Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(gizma @ 2009 09 22, 14:23)
O tau pries kiekvienas mmm atsiranda tokiu spuogeliu?


praktiškai taip. Na, būna geriau, kartais - blogiau, kaip ir visoms. Tiek, kad ant veido, kurį visi mato, tai ir suki galvą, kaip jų nusikratyti smile.gif

ai, dar gal užves tave ant kokios minties - atsitinka ir taip, kad pvz., susiformuoja koks mini inkštiriukas ir aplink jį irgi to vandenėlio susikaupia... Net nežinau, kuo toliau, tuo painiau viskas smile.gif

QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 09 22, 14:23)
Siunčiausi iš lovelula.com. Pats tušas (refill) kainavo ten 12,99 GBP + nuostabaus grožio metalinė tūbelė 4,99 GBP. Pilnai užtenka nusipirkti tik patį refill:


vienas refill negražus tongue.gif Bus mano pirkinių sąraše, kai prisibaigsiu su turimais, ačiū, Summer, už info, ypač - už vaizdinę biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2009 09 22, 15:29)
jaučiu visos norės ir tos nuostabaus grožio metalinės tūbelės biggrin.gif

p.s. gal reikia sukurti Suki atskirą temą bigsmile.gif  Tik, kad aš temų kurti nemoku blush2.gif


biggrin.gif apskritai Elysambre pakuotės labai gražios ir visa dekoratyvinė kosmetika turi papildymus, nereikia mesti lauk pakuočių thumbup.gif Gal reikės pagalvoti kada, kolkas pudrom apsirūpinus, tai palauks smile.gif

Apie temą Suki irgi buvo minčių, tik nesinori apsikrauti labai su tom atskirom temom g.gif Būtų smagu daugiau nuomonių išgirsti, tuomet ir temą galėtume užveisti drinks_cheers.gif

QUOTE(katutis @ 2009 09 22, 15:30)
vienas refill negražus tongue.gif Bus mano pirkinių sąraše, kai prisibaigsiu su turimais, ačiū, Summer, už info, ypač - už vaizdinę biggrin.gif


Ajajai, o sakei dar anksčiau (nemačiusi), kad tau ir papildymo pilnai užtektų dažymuisi tongue.gif biggrin.gif Man tai irgi mieliau turėti 'iki galo' pakuotę ax.gif

Į sveikatėlę drinks_cheers.gif Pačiai smagiau, kai dekoratyvinę kosmetiką galima įvertinti vizualiai mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Summer-In-Paris: 22 rugsėjo 2009 - 14:35
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 09 22, 14:34)
Apie temą Suki irgi buvo minčių, tik nesinori apsikrauti labai su tom atskirom temom g.gif Būtų smagu daugiau nuomonių išgirsti, tuomet ir temą galėtume užveisti drinks_cheers.gif

Ajajai, o sakei dar anksčiau (nemačiusi), kad tau ir papildymo pilnai užtektų dažymuisi tongue.gif  biggrin.gif


turėčiau tokį pasiūlymą - kadangi Suki priemonių kolei kas turim tik trys, tai gal palaukim to bendro užsakymo, kada visos užsipirks ir susidarys kritinė komentuojančiųjų masė? biggrin.gif

na, aš irgi moteris nail.gif Noriu to, kas gražu laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 09 22, 14:56)
Taigi jūsų dėmesiui mano blakstienos blush2.gif

thumbup.gif
sekantis mano tusas ir bus Elysambre kaip ir buvau planavusi smile.gif
Atsakyti
Labai gražiai nudažyta su Elysambre. 4u.gif Aš tai vis su Miessence vargstu doh.gif Dabar tušo į mažąją pusę liko tai jau šiaip ne taip suvaldau, nes tik netikslus judesys ir 10blakstienų į vieną sulimpa....

Išsiploviau vakar vakare galvą su muilu, galvojau gal ne taip greitai riebaluosis (šiaip reikia plaut kas 1,5 paros), tai toks įspūdis, kad ryte jau su poriebiais atsikėliau g.gif na ir šiaip nebežvilga kaip įprastai ir prastai šukuojas. Dar porą kart pabandysiu, bet tikriausiai teks palikt aliejų išplovimui ir po to vistiek su šampūnu perplaut
Atsakyti
as tai palauksiu kol visos prisipirksit elysambre tusu ir suki priemoniu, kai visos iskomentuosit tada ir as isijungsiu rolleyes.gif
nes tusus turiu dabar 2, veidui irgi siaip ne taip atsitaikiau ka naudoti, kad butu pakenciama, tai pakentesiu dar nors sita tema duoda pirkiniams ikvepimo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 09 22, 15:40)
turėčiau tokį pasiūlymą - kadangi Suki priemonių kolei kas turim tik trys, tai gal palaukim to bendro užsakymo, kada visos užsipirks ir susidarys kritinė komentuojančiųjų masė? biggrin.gif


Sutikčiau, nes nesinorėtų tryse temoje sėdėti kaip baltom varnom biggrin.gif

QUOTE(Palomina @ 2009 09 22, 15:43)
thumbup.gif
sekantis mano tusas ir bus Elysambre kaip ir buvau planavusi  smile.gif


drinks_cheers.gif būtų smagu, kad daugiau kas išbandytų ir savo nuomones išsakytų.

Žiūrinėjau Elysambre oficialią svetainę, taip gražu ten viskas wub.gif

Odora hihihi.gif va kur racionalus požiūris good.gif O ką veidui atsitaikei? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Summer-In-Paris: 22 rugsėjo 2009 - 14:50


QUOTE(Odora @ 2009 09 22, 13:33)
man Elyte paspaude veiduka kai valyma dare


man irgi drinks_cheers.gif

QUOTE(katutis @ 2009 09 22, 13:32)
gizma, ernesin, pusę paros mąsčiau apie tai, kad tie pūsleliniai dariniai gali būti virusiniai. Bet tai nei išoriškai, nei sprendžiant pagal pojūčius nėra panašu į herpes. Neiššoka pūslės, jų neniežti, neskauda, jos nevirsta žaizdomis. Atrodo kaip spuogeliai, tik viduj vandeninis turinys ir sunkokai gyja.


ernesin, kokie būtų tavo pastebėjimai dėl tų darinukų atsiradimo laiko?  4u.gif




QUOTE(katutis @ 2009 09 22, 15:30)
praktiškai taip. Na, būna geriau, kartais - blogiau, kaip ir visoms. Tiek, kad ant veido, kurį visi mato, tai ir suki galvą, kaip jų nusikratyti smile.gif

ai, dar gal užves tave ant kokios minties - atsitinka ir taip, kad pvz., susiformuoja koks mini inkštiriukas ir aplink jį irgi to vandenėlio susikaupia... Net nežinau, kuo toliau, tuo painiau viskas smile.gif


Man kažkas panašaus: esu jau rašiusi (kaip Sviripilė biggrin.gif ). Nuo ciklo gal priklauso tik tiek, kad tos pūslelių kolonijos aprimsta ciklo viduryje. Aišku, jų panaikinti neina su jokia priemone, nebent kažkiek apraminti. Bet tikrai nemanau,kad tai herpesas, that's for sure, juolab, kad jas mačiusi ir mano mama, ir kaimynė endokrinologė iškart sakė, kad čia hormoninio pobūdžio bėrimas.
Atsakyti
QUOTE(kryyste @ 2009 09 22, 13:15)
Gal dar kas parašys, kurios esat buvusios?

spaudo, tikrai spaudo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Versmė @ 2009 09 22, 14:45)
Aš tai vis su Miessence vargstu  doh.gif Dabar tušo į mažąją pusę liko tai jau šiaip ne taip suvaldau, nes tik netikslus judesys ir 10blakstienų į vieną sulimpa....


labai man keista blink.gif Kiek pamenu, tai visai neseniai tu šitą tušą pirkai 4u.gif Įdomu, kokiu greičiu jis taip naudojasi??
Papildyta:
QUOTE(8 p.m. @ 2009 09 22, 14:54)
tikrai nemanau,kad tai herpesas, that's for sure, juolab, kad jas mačiusi ir mano mama, ir kaimynė endokrinologė iškart sakė, kad čia hormoninio pobūdžio bėrimas.


pelargonijų projektas ką tik buvo išgelbėtas thumbup.gif

QUOTE(dzemute @ 2009 09 22, 14:54)
spaudo, tikrai spaudo  ax.gif


labai tiesiai ir sąžiningai lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katutis: 22 rugsėjo 2009 - 14:58
QUOTE(katutis @ 2009 09 22, 14:58)
labai man keista  blink.gif  Kiek pamenu, tai visai neseniai tu šitą tušą pirkai  4u.gif  Įdomu, kokiu greičiu jis taip naudojasi??


Rugpjūčio 15d lygtais pirkau, kažkur turiu užsirašius, nes jo galiojimas tik 3mėn. tai jau jaučias, kad pustuštė bonkutė, nors ir dažausi 6 dienas per savaitę, kartais po 2k/d. ax.gif
Atsakyti
Tai gal jau yra kokių atsiliepimų apie pelargonijų ea? cool.gif
Atsakyti