Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

Taigi jūsų dėmesiui mano blakstienos blush2.gif Labai sunkiai sekėsi normaliai žiūrėti į objektyvą ir nemirksėti doh.gif

user posted image

Dažytos tik viršutinės blakstienos.

Kairioji (iš jūsų pusės žiūrint) padažyta Elysambre juodu tušu (kaip supratau, storinantis ilgoms blakstienoms, nes dar šis gamintojas turi ir ilginančių trumpoms balkstienoms, bet loveluloj, iš kurios pirkau, rašo tik apie 'long lash' – ilgas blakstienas).

Dešinioji (iš jūsų pusės) - Dr. Hauschka Volume tušu (pearl antrachite/tamsiai pilkas).

Mano pastebėjimai:
* Abu tušai nusiplauna su vandeniu, Hauschka kiek lengviau.
* Abu tušai ilgina blakstienas, o Elysambre jas dar ir storina (apskritai užsitepa kur kas storesniu sluoksniu dėl savo ypatingo šepetėlio, tad reikės dar įgusti pasidažyti, kad nesuliptų. Va ryte kai dažiausi, tai ne taip gerai išėjo, o dabar specialiai SM persidažiau, jau lengviau buvo).
* Hauschka visiškai nesulipina blakstienų, su Elysambre elgtis jau reiktų atsargiau.
* Hauschka galioja 6 mėn., Elysambre - 12 mėn.

Tušų nuotraukos:

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Summer-In-Paris: 22 rugsėjo 2009 - 13:58
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 09 22, 13:56)
Taigi jūsų dėmesiui mano blakstienos blush2.gif

Tušų nuotraukos:


nerealaus grožio blakstienos wub.gif Elysambre tušas vienareikšmiškai geras biggrin.gif Ir šepetėlį tokį esu kažkada turėjusi iš sintetinių, tai kai įgundi, labai smagu su juo dažytis drinks_cheers.gif

man jau jo reikia, bet esu pasmerkta dar mažiausiai pusę metų su Suki kankintis lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 09 22, 12:32)
gizma, ernesin, pusę paros mąsčiau apie tai, kad tie pūsleliniai dariniai gali būti virusiniai. Bet tai nei išoriškai, nei sprendžiant pagal pojūčius nėra panašu į herpes. Neiššoka pūslės, jų neniežti, neskauda, jos nevirsta žaizdomis. Atrodo kaip spuogeliai, tik viduj vandeninis turinys ir sunkokai gyja.

jų atsiradimas nepriklauso nuo to, ar pavyko vėjui perpūsti, atsistoti ant skersvėjo, sugripuoti ar panašiai. Ne, jų atsiradimas svyruoja pagal ciklą - prieš tas dienas iškyla, o sergant ar atsirgus, patys "prisiploja", parunda ir sugyja be didesnių pastangų. Štai kodėl padariau išvadą, kad čia gal kokios hormoninio pagrindo bėdos.

dar pastebėjau, kad išorinė pagalba jų gijimo nelabai veikia. Tai yra, nėra tokio preparato, ar tai būtų EA, ar koks kitas tepalas, milteliai etc., kuris tiktų šitai problemai spręsti, nes toks įspūdis, kad kol organizme neįvyksta kažkokie pokyčiai ir tie dariniai negauna starto tvarkytis, tai gali nors ant blakstienų stovėti - geriau vistiek nebus... Aišku, koks arbatmedis dezinfekuoja, neleidžia užkrėsti odos, tai tikrai pliusas smile.gif

Sveika,
As tikrai ne gydytoja, todel mano rekomendacijos tik draugiskos ax.gif Herpes virusas turi begale atmainu. Ta standartine pusleline, kuria mes daznai sergam, sukelia vienas is Herpes viruso tipu. Taciau yra ir kitu tipu, kurie sukelia skirtingas ligas (internete pilna informacijos apie si virusa). Ne visada pasekme buna niezejimas, perstejimas, raudoni ploteliai ir pan, kaip mes iprate matyti. Teisingai viena forumiete pastebejo, Herpes virusas yra nepagydomas. Jis gyvena kartu su tavimi. Taciau esant tam tikrom situacijom - nebutina tau persalti, gripuoti, neissimiegoti ir pan, - jam uztenka maziausio nukrypimo nuo tavo normalaus gyvenimo ir jis pradeda daugintis. Gali buti, kad hormonu svyravimai irgi itakoja jo dauginimasi.
Na, jei tau nesukelia jokiu nepatogumu tokia busena - gyvenk ir nesuk galvos. Taciau pagal tavo aprasytus pozymius, visgi neatmetu virusinio susirgimo galimybes.
Atsakyti
Kada planuojate koki nors uzsakyma is internetines parduotuves? labai noeiu ir as tokio tuso.. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 09 22, 14:17)
Supratau 4u.gif

Kantrybė – dorybė  cool.gif
Ir aš taip maniau ax.gif Ką tepė tai neįsivaizduoju, bet po to teko lankytis pas kitą kosmetologę (ne veido valymo klausimais), tai su ja įsišnekėjom apie kosmetiką, tai sakė, kad žino tik dviejų rūšių rūgštinius tepaliukus, kuriuos visos kosmetologės plačiai naudoja atliekant veido valymą ir abu jie nėra natūralios g.gif Aš irgi buvau nusiteikusi prieš visokias rūgštis, bet va žiūriu ir Suki yra su vaisių bei salicilo rūgštimis, tai gal nieko visai (jau tiek prisiskaičiau, kad stebuklus daro, kad negaliu netikėti doh.gif  biggrin.gif) ax.gif Šiaip Suki nėra sertifikuota ekologiška, o tiesiog natūrali kosmetika, be jokių piktų chemikalų.

tai negi reiks ir man suki susidometi g.gif o jau buvau nusprendus mazinti iki minimumo visu priemoniu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 09 22, 14:56)
Taigi jūsų dėmesiui mano blakstienos blush2.gif

Nerealios blakstienos su Elysambre tušu wub.gif

QUOTE(laurapde @ 2009 09 22, 15:04)
Kada planuojate koki nors uzsakyma is internetines parduotuves? labai noeiu ir as tokio tuso..  wub.gif

Aš taip pat jungčiausi šiam tušui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 09 22, 15:01)
nerealaus grožio blakstienos  wub.gif


Jau pradedu labai pamėgti Elysambre biggrin.gif 4u.gif

QUOTE(Odora @ 2009 09 22, 15:09)
tai negi reiks ir man suki susidometi g.gif o jau buvau nusprendus mazinti iki minimumo visu priemoniu smile.gif


Aš irgi susimažinau iki minimumo praktiškai, o dabar Suki atradau doh.gif Tai galvoju kelias priemones SM parduoti, kad galėčiau Suki įsigyti, nes tikrai jau norėjosi pakeisti Hauschka ax.gif
Atsakyti
o tas elysambre tusas is kur pirktas ir kiek kainavo?smile.gif
man toks sepetelis pats geriausias, nuotraukoj geriau nei hauschka atrodo ir aprasymas, lyg man suviliot rasytas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gizma @ 2009 09 22, 14:02)
As tikrai ne gydytoja, todel mano rekomendacijos tik draugiskos ax.gif


ir aš bandau dėlioti visus už, prieš, gretinti ir spėti, tikėdamasi, kad galbūt pataikysiu biggrin.gif O kas prieš herpes? Nujaučiu, kad tik vitaminai wink.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 09 22, 14:15)
ir aš bandau dėlioti visus už, prieš, gretinti ir spėti, tikėdamasi, kad galbūt pataikysiu biggrin.gif O kas prieš herpes? Nujaučiu, kad tik vitaminai wink.gif

Na, is tikruju - tai nieko nera pries ta herpes virusa:ax: Yra antivirusiniu, bet nelabai apsimoka su jais prasidet. Vistiek pats virusas niekur nepradings. O tau pries kiekvienas mmm atsiranda tokiu spuogeliu? Svarbu, kad bent praeina tie spuogeliai.
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2009 09 22, 15:14)
o tas elysambre tusas is kur pirktas ir kiek kainavo?smile.gif


Siunčiausi iš lovelula.com. Pats tušas (refill) kainavo ten 12,99 GBP + nuostabaus grožio metalinė tūbelė 4,99 GBP. Pilnai užtenka nusipirkti tik patį refill:

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 09 22, 15:23)
Siunčiausi iš lovelula.com. Pats tušas (refill) kainavo ten 12,99 GBP + nuostabaus grožio metalinė tūbelė 4,99 GBP. Pilnai užtenka nusipirkti tik patį refill:

user posted image

jaučiu visos norės ir tos nuostabaus grožio metalinės tūbelės biggrin.gif

p.s. gal reikia sukurti Suki atskirą temą bigsmile.gif Tik, kad aš temų kurti nemoku blush2.gif
Atsakyti