Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(Odora @ 2009 09 22, 21:33)
na kad jau prasiziojau tai paieskojau smile.gif reikia, kad kosmetika butu su "humectans" cia bendrinis pavadinimas. o cia pvz sintetiniu ir geruju

Some Synthetic Un-"Natural Humectants
1. Propylene Glycol – causes irritation and contact dermatitis
2. Ethylene/Diethylene Glycol – causes irritation and contact dermatitis
3. PEG compounds (eg Polyethylene Glycol) – may contain the toxic by-product dioxane

Some natural Humectants
1. Lecithin
2. Panthenol (pro-vitamin B5)
3. Glycerin


When choosing skin care products, you should always ensure that humectants are in the ingredients. However, make sure to stay away from propylene glycol. Instead, choose products with vegetable glycerin, vitamin E, panthenol (a form of pantothenic acid - Vitamin B5), collagen and elastin. These humectants are safe and natural and provide the dry skin care you need without causing further damage.


gal reikejo nat kosmetikos temoj geriau parasyt g.gif

perkėliau iš Kn temos smile.gif

oi kokia gera info 4u.gif tai nenuostabu, kad pigusis Alterra fluidas man puikiai tiko, kai buvo išsausėjsui oda, jame buvo glycerino nemažai.
Atsakyti
QUOTE(gizma @ 2009 09 22, 17:07)
Merginos, as tikrai nezinau, kas per spuogeliai atakuoja Jus per mmm. Gal ir tikrai hormononio pobudzio?  g.gif


daug tiesos dažniausiai pasakai, visos mes čia ne medikės, bet nuomonių skirtingų išgirsti - labai pravartu 4u.gif

QUOTE(Monica @ 2009 09 22, 18:42)
Katuti, bent man l. nukrenta imunitetas prieš ir per mm.Ir todėl jei atsiranda koks herpis, ar dar kažkuom susergu, tai būtent tuo laiku cool.gif


bet aš gyvenime herpio neturėjau, tfu tfu doh.gif

QUOTE(Odora @ 2009 09 22, 19:35)
va ir dar kada kokios bedos puola  ax.gif


baisu doh.gif

QUOTE(Trolėmolė @ 2009 09 22, 20:20)
Nors porą dienų būtų anksčiau išsiuntę, jau būtumėt turėjusios savo prekytes. Dabar teks luktelti iki spalio vidurio.


ir palauksim irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(Monica @ 2009 09 22, 22:23)
perkėliau iš Kn temos smile.gif

oi kokia gera info 4u.gif tai nenuostabu, kad pigusis Alterra fluidas man puikiai tiko, kai buvo išsausėjsui oda, jame buvo glycerino nemažai.

O kuris tau tiko? Man su mėtomis tai visiškai netiko verysad.gif baigiu kūnui sutepti laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2009 09 22, 22:26)
O kuris tau tiko? Man su mėtomis tai visiškai netiko verysad.gif baigiu kūnui sutepti laugh.gif


jautriai odai, jau seniai niekur nebėr.
Atsakyti
QUOTE(Monica @ 2009 09 22, 22:31)
jautriai odai, jau seniai niekur nebėr.

Tas kur su rožėmis? Bijau sumeluoti bet Kalvarijų Droge prieš porą savaičių tą dar mačiau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2009 09 22, 21:31)
Rasakilos arbata reguliuoja hormonus moters organizme 4u.gif

Kad mes ten dėl Faith in nature bėdavojom mirksiukas.gif

dekui smile.gif

Vaje, kazkaip apie Urtekram galvojau, tai ir susimaisiau lotuliukas.gif perkaito galvele... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2009 09 22, 22:34)
Tas kur su rožėmis? Bijau sumeluoti bet Kalvarijų Droge prieš porą savaičių tą dar mačiau rolleyes.gif

ne, mėlynos spalvos, ir ne kremas, o vadinasi fluidas.Aš užsisakiau ekol glycerino iš akomos, iš kitur lecitino, tai pati be problemų pasidarysiu gerą kremuką ax.gif
Atsakyti
Ka radau apie rasakilas bigsmile.gif
"Rasakilų preparatais išoriškai gydomos žaizdos, į vidų – žarnyno opos, uždegimai, nespecifinis, lengvas viduriavimas.
Liaudies medicina rasakila gydo viduriavimą, mažakraujystę, įvairias moteriškas ligas, cukraligę, reumatą, bronchitą. Šviežiai išspaustos sultys gydo odos ligas, pvz, įvairios kilmės spuogus. " Cia is Sito puslapio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monica @ 2009 09 22, 22:36)
ne, mėlynos spalvos, ir ne kremas, o vadinasi fluidas.Aš užsisakiau ekol glycerino iš akomos, iš kitur lecitino, tai pati be problemų pasidarysiu gerą kremuką ax.gif

Maniškis irgi parašyta jog fluidas, bet konstinstencija kaip kremo ax.gif Na nesvarbu, vistiek jau sakai, kad tavojo nėra pirkti irnesakyk.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 22 rugsėjo 2009 - 21:48
Merginos, ar palmių aliejus gali būti naudojamas kokioms plaukų kaukėms ar pan? smile.gif
Atsakyti
gal kažką painioju, bet palmių aliejus nėra aukštai vertinamas g.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 09 22, 22:53)
gal kažką painioju, bet palmių aliejus nėra aukštai vertinamas  g.gif

Gali būti, mama turi iš kažkur tokio ir klausė manęs, kur galima panaudoti. Kažkur skaičiau, kad muilų gamybai tinka g.gif
Atsakyti