia mane puolat  bigsmile.gif  Kas čia per bendravimo stilius  blink.gif


Kai neturi ką pasakyti, belieka gintis neva tai 'puolimu' biggrin.gif Eik geriau propylen glycoliu pasitepk 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Summer-In-Paris: 23 rugsėjo 2009 - 13:22
QUOTE(gudrene @ 2009 09 23, 13:18)
blink.gif  blink.gif  blink.gif  O ko čia taip aršiai  bigsmile.gif  ar aš Tau siūlau ką nors įsigyti  g.gif

Kažkuri paminėjo , kad naudoja "natūralius" kremus tokius kaip Rasa, Margarita hihihi.gif .


o ne, iš geros širdies pasiūlei, pati būdama platintoja, nuorodą įmetei rolleyes.gif

kas čia paminėjo? Tamstai tikriausiai vaidenasi, kad kažkuri čia naudoja sintetinius lietuviškus kremus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gudrene @ 2009 09 23, 14:18)
Na nepasakosiu Tau savo gyvenimo istorijos ir ką aš žinau  bigsmile.gif

hmm g.gif kurioj vietoj as cia paminejau, kad noriu isgirst Jusu gyvenimo istorija g.gif man uztenka vieno sakinio ir viskas aisku bigsmile.gif bet visada galima pradet tuo dometis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasucci @ 2009 09 23, 14:21)
Man idomu pasidare kodel siulot sia kosmetika tokioje temoje, kur visas domina 100% naturalus produktai?

Aš pasiūliau pasidomėti, bet neįdomu nereikia bigsmile.gif

QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 09 23, 14:21)
Kai neturi ką pasakyti, belieka gintis neva tai 'puolimu' biggrin.gif Eik geriau propylen glycoliu pasitepk 4u.gif

neturiu nuo ko gintis schmoll.gif

QUOTE(katutis @ 2009 09 23, 14:21)
o ne, iš geros širdies pasiūlei, pati būdama platintoja, nuorodą įmetei  rolleyes.gif

kas čia paminėjo? Tamstai tikriausiai vaidenasi, kad kažkuri čia naudoja sintetinius lietuviškus kremus biggrin.gif

g.gif gal tikrai temas sumaišiau juk Jūs čia tokios natūralistės biggrin.gif

QUOTE(linutiaaa @ 2009 09 23, 14:26)
hmm g.gif  kurioj vietoj as cia paminejau, kad noriu isgirst Jusu gyvenimo istorija g.gif man uztenka vieno sakinio ir viskas aisku bigsmile.gif bet visada galima pradet tuo dometis mirksiukas.gif

Kas Jūs būsite, kad galite iš karto pasakyti kiek aš apie ką nusimanau g.gif neperlenkit lazdos
Mergaitės nenorėkit būti protingesnėmis, negu esate 4u.gif

Kiekvienas pasirenkam kas jam tinka ir patinka, tai visdelto linkiu Jums atrasti savo natūralius produktus 4u.gif
Sėkmės.

Gyvenimas gražus. Džiaukitės ir mėgaukitės juo, o ne pulkit kaip žvėrys bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gudrene: 23 rugsėjo 2009 - 13:42
gudrene, pasirodei ne tuo adresu, prispaminai temą, gal jau užteks? biggrin.gif Manau, visos jau įsidėmėjo ir tave, ir tavo "natūralią" kosmetiką tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 09 23, 14:47)
gudrene, pasirodei ne tuo adresu, prispaminai temą, gal jau užteks? biggrin.gif Manau, visos jau įsidėmėjo ir tave, ir tavo "natūralią" kosmetiką tongue.gif

Nei vienai nieko blogo nenorėjau ir nelinkėjau, nesu piktas žmogus, bet kažkodėl Jūs pačios visa tai pavertėt chaosu unsure.gif

Aha man užteks . Todėl ir sakau Sėkmės Jums kievienai 4u.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gudrene @ 2009 09 23, 14:40)
Kas Jūs būsite, kad galite iš karto pasakyti kiek aš apie ką nusimanau  g.gif neperlenkit lazdos

o ka Jus zinot, gal as kokia ekstrasense laugh.gif cia nereikia niekuom buti, Jusu postai kalba patys uz save mirksiukas.gif 4u.gif net nereik cia nieko lankstyti mirksiukas.gif
o ziuriu, ir Jus daug zinote, pvz., musu protingumo lygi bigsmile.gif
Aciu, uz linkejimus, manau dauguma merginu jau tikrai atrade savo produktus 4u.gif

Zodziu, as baigiau, sekmes ir Jums. Ir nuosirdziai, be jokiu pykciu siulau tikrai pasidometi musu tema, tikrai pravers 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linutiaaa: 23 rugsėjo 2009 - 14:07
QUOTE(gudrene @ 2009 09 23, 12:40)
Mergaitės nenorėkit būti protingesnėmis, negu esate  4u.gif

Kiekvienas pasirenkam kas jam tinka ir patinka, tai visdelto linkiu Jums atrasti savo natūralius produktus  4u.gif
Sėkmės.

Gyvenimas gražus. Džiaukitės ir mėgaukitės juo, o ne pulkit kaip žvėrys  bigsmile.gif


pagalvojus, gal ir ne visai ne i tema. diskusiju metu atsirenkam, kas naturalios kosmetikos gamintojai, o kas ne.
bet barniai ar bendro pobudzio lozungai (apie siuloma kosmetika ar net gyvenima doh.gif ) tai tikrai neidomus.
laukiau konkrecios info apie produktus, kuri irodytu ju maksimalu naturaluma.
bet ir vel negavau

QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 09 23, 11:41)
Dėl alijošiaus gelių. Ne kartą teko matyti parduotuvėse pvz. "98-99,5 % "natural aloe vera gel". Na bet kai paskaitai, kas sudaro tą pusę procento, tai nebesinori to produkto ir alijošiaus geliu bevadinti schmoll.gif

Kaip ir neseniai ieškojau kokio kūno sviesto, tai aptikau lyg neblogos sudėties, sertifikuota USDA, ten vien kokosai, kakava, sviestmedis ir pan., o pati paskutinė dalelytė sudėtyje buvo konservantas, kuris pagooglinus paaiškėjo, kad dar ir labai toksinis blink.gif Tai po tokių radybų tik dar skeptiškiau į JAV natūr. kosmetiką pradėjau žiūrėti g.gif


su dauguma aloe geliu taip jau yra... unsure.gif
bet galima rasti geresniu nei tas, apie kuri dabar kalbam, kuriame antru numeriu - vanduo biggrin.gif , treciu - propylene glycol.
pvz si sudetis man atrodo geresne: Aloe barbadensis (organically grown whole leaf Aloe vera), Fucus vesiculosus (Pacific Kelp), Chamomilla recutita (Chamomile) extract, Allantoin, mycellised Tocopherol (Vitamin E), citric acid, potassium sorbate (natural preservative). (Higher Nature Aloe gelis)

o del to, kad reikia viska paciai studijuoti ir vertinti, tai tikrai. kuo daugiau zinosi, kaip vartotojas, tuo maziau sansu apsigauti. nes gamintojai ir pardavejai raso bile ka biggrin.gif
vakar skaiciau apie Feniqia muilus; tai nei savo motininiam puslapyje, nei Nimfali puslapyje jie nenurodo tokios smulkmenos kaip sudetis biggrin.gif (tiksliau duoda susidaryti klaidinga isvada, kad muilai pagaminti vien is alyvuogiu aliejaus).

o ta info, kuria Nimfali vis tik suteikia, vietomis tokia juokinga... tam tikri sakiniai visiska nesamone (ta suprantu net as) , bet uztai gerai skamba pirkejui.

kai parasiau Feniqia, jie atsiunte pilna muilo sudeti (tiesa, nusutebe is kur anglijoj apie juos zino biggrin.gif ).
sprendziant pagal sudeti, normalus muilas su (zinau is cia rasanciu merginu atsiliepimu) dieviskais kvapais, bet man vistiek nepatinka tie sudeties nutylejimai internetiniuose puslapiuose, teisybes neatitinkancios pasakos apie produktus ir ju gamyba... zodziu, tokiais atvejais smagu, kad esi si ta suprantantis vartotojas ir kad domejimasis naturalumu atsiperka smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daddygirl: 23 rugsėjo 2009 - 14:27
Mergaites, nemanau kad verta atsakyti i tokius postus, nes tai issaukia visada vienoda reakcija, ko pasekoje tik tersiama tema smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2009 09 23, 14:23)
pagalvojus, gal ir ne visai ne i tema. diskusiju metu atsirenkam, kas naturalios kosmetikos gamintojai, o kas ne.
bet barniai ar bendro pobudzio lozungai (apie siuloma kosmetika ar net gyvenima  doh.gif ) tai tikrai neidomus.
laukiau konkrecios info apie produktus, kuri irodytu ju maksimalu naturaluma.
bet ir vel negavau
su dauguma aloe geliu taip jau yra... unsure.gif
bet galima rasti geresniu nei tas, apie kuri dabar kalbam, kuriame antru numeriu - vanduo  biggrin.gif , treciu - propylene glycol.
pvz si sudetis man atrodo geresne: Aloe barbadensis (organically grown whole leaf Aloe vera), Fucus vesiculosus (Pacific Kelp), Chamomilla recutita (Chamomile) extract, Allantoin, mycellised Tocopherol (Vitamin E), citric acid, potassium sorbate (natural preservative). (Higher Nature Aloe gelis)

o del to, kad reikia viska paciai studijuoti ir vertinti, tai tikrai. kuo daugiau zinosi, kaip vartotojas, tuo maziau sansu apsigauti. nes gamintojai ir pardavejai raso bile ka  biggrin.gif
vakar skaiciau apie Feniqia muilus; tai nei savo motininiam puslapyje, nei Nimfali puslapyje jie nenurodo tokios smulkmenos kaip sudetis  biggrin.gif (tiksliau duoda susidaryti klaidinga isvada, kad muilai pagaminti vien is alyvuogiu aliejaus).

o ta info, kuria Nimfali vis tik suteikia, vietomis tokia juokinga... tam tikri sakiniai visiska nesamone (ta suprantu net as) , bet uztai gerai skamba pirkejui.

kai parasiau Feniqia, jie atsiunte pilna muilo sudeti (tiesa, nusutebe is kur anglijoj apie juos zino  biggrin.gif ).
sprendziant pagal sudeti, normalus muilas su (zinau is cia rasanciu merginu atsiliepimu) dieviskais kvapais, bet man vistiek nepatinka tie sudeties nutylejimai internetiniuose puslapiuose, teisybes neatitinkancios pasakos apie produktus ir ju gamyba... zodziu, tokiais atvejais smagu, kad esi si ta suprantantis vartotojas ir kad domejimasis naturalumu atsiperka  smile.gif

Gal butu galima pamatyti pilna muilu sudeti ax.gif Nes tiesa pasakius, tai man irgi uzkliuvo, bet laisku as jiems nerasiau ir sudeties neprasiau irnesakyk.gif neturiu laiko siuo metu... gyvenu siuo metu visiskame strese verysad.gif Bet man smagu ateiti i sita tema, atsipusti, bent trumpam uzsimirsti... Gera man su Jumis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2009 09 23, 14:23)
kai parasiau Feniqia, jie atsiunte pilna muilo sudeti (tiesa, nusutebe is kur anglijoj apie juos zino  biggrin.gif ).


gal gali įdėti čia? Ar ir apie muilo pastas gavai? biggrin.gif jei ne, tai bent pakomentuok plačiau 4u.gif

QUOTE(pepkė @ 2009 09 23, 14:27)
Mergaites, nemanau kad verta atsakyti i tokius postus, nes tai issaukia visada vienoda reakcija, ko pasekoje tik tersiama tema smile.gif  4u.gif


pasakysiu, kodėl aš atsakau. Todėl, kad mus skaito, mumis remiasi. Čia staiga iššoka kažkokia pseudo žiniomis apsiginklavusi smulkioji verslininkė, įmeta "natūralios kosmetikos" nuorodą, kuri iki šiol nepašalinta, nors čia visai ne į temą, tai ką mažiau pasigilinusiems galvoti? O, valio, nauja firma atsirado, kaip tik parašysiu jai až bigsmile.gif Tai kad to nebūtų.... wink.gif
Atsakyti