Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(Dailus_kvietkelis @ 2009 09 17, 22:39)
as vat Alteros kazka Droge  pirkau, tai pardavejos sake, kad specialiai pridejo i lentynas daugiau , nes supermamoje vel nuejo gandas smile.gif


Kaip norėtųsi, kad vėl Alterros atsirastų. Dušo želės turbūt einamiausios buvo... Taupymo metu tikrai nepakeičiamas reikalas būtų sad.gif

QUOTE(Honey @ 2009 09 17, 22:49)
Ką turi galvoj sakydama, kad laikinai? Kad nutraukus aliejaus gėrimą vėl oda sugrįžta į pradinę būklę? smile.gif


Laikinai reiškia tai, kad man visos priemonės padeda laikinai smile.gif Na, čia jau mano pačios problema. Galbūt kitiems aliejai išgydo 'su visam' biggrin.gif

QUOTE(Dovish @ 2009 09 17, 22:53)
Beje, kapsulių veikimo reikės palaukti, man, pvz, poveikis gal po pusės buteliuko pasijautė 4u.gif

Ar, pvz, iš karto galiu pradėti šaltalankių ekstraktą gerti ar kokį kitą aliejų?


Aš kantri 4u.gif

Nemanau, kad šaltalankių ekstraktas galėtų pyktis su aliejais drinks_cheers.gif Tavo vietoj drąsiai gerčiau. Aš bent kartu su moliūgais gėriau ir ekstraktą, tai nieko bloga nepastebėjau smile.gif Nebent tik tiek, kad ekstrakto užtenka savaitei sad.gif

QUOTE(katutis @ 2009 09 18, 09:24)
Ir apskritai, Lietuvos padangėje šia tema, kuri mane domina, dar nesu mačiusi tiek daug protingų ir apsišvietusių žmonių  wub.gif


drinks_cheers.gif niekur nemačiau, kad dar būtų taip diskutuojama apie ekologišką kosmetiką.

QUOTE(Palomina @ 2009 09 18, 09:35)
na stai mano lupu balzamas.. si karta gavosi zalios spalvos  biggrin.gif


Labai gražiai atrodo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2009 09 17, 22:09)
Tikrai faina foto, pima mintis buvo gal čia tu Katuti biggrin.gif
Gėrei skystą ar kapsulėmis? Aš jau trys dienos kapsulėmis geriu, tik ne pilną dienos normą, tikiuosi taip pat kažkokio teigiamo poveikio rolleyes.gif


o turguj pirkai rusiškas kapsules ar kur kitur?
O įdomu, ar būna sėmenų aliejaus kapsulėse pas mus?Užsienio int. pardėj berods buvau užmačiusi, bet l. brangu buvo cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Monica @ 2009 09 18, 10:34)
o turguj pirkai rusiškas kapsules ar kur kitur?

Turguje, už 100kap po 0,2g 8Lt mokėjau. Pas tave pamenu po 0,3g mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2009 09 18, 08:35)
na stai mano lupu balzamas.. si karta gavosi zalios spalvos  biggrin.gif


man tai įdomu, kaip tau tas bumbulas rankinėj nenukrenta blush2.gif

QUOTE(ernesin @ 2009 09 18, 09:14)
Net įdomu pasidarė, kokiame čia forume taip? bigsmile.gif


kad net nepamenu, nes į juos patenku tik tada, jei kažko ieškau per paieškos sistemą unsure.gif Bet tikrai mažai juose naudos, gal tik kartelį esu su malonumu perskaičiusi būsimos chemikės pasisakymą natūralios kosmetikos tema (esmė tokia, kad ji ant savęs neteptų to, kas visose parduotuvėse parduodama), bet ten senas postas ir daugiau ji ten nerašė... O šiaip tai daugiausiai stereotipai, a la aš tai pasitikiu lietuviška kosmetika, manau, kad joje daugiau natūralumo blink.gif Tai gaila net laiką gaišti. Sudėčių tokios dažniausiai nemoka skaityti , neskiria, nepažįsta, tai tenkinasi tuo, kas rašoma supermamose laugh.gif Nors tai gerai tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 09 18, 10:17)
Labai gražiai atrodo thumbup.gif

aciu 4u.gif

QUOTE(katutis @ 2009 09 18, 11:50)
man tai įdomu, kaip tau tas bumbulas rankinėj nenukrenta  blush2.gif

gerai prilipes prie dangtelio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2009 09 18, 10:54)
gerai prilipes prie dangtelio  biggrin.gif


mažiausiai pusmetį mane šis klausimas domino lotuliukas.gif Kažkada jau esu mačiusi šituos bumbulinius indelius biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 09 18, 11:57)
mažiausiai pusmetį mane šis klausimas domino  lotuliukas.gif Kažkada jau esu mačiusi šituos bumbulinius indelius biggrin.gif

tai cia as visiems savos gamybos kremams, balzamams ir t.t. ant indeliu suklivajus tokius burbulus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2009 09 18, 12:05)
tai cia as visiems savos gamybos kremams, balzamams ir t.t. ant indeliu suklivajus tokius burbulus  biggrin.gif

as tai irgi noreciau tokio indelio ax.gif gal uzsakymus priemi? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dzemute @ 2009 09 18, 12:45)
as tai irgi noreciau tokio indelio  ax.gif  gal uzsakymus priemi?  lotuliukas.gif


o gal ir su lūpų balzamu galima? bigsmile.gif
gražu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dzemute @ 2009 09 18, 12:45)
as tai irgi noreciau tokio indelio  ax.gif  gal uzsakymus priemi?  lotuliukas.gif



QUOTE(Placebo. @ 2009 09 18, 12:54)
o gal ir su lūpų balzamu galima? bigsmile.gif
gražu blush2.gif


tai, kad neuzsiimu as tokiu verslu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2009 09 18, 09:35)
na stai mano lupu balzamas.. si karta gavosi zalios spalvos  biggrin.gif
lupas pasitepiau, tai visai patiko  wub.gif  na tik kazkaip nelabai pavyko avokadu aliejaus kvapo permusti, tai dabar uzsiuodzia ir avokadai ir kakava  biggrin.gif

saunuole, kad taip viskas isbaigtai (net ir su bumbuliuku wub.gif ) 4u.gif 4u.gif 4u.gif
o kokio kietumo pas tave sis balzamas, kaip isivaizduoju, labai kietas nera, taip?
Atsakyti
Palomina, labai gražus apipavidalinimas 4u.gif Bet esu tikra 100 proc., kad jis mano, kaip MB sako "dešimties kilogramų svorio rankinės" neatlaikytų biggrin.gif

vakar lūžau taip, kokia iš darbo grįžau, ir iki ryto... Aišku, labai negerai, niekas taip nedarykit, saugokit grožį ir jaunystę wink.gif biggrin.gif Iš ryto makiažo specialiai nevaliau, bet duše su Laveros pieneliu bandžiau nuplauti, tai kai pamačiau veidą, net išsigandau - nusausėjęs iki šerpetojimų blink.gif Taip ir nesupratau, kas buvo sad.gif Negi taip galėjo pienelis padaryti??
Atsakyti