Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

Summer-In-Paris, tikrai labai grazios akys 4u.gif

QUOTE(Versmė @ 2009 09 22, 13:45)
Išsiploviau vakar vakare galvą su muilu, galvojau gal ne taip greitai riebaluosis (šiaip reikia plaut kas 1,5 paros), tai toks įspūdis, kad ryte jau su poriebiais atsikėliau  g.gif na ir šiaip nebežvilga kaip įprastai ir prastai šukuojas. Dar porą kart pabandysiu, bet tikriausiai teks palikt aliejų išplovimui ir po to vistiek su šampūnu perplaut


sakyciau tipinis plauku plovimo muilu rezultatas mirksiukas.gif

QUOTE(gudrene @ 2009 09 22, 14:50)


man tai visai idomi sita tema biggrin.gif teko vos ne susipykt su artimu zmogum, kai irodinejo, kad sitas alijosiaus gelis 100% naturalus. svarbiausia be irodymu - tiesiog sako: 'naturalus, taskas'. blink.gif o zmogus tai nekvailas, siaip jau...
o sudetis kalba visai ka kita...
gal tie platintojai uzhipnotizuoti tiesiog??? biggrin.gif
as tikrai noreciau, kad man kas nors irodytu, kad sitas daiktas naturalus. geriau jausciausi... smile.gif

QUOTE(bryyla @ 2009 09 22, 19:23)
o gal gali parasyti jo receptuka CIA4u.gif tikslesnem proporcijom, jei gali  smile.gif labai sudominai...


parasysiu veliau, kai surasiu geriausias proporcijas, gerai?
pirma karta gaminau is akies ir geriausiai gavos. kitus kartus kruopsciai viska sveriu ir man iki idealumo vis kazko truksta arba per daug. tai nereiskia, kad blogas ar nenaudotinas prausiklis gaunasi, as juos visus sekmingai sunaudoju.
bet as perfekcioniste.. doh.gif biggrin.gif

QUOTE(Honey @ 2009 09 22, 21:01)
Gali būti, mama turi iš kažkur tokio ir klausė manęs, kur galima panaudoti. Kažkur skaičiau, kad muilų gamybai tinka  g.gif


visu pirma maistui mirksiukas.gif cia pas mus populiarus tarp azijieciu biggrin.gif panaudoju ir as.

o kosmetikai, jei baltas (rafinuotas), tai tik muilui naudociau. jei nerafinuotas - jame gausu karotenoidu, vit A & E. as kartais dedu i alieju misinius odai.

kitas dalykas, kas save priskiria zaliesiems ar ekologams, sito aliejaus turbut nenaudojat wink.gif (as tai sau pasiteisinu, kad naudoju mazais kiekiais.. smile.gif )
(mane visada prajuokina, kai muilu gamintojai ir pardavejai didziuodamiesi raso apie savo ekologiskuma ir naturaluma, pabrezdami, kad ju muilu pagringas - palmiu aliejus doh.gif biggrin.gif kazkuriam lietuviskame puslapyje visai neseniai skaiciau... smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 09 22, 21:48)

dar klausimukas apie ta tusa... ax.gif o tai kiek siuntimas kainavo? tos firmos nera dar lt pirkti?
Papildyta:
QUOTE(Daddygirl @ 2009 09 22, 23:38)
parasysiu veliau, kai surasiu geriausias proporcijas, gerai?
pirma karta gaminau is akies ir geriausiai gavos. kitus kartus kruopsciai viska sveriu ir man iki idealumo vis kazko truksta arba per daug. tai nereiskia, kad blogas ar nenaudotinas prausiklis gaunasi, as juos visus sekmingai sunaudoju.
bet as perfekcioniste..  doh.gif  biggrin.gif

lauksiu ! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2009 09 22, 23:38)
kitas dalykas, kas save priskiria zaliesiems ar ekologams, sito aliejaus turbut nenaudojat wink.gif (


aš neapsišvietusi šiuo klausimu, o tai kodėl? blush2.gif jis gi augalinis, niekas nežudoma

Odora, gal gali įmesti nuorodą, iš kur ėmei info apie tuos drėkinimo komponentus mirksiukas.gif Gal dar ką įdomaus rasiu paskaityti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monica: 23 rugsėjo 2009 - 07:40
QUOTE(Daddygirl @ 2009 09 22, 22:38)
gal tie platintojai uzhipnotizuoti tiesiog???  biggrin.gif

kitas dalykas, kas save priskiria zaliesiems ar ekologams, sito aliejaus turbut nenaudojat wink.gif


kitą kartą necituok tokių nuorodų, nes paskui jei moderatoriai ištrina pirminį šaltinį, tai mūsų citatose pasilieka tokios ne į temą reklamos doh.gif

man trūksta argumentų, kodėl aš jį turėčiau naudoti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monica @ 2009 09 23, 08:38)
aš neapsišvietusi šiuo klausimu, o tai kodėl? blush2.gif  jis gi augalinis, niekas nežudoma


esu skaiciusi, kad jo gamybai labai naikinami tropiniai miskai ir visa tai susije su aplinkos apsaugos problemomis smile.gif ar bent kazkas panasaus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnuta: 23 rugsėjo 2009 - 08:52
Dar noriu paklausi apie veido valymą rūgštimi, kaip suprantu cukrus čia yra būtinas ingridientas, tik kitus ingridientus galima kaitalioti? ax.gif Ir tas cukranendrių cukrus, čia bus tas paprastas ar kažkoks specialus yra? blush2.gif
QUOTE(Versmė @ 2009 09 22, 20:39)
1/4puodelio citrinos sulčių
1/4puodelio obuolių sulčių
1/4puodelio vynuogių sulčių
1/4puodelio cukranendrių cukraus

QUOTE(Versmė @ 2009 09 22, 21:15)
Tinka šie produktai:
obuoliai
obuolių tyrė
paaukos
jogurtas
grietinė
gervuogės
pomidorai
vynuogės
vynuogių sultys
citrusiniai
cukranendrių cukrus.

Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2009 09 22, 23:38)
man tai visai idomi sita tema  biggrin.gif  teko vos ne susipykt su artimu zmogum, kai irodinejo, kad sitas alijosiaus gelis 100% naturalus. svarbiausia be irodymu - tiesiog sako: 'naturalus, taskas'.  blink.gif o zmogus tai nekvailas, siaip jau...
o sudetis kalba visai ka kita...
gal tie platintojai uzhipnotizuoti tiesiog???  biggrin.gif

biggrin.gif Ne niekas jų nehipnotizuoja, bet dabar norėčiau išgirsti Jūsų argumentus dėl sudėties wink.gif
Aš tai nesiginčinu, dėl alijošiaus, bet teigiu, kad visi GNLD produktai yra pagaminti neįsikišant chemijai, sintetinimui ir t.t. taip pat jie be dažomųjų ar kenksmingų medžiagų. Jie turi galingus klinikinius tyrimus, tai aš kažkaip linkusi tikėti blush2.gif
Kas yra natūralu? Man natūralu , jeigu ant veido dėčiau agurkus ar kitas daržoves, vaisius biggrin.gif , bet tokiems žaidimams, deja, laiko ir kantrybės neturiu verysad.gif Manau taip daugeliui, tai mieliau renkuosi patikrintus produktus, nei iš PC perkamus pigius kremus rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Monica @ 2009 09 23, 08:38)
Odora, gal gali įmesti nuorodą, iš kur ėmei info apie tuos drėkinimo komponentus mirksiukas.gif Gal dar ką įdomaus rasiu paskaityti.

ten is keliu vietu surankiojau siaip ieskojau "natural humectants" arba "organic humectants" neradau, kad vienoj vietoj issamiai butu parasyta, kaip visad po trupinuka
Papildyta:
as nesuprantu kodel visi ala "naturalistai" tokius pacius argumentus desto, vienas prie vieno
Atsakyti
QUOTE(gudrene @ 2009 09 23, 09:26)
dabar norėčiau išgirsti Jūsų argumentus dėl sudėties wink.gif

mieliau renkuosi patikrintus produktus, nei iš PC perkamus pigius kremus  rolleyes.gif


o aš norėčiau pamatyti išsamią ir pilną bent dviejų-trijų produktų sudėtį, o ne abstrakčius teiginius apie super laboratorijas. Taip pat būtų malonu, kad pati, ateidama į tokią temą, išeitum natūralumo pradžiamokslį ir suvoktum, kad ne čia ne ta auditorija, ant kurios pasidarysi metų pardavimų planą ir dar gausi bonusų doh.gif Neperkam mes PC pigių kremų, bet ir tokių pseudo natūralių, kokius bandai prakišti, - irgi ne.

šituose produktuose nėra jokių parafino, mineralinio aliejaus atmainų, silikonų, propylen glycol'io, parabenų, kitų panašių dalykų? Kai žinosi, ką tai reiškia, tada ateik aiškinti apie natūralumą. Skiedalams apie agurkus iš daržo ir laiką žaidimams esam jau atsparios biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katutis: 23 rugsėjo 2009 - 09:58
QUOTE(Odora @ 2009 09 22, 18:28)
man labai apmazejo kai pradejau su muilais praustis

O kokie muiliukai tiks nuo spuogiuku ir inkstyru?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gilberta: 23 rugsėjo 2009 - 10:48
QUOTE(gudrene @ 2009 09 23, 10:26)

Kas yra natūralu? Man natūralu , jeigu ant veido dėčiau agurkus ar kitas daržoves, vaisius  biggrin.gif

sis sakinys tik parodo, kad tikrai mazai nutuokiat, kas tai yra naturali kosmetika rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Gilberta @ 2009 09 23, 11:48)
O kokie muiliukai tiks nuo spuogiuku ir inkstyru?

nezinau ar taip galima sakyti, kad muilai "nuo inkstiru" tiesiog man pradejus jais praustis apsitvarke tie reikalai, as naudoju druide su ozkos pienu ir migdolais ir lauralep 40% muilus
Atsakyti