Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

SP nebeprekiauja faith in nature sampunais? unsure.gif ju puslapyje nebera...
Atsakyti
QUOTE(Monica @ 2009 09 22, 09:25)
o cukrus ne per grubus veidui? g.gif Kūnui tai puikiai tinka,bet veidui kažkaip nedrįstu naudoti


is pradziu patrinu tarp delnu - jis istirpsta. bet ir tas cukriukas, kuri dedu, labai smulkus, toks malonus. bent jau as galeciau ir tiesiai ant veido trinti.
Atsakyti
QUOTE(kryyste @ 2009 09 22, 10:33)
Mechaniškai veido nespaudė, sakė nėra jokio reikalo. Tačiau darė masažus, kompresą, kaukę, veido valymą, rankų masažą, šiek tiek galvos, pečių srities masažą.

kryyste
paaiškink tu man nesuprantančiai, tai kaip tą veido valymą tau darė, jei rašai, kad mechaniškai nespaudė? blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Eveliina @ 2009 09 22, 11:31)
SP nebeprekiauja faith in nature sampunais?  unsure.gif ju puslapyje nebera...

Merginos negąsdinkit, kaip tik ruošiuosi kondicionierių įsigyti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2009 09 22, 12:54)
kryyste[/b] paaiškink tu man nesuprantančiai, tai kaip tą veido valymą tau darė, jei rašai, kad mechaniškai nespaudė? blush2.gif
Papildyta:

Merginos negąsdinkit, kaip tik ruošiuosi kondicionierių įsigyti unsure.gif

tai as irgi planuoju uz poros savaiciu isigyti, galvoju pavartysiu puslapi, ale nebera unsure.gif
Atsakyti
SP sake nori isparduoti faith in nature produktus ir jais nebeprekiauti,bet juk kitur manau ju galima butu rasti
Atsakyti
QUOTE(materiallove @ 2009 09 22, 12:59)
SP sake nori isparduoti faith in nature produktus ir jais nebeprekiauti,bet juk kitur manau ju galima butu rasti

gal vilniuj ir paprasciau, bet kazin ar klaipedoj rasiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2009 09 22, 12:54)
kryyste[/b] paaiškink tu man nesuprantančiai, tai kaip tą veido valymą tau darė, jei rašai, kad mechaniškai nespaudė? blush2.gif


Hm, na nebūtina spaudalioti, kad veidą išvalyti. Taip tai nebuvo tradiciška veido valymo procedūra kokias daro grožio salonuose. Dėjo kaukę - man atrodo kad kokio molio, nes gan sukietėjo gerai. Šiltus žolelių kompresus. Dar nušveitė veidą. Ką dar, ai dar keitaliojo karštus šaltus kompresiukus. dar visai išmasažavo veiduką, kiekvieną lopinėlį taip su pirštais, net nežinau kaip papasakoti. Pasiūlė ir namie taip daryti susimaišius aliejus su EA, tai irgi gerai padeda valyti odą. Nu ir visko tepė biggrin.gif tik nemačiau, nes gulėjau užsimerkusi ir kaifavau. O pabaigoje užtepė nenuplaunama kauke, kad per naktį būtų.
Kadangi buvau pas ją pirmą kartą, tai negaliu pasakyti ar ji visai nespaudo. man atrodo, kad spaudo, bet man sakė nereikia.
Gal dar kas parašys, kurios esat buvusios?
Atsakyti
QUOTE(materiallove @ 2009 09 22, 12:59)
SP sake nori isparduoti faith in nature produktus ir jais nebeprekiauti,bet juk kitur manau ju galima butu rasti

Nu jo g.gif Kur pvz dar jų būtu galima rasti be internetinių parduotuvių? mirksiukas.gif
Atsakyti
Faith išėmimas iš prekybos ir man sudarytų problemų sad.gif Nors pati nenaudoju, bet mamai šokoladinė plaukų priežiūros porelė pati mėgiamiausia...

gizma, ernesin, pusę paros mąsčiau apie tai, kad tie pūsleliniai dariniai gali būti virusiniai. Bet tai nei išoriškai, nei sprendžiant pagal pojūčius nėra panašu į herpes. Neiššoka pūslės, jų neniežti, neskauda, jos nevirsta žaizdomis. Atrodo kaip spuogeliai, tik viduj vandeninis turinys ir sunkokai gyja.

jų atsiradimas nepriklauso nuo to, ar pavyko vėjui perpūsti, atsistoti ant skersvėjo, sugripuoti ar panašiai. Ne, jų atsiradimas svyruoja pagal ciklą - prieš tas dienas iškyla, o sergant ar atsirgus, patys "prisiploja", parunda ir sugyja be didesnių pastangų. Štai kodėl padariau išvadą, kad čia gal kokios hormoninio pagrindo bėdos.

dar pastebėjau, kad išorinė pagalba jų gijimo nelabai veikia. Tai yra, nėra tokio preparato, ar tai būtų EA, ar koks kitas tepalas, milteliai etc., kuris tiktų šitai problemai spręsti, nes toks įspūdis, kad kol organizme neįvyksta kažkokie pokyčiai ir tie dariniai negauna starto tvarkytis, tai gali nors ant blakstienų stovėti - geriau vistiek nebus... Aišku, koks arbatmedis dezinfekuoja, neleidžia užkrėsti odos, tai tikrai pliusas smile.gif

ernesin, kokie būtų tavo pastebėjimai dėl tų darinukų atsiradimo laiko? 4u.gif
Atsakyti
man Elyte paspaude veiduka kai valyma dare
Atsakyti
QUOTE(Dovish @ 2009 09 21, 22:26)
Katuti, Summer-In-Paris, baikit apie Suki priemones taip gerai šnekėti, imsiu vat ir susigundysiu biggrin.gif  4u.gif


biggrin.gif

QUOTE(katutis @ 2009 09 22, 09:32)
niekaip nepasiryžtu Suki tušui


O aš vis laukiu nesulaukiu tavo atsiliepimų apie jį bigsmile.gif Nes jei patiks, gal įrašysiu į būsimus pirkinius drinks_cheers.gif

QUOTE(Daddygirl @ 2009 09 22, 10:12)
nors paskutiniu metu savo gamybos veido prausikliu (dariau pagal suki modeli) esu lygiai taip pat patenkinta kaip suki originalu


Šaunuolė, kad pasidarei drinks_cheers.gif Aš irgi galvoju, kad reiktų pabandyti. Bet tuomet ekstraktų reikėtų nusipirkti ir EA kokių, tai baisu, kad tas ant to nesigautų ax.gif

QUOTE(kryyste @ 2009 09 22, 10:18)
www.asos.com - va čia dar Suki priemonėmis prekiauja, tik nežinau ar kainos normalios.

O aš pasigirsiu- vakar buvau pas Elytę  wub.gif


Kainos tikrai neblogos, bet kad tų prekių tik keletas, matyt išsiparduoda, o man visai kitokių reikėtų sad.gif

Kaip faina wub.gif Aš pernai du kartus buvau vieną po kito, paskui teko atsisakyti šio malonumo blush2.gif Mieliausiai kas savaitę vaikšiočiau.

QUOTE(katutis @ 2009 09 22, 11:18)
Dabar su nekantrumu laukiu, kada Summer parsisiųs Suki šampūną ir mums praneš, ar verta jį turėti wink.gif


hihihi.gif šiaip amerikietiškų šampūnų nebandžius aš, pačiai labai smalsu bus.

QUOTE(Monica @ 2009 09 22, 11:25)
o cukrus ne per grubus veidui? g.gif


Ne per grubus thumbup.gif Galima tarp delnų ištrinti, kad suputotų, arba tą ant veido jau daryti. Aš truputį patrinu ir tada ant veiduko švelniai pabraukau, kol visai ištirpsta.

QUOTE(kryyste @ 2009 09 22, 13:15)
Gal dar kas parašys, kurios esat buvusios?


Man be viso to, ką darė tau, tepė ir vaisių rūgščių, kad išsivalytų poros, o vietomis su adatėle valė spuogelius ax.gif

----------------------------------

O aš šiandien išbandžiau Elysambre tušą bigsmile.gif Nu žinokit patiko jis man thumbup.gif Ryt pasistengsiu įkelti nuotraukas, kaip atrodo, palyginimui su Hauschkos Volume smile.gif Tuomet ir pakomentuosiu plačiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Summer-In-Paris: 22 rugsėjo 2009 - 12:41
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 09 22, 12:40)
O aš vis laukiu nesulaukiu tavo atsiliepimų apie jį bigsmile.gif Nes jei patiks, gal įrašysiu į būsimus pirkinius drinks_cheers.gif

Kainos tikrai neblogos,

O aš šiandien išbandžiau Elysambre tušą bigsmile.gif Nu žinokit patiko jis man thumbup.gif


pasikartosiu, jei nesusidarei nuomonės - nepirk tu jo doh.gif Nežinau, kaip Elysambre, bet Hauschkos tušas yra tarsi vandeninio pagrindo, nealiejuotas. O Suki - aliejuotas ir net saulėgrąžų aliejum atsiduoda smile.gif Atitinkamai ir tepa tokiu pajuodusiu aliejumi aplink akis. Ai, ir jas paryškina prasčiau nei Hauschka sad.gif

svarais bijau.gif

foto triniti.gif
Atsakyti