Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

Ot pleputės biggrin.gif 4u.gif
QUOTE(katutis @ 2009 09 21, 23:34)
kuo gundaisi?  biggrin.gif

Apskritai Suki produkcija biggrin.gif

QUOTE(kryyste @ 2009 09 22, 09:33)
Ėjau darytis veido valymo

Turėjo būti labai šauni procedūra ax.gif Aš irgi norėčiau kažko tokio, gal ir pasidovanosiu Kalėdų proga biggrin.gif Tik nenoriu, kad kažką mechaniškai spaustų schmoll.gif

QUOTE(materiallove @ 2009 09 22, 13:22)
Pas mane ziauriai nuserpetojo nosis

Bandyk tepti sviestmedžiu ant drėgnos nosies 4u.gif

QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 09 22, 13:56)
Taigi jūsų dėmesiui mano blakstienos blush2.gif

Visų pirma, reikėtų dėkoti ne tušui, o blakstienoms 4u.gif Kaip matau jos ilgos ir tankios thumbup.gif
Man kažkodėl Elysambre tušo šepetukas kaip tik nepatinka, atrodo visai be šerelių, o ir turbūt nemokėčiau dažytis su tokiu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dovish: 23 rugsėjo 2009 - 12:13
QUOTE(Monica @ 2009 09 23, 06:38)
aš neapsišvietusi šiuo klausimu, o tai kodėl? blush2.gif  jis gi augalinis, niekas nežudoma



del savo savybiu (pagrinde, man atrodo, kietumas kambario temperaturoje ir pigumas) palmiu aliejus naudojamas labai dideliais kiekiais (tiek maisto, tiek kosmetikos pramonese). palmiu plantacijos nuolat pleciamos kertant tropinius miskus. ekologai teigia, kad baigia isnyti nemazai gyvunu rusiu. pagrinde minimi orangutanai.
uk, matyt, labiau megsta kalbet apie tokius dalykus nei lt. man ta ideja tai konkreciai ikalta i galva biggrin.gif jei perku palmiu alieju, galvoju apie orangutanus doh.gif ir kartais net padedu alieju atgal i lentyna doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovish @ 2009 09 23, 12:13)
Apskritai Suki produkcija biggrin.gif

Man kažkodėl Elysambre tušo šepetukas kaip tik nepatinka, atrodo visai be šerelių, o ir turbūt nemokėčiau dažytis su tokiu biggrin.gif


įdomu, kas išsikristalizuos biggrin.gif

čia kaip tik tokioms kaip aš, kurios geba be sunkumų apsiterlioti ar nepataikyti rolleyes.gif Pripratus prie jo gabaritų, tai jis labai maloniai, saugiai naudojasi 4u.gif
Atsakyti
merginos gal kuri turite pasiulyti Dr. hauschkos skysta bei kompaktini bronzantus? gali buti naudoti 4u.gif aciu
Atsakyti
Kremukai parduoti 4u.gif

Pusiau ne į temą blush2.gif Su ernesin pamatėm, kad gyvenam per kokių 200 metrų atstumą biggrin.gif

Pamenu, kažkurios dvi SM kaunietės kaimynės irgi susitiko berods Hauschkos siuntinuką besidalindamos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gudrene @ 2009 09 23, 08:26)
biggrin.gif  Ne niekas jų nehipnotizuoja, bet dabar norėčiau išgirsti Jūsų argumentus dėl sudėties wink.gif
Aš tai nesiginčinu, dėl alijošiaus, bet teigiu, kad visi GNLD produktai yra pagaminti neįsikišant chemijai, sintetinimui ir t.t. taip pat jie be dažomųjų ar kenksmingų medžiagų. Jie turi galingus klinikinius tyrimus, tai aš kažkaip linkusi tikėti  blush2.gif
Kas yra natūralu? Man natūralu , jeigu ant veido dėčiau agurkus ar kitas daržoves, vaisius  biggrin.gif , bet tokiems žaidimams, deja, laiko ir kantrybės neturiu  verysad.gif  Manau taip daugeliui, tai mieliau renkuosi patikrintus produktus, nei iš PC perkamus pigius kremus  rolleyes.gif


atsiprasau uz off topic, nu bet man garbes zodis labai idomu. nes nenoriu, kad ant manes pyktu artimas zmogus, kiekviena karta, kai jai sakau, kad ju platinami produktai visai nenaturalus. noreciau, kas mane kazkas itikintu kitaip smile.gif

nu bet kad ir gudrene kalba lygiai ta pacia beletristika, kaip mano pazistama doh.gif doh.gif doh.gif

prasot mano argumentu. prasom jusu aloe gelio sudetis:
aloe vera gel, water, propylene glycol, panthenol, calendula officinalis, chamomile extract, linden extract, cornflower extract, matricaria extract, hypericum perforatum extract, allantoin, carbomer, sodium hydroxide, phenoxyethanol, methylparaben

tai kur cia tas 100% naturalumas? unsure.gif
ir as nelyginu jusu produkcijos su agurkais, as lyginu su analogiskom kitu gamintoju prekemis. (pvz jusu aloe gel su kitu kompaniju aloe gel'iu).

galbut jusu produktai saunus ir veiksmingi. tik nebekartokit ,kad jie 100% naturalus.. doh.gif tik savo varda gadinat.
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2009 09 23, 12:31)
prasom jusu aloe gelio sudetis:



taip ir maniau drinks_cheers.gif Čia ne alijošiaus gelis, o tikras natūralisčių siaubas biggrin.gif
Atsakyti
Dėl alijošiaus gelių. Ne kartą teko matyti parduotuvėse pvz. "98-99,5 % "natural aloe vera gel". Na bet kai paskaitai, kas sudaro tą pusę procento, tai nebesinori to produkto ir alijošiaus geliu bevadinti schmoll.gif

Kaip ir neseniai ieškojau kokio kūno sviesto, tai aptikau lyg neblogos sudėties, sertifikuota USDA, ten vien kokosai, kakava, sviestmedis ir pan., o pati paskutinė dalelytė sudėtyje buvo konservantas, kuris pagooglinus paaiškėjo, kad dar ir labai toksinis blink.gif Tai po tokių radybų tik dar skeptiškiau į JAV natūr. kosmetiką pradėjau žiūrėti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 09 23, 12:41)
pati paskutinė dalelytė sudėtyje buvo konservantas, kuris pagooglinus paaiškėjo, kad dar ir labai toksinis blink.gif Tai po tokių radybų tik dar skeptiškiau į JAV natūr. kosmetiką pradėjau žiūrėti g.gif


gal atskleisi, kokio gamintojo čia buvo gelis? wink.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 09 23, 13:51)
gal atskleisi, kokio gamintojo čia buvo gelis? wink.gif


Sviestas 4u.gif Nui 4u.gif Nuoroda.

Ingredients: Certified organic virgin coconut oil (cocos nucifera), certified organic shea butter (butyrospermum parkii), certified organic cocoa butter (theobrama cacao), certified organic beeswax, purified water (aqua), certified organic sweet almond oil (prunus amygdalus dulcis), certified organic evening primrose oil (oenothera biennis) and certified organic jojoba oil (simmondsia chinensis), certified organic vanilla fruit extract (vanilla tahitensis), organic emulsifier (sodium borate).


Sodium borate
Skin Contact:
Causes irritation to skin. Symptoms include redness, itching, and pain. May be absorbed through the skin with possible systemic effects.

Chronic Exposure:
Prolonged or repeated ingestion or skin absorption may cause anorexia, weight loss, vomiting, mild diarrhea, skin rash, convulsions, and anemia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Summer-In-Paris: 23 rugsėjo 2009 - 13:19
QUOTE(katutis @ 2009 09 23, 10:57)
o aš norėčiau pamatyti išsamią ir pilną bent dviejų-trijų produktų sudėtį, o ne abstrakčius teiginius apie super laboratorijas. Taip pat būtų malonu, kad pati, ateidama į tokią temą, išeitum natūralumo pradžiamokslį ir suvoktum, kad ne čia ne ta auditorija, ant kurios pasidarysi metų pardavimų planą ir dar gausi bonusų  doh.gif Neperkam mes PC pigių kremų, bet ir tokių pseudo natūralių, kokius bandai prakišti, - irgi ne.

šituose produktuose nėra jokių parafino, mineralinio aliejaus atmainų, silikonų, propylen glycol'io, parabenų, kitų panašių dalykų? Kai žinosi, ką tai reiškia, tada ateik aiškinti apie natūralumą. Skiedalams apie agurkus iš daržo ir laiką žaidimams esam jau atsparios biggrin.gif

blink.gif blink.gif blink.gif O ko čia taip aršiai bigsmile.gif ar aš Tau siūlau ką nors įsigyti g.gif nu lyg ir ne mastau.gif
Nelabai supratau Tavo puo.limo priežasčių .
Kažkuri paminėjo , kad naudoja "natūralius" kremus tokius kaip Rasa, Margarita hihihi.gif . Manau, kad GNLD tuo požiūriu yra daug natūralesnis produktas .
Be to atsipalaiduok, nes nepadės nei natūralūs muilai ir kremai 4u.gif

QUOTE(linutiaaa @ 2009 09 23, 11:56)
sis sakinys tik parodo, kad tikrai mazai nutuokiat, kas tai yra naturali kosmetika rolleyes.gif

Na nepasakosiu Tau savo gyvenimo istorijos ir ką aš žinau bigsmile.gif

QUOTE(Daddygirl @ 2009 09 23, 13:31)
tai kur cia tas 100% naturalumas? unsure.gif
ir as nelyginu jusu produkcijos su agurkais, as lyginu su analogiskom kitu gamintoju prekemis. (pvz jusu aloe gel su kitu kompaniju aloe gel'iu).

galbut jusu produktai saunus ir veiksmingi. tik nebekartokit ,kad jie 100% naturalus.. doh.gif tik savo varda gadinat. [/color]

Ar kur nors įrodinėjau, kad jie 100% natūralūs g.gif

Ir kodėl Jūs taip iš karto čia mane puolat bigsmile.gif Kas čia per bendravimo stilius blink.gif
Atsakyti
QUOTE(gudrene @ 2009 09 23, 14:18)
blink.gif  blink.gif  blink.gif  O ko čia taip aršiai  bigsmile.gif  ar aš Tau siūlau ką nors įsigyti  g.gif  nu lyg ir ne mastau.gif
Nelabai supratau Tavo puo.limo priežasčių .
Kažkuri paminėjo , kad naudoja "natūralius" kremus tokius kaip Rasa, Margarita hihihi.gif . Manau, kad GNLD tuo požiūriu yra daug natūralesnis produktas .
Be to atsipalaiduok, nes nepadės nei natūralūs muilai ir kremai  4u.gif
Na nepasakosiu Tau savo gyvenimo istorijos ir ką aš žinau  bigsmile.gif
Ar kur nors įrodinėjau, kad jie 100% natūralūs  g.gif

Ir kodėl Jūs taip iš karto čia mane puolat  bigsmile.gif  Kas čia per bendravimo stilius  blink.gif


Man idomu pasidare kodel siulot sia kosmetika tokioje temoje, kur visas domina 100% naturalus produktai?
Atsakyti