Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 09 22, 15:49)
Odora hihihi.gif va kur racionalus požiūris good.gif O ką veidui atsitaikei? blush2.gif

ax.gif gyvenimas privercia...
veidui naudoju prausimui druide migdolu muila pakaitom su lauralep muilu, purskiu mineraliniu ir kartais hidrolatu, bet greit bus tik vanduo, ir patepu kameliju aliejum
kai ismeto spuogais/guzais kas ivyksta reguliariai tepu KN aliejuku riebiai odai sumaisytu su weledos cinko kremuku (tuo kur kudikiu sikniukams skirtas) hihihi.gif
dar reiktu molio ir ricinos kaukes padeliot, bet vis laiko pritrukstu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Odora: 22 rugsėjo 2009 - 15:07
QUOTE(Versmė @ 2009 09 22, 15:01)
Rugpjūčio 15d lygtais pirkau, kažkur turiu užsirašius, nes jo galiojimas tik 3mėn. tai jau jaučias, kad pustuštė bonkutė, nors ir dažausi 6 dienas per savaitę, kartais po 2k/d.  ax.gif


atrodo labai netaupus variantas g.gif Palyginus, kiek ilgam Hauschkos užtenka, ir kaip pasidažo, tai nežinau, ar tokį apsimoka pirkti... ax.gif

QUOTE(ernesin @ 2009 09 22, 15:02)
Tai gal jau yra kokių atsiliepimų apie pelargonijų ea? cool.gif


šiandien tik pradėti ruošiuosi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 09 22, 14:56)
Taigi jūsų dėmesiui mano blakstienos blush2.gif


wub.gif wub.gif wub.gif
as irgi noriu sito tuso biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2009 09 22, 15:04)
sumaisytu su weledos cinko kremuku (tuo kur kudikiu sikniukams skirtas) hihihi.gif


Aš ir tą naudoju kai spuogiukų atsiranda.
Dar turiu labai daug likusio, gal kas norėtų kažkiek į savo tarą nusipilt? nes niekaip nesunaudosiu iki galiojimo pabaigos.

QUOTE(katutis @ 2009 09 22, 15:08)
atrodo labai netaupus variantas  g.gif Palyginus, kiek ilgam Hauschkos užtenka, ir kaip pasidažo, tai nežinau, ar tokį apsimoka pirkti...  ax.gif
šiandien tik pradėti ruošiuosi smile.gif


Jaučiu, kad ir užteks lygiai 3mėn, o lapkritį pagaliau nusikratysiu biggrin.gif Dabar apie Hauschką svaigstu + jo galiojimas 6mėn, tai apsimoka beveik dvigubai.
Atsakyti
Man idomu,kas jum padeda atsikratyti inkstiru? pamenu kazkuri nare minejo kad ju kaip ir atsikrate tik tiksliai nepamenu kuri doh.gif
Atsakyti
QUOTE(materiallove @ 2009 09 22, 16:59)
Man idomu,kas jum padeda atsikratyti inkstiru? pamenu kazkuri nare minejo kad ju kaip ir atsikrate tik tiksliai nepamenu kuri  doh.gif

man labai apmazejo kai pradejau su muilais praustis
Atsakyti
Merginos, as tikrai nezinau, kas per spuogeliai atakuoja Jus per mmm. Gal ir tikrai hormononio pobudzio? g.gif Juk nematant sunku ka ir pasakyti. As tik siaip parasiau, kad panasius pozymius sukelia ir virusai.
Jau rasiau - svarbiausia, kad nieko ypatingo nedarant, jie praeina.
Atsakyti
QUOTE(dzemute @ 2009 09 22, 15:54)
spaudo, tikrai spaudo  ax.gif

ar ir tu lankeis? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(gizma @ 2009 09 22, 15:02)
Taciau pagal tavo aprasytus pozymius, visgi neatmetu virusinio susirgimo galimybes.


Katuti, bent man l. nukrenta imunitetas prieš ir per mm.Ir todėl jei atsiranda koks herpis, ar dar kažkuom susergu, tai būtent tuo laiku cool.gif Gal ir tau kažkas išlenda kai imun. pasilpsta, o jei periodiškai išlenda, tai gal tūno kažkoks neužmušamas virusas ar pan g.gif
Atsakyti
QUOTE(Monica @ 2009 09 22, 19:42)
Katuti, bent man l. nukrenta imunitetas prieš ir per mm.Ir todėl jei atsiranda koks herpis, ar dar kažkuom susergu, tai būtent tuo laiku cool.gif Gal ir tau kažkas išlenda kai imun. pasilpsta, o jei periodiškai išlenda, tai gal tūno kažkoks neužmušamas virusas ar pan g.gif

idomu pasidare, truputi paskaitinejau tai raso, kad moterim sloga ir persalima pasigauti didziausias sansas per periodo viduri, bet tik persalima nes viskam kitam organizmas kaip tik turi stipriausia imuniteta viduriniame periodo trecdalyje. Toliau pats silpniausias imunitetas buna pries pat menstruacijas ir per jas ir raso, kad herpesas taip pat megsta tuo metu islysti: "Herpes sores are also more likely to appear around menstruation. In fact, the timing of the sores during menstruation is so common that one clinical form of the disease is called herpes menstrualis. "

va ir dar kada kokios bedos puola ax.gif
The following medical illnesses and conditions are most likely to occur during a particular phase of the monthly menstrual cycle:

Ovulation
Colds and flu

Premenstruation

Nose bleeds
Hoarseness
Headaches
Acne
Eczema
Tetany (muscle spasms)
Asthma attacks
Pneumonia
Epileptic attacks
Inflammation of the pancreas
Hepatitis
Scarlet fever
Typhoid fever

Menstruation
Hives
Herpes
Pharyngitis
Edema
Asthma attacks
Peptic ulcer attacks
Tonsillitis
Diabetic coma

tikrai idomu paieskoti sasaju su imunitetu menstruacijos ir oda smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Odora: 22 rugsėjo 2009 - 19:38
QUOTE(Odora @ 2009 09 22, 20:35)
tikrai idomu paieskoti sasaju su imunitetu menstruacijos ir oda smile.gif

Tikrai mastau.gif
Atsakyti
Lygtais Odora šiandien rašė apie veido valymą rūgštimi, tai radau receptuką:

1/4puodelio citrinos sulčių
1/4puodelio obuolių sulčių
1/4puodelio vynuogių sulčių
1/4puodelio cukranendrių cukraus

Išmaisšyt kol ištirps cukrus, užtepti ant veido naudojant medvilninį skrituliuką, išmasažuoti į odą. Palaikyt 10min, nuplauti ir sausai nušluostyti. Mišinys galioja 4d laikant šaldytuve.

Tik reikia vengti deginimosi saulėje
Atsakyti