Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(Monica @ 2009 09 22, 08:14)
gali pasakyti kaip darei? bigsmile.gif  čia turbūt su white willow?


is tikruju sudejau, ka turejau smile.gif (zinoma, ir white willow biggrin.gif )
bet pagrindas: mano skystas alyvuogiu muilas, naturalus cukrus ir ryziu miltai (zodziu, kaip suki). nu, ir dar visokie ekstraktai, eteriniai pagal turejima smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2009 09 22, 10:34)
man irgi smalsu ka pas Elyte daretes smile.gif
as vienakart tebuvus, labai patiko tik nebegaliu dabar sau leisti, o tai eiciua ir eiciau smile.gif


Jei trumpai- lepinausi smile.gif jau šiek tiek parašiau ką darė. Iš moralinės pusės galiu asakyti- šiek tiek pakeitė mano nuomonę apie savo odą biggrin.gif Buvau kritiškiau nusiteikusi, o sulaukiau komplimentų, tai dabar geriau galvoju. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2009 09 22, 09:12)
kaip smagu skaityt, kad suki rado vieta temoj  thumbup.gif turesiu pagaliau su kuo apie jas padiskutuot  biggrin.gif

nors paskutiniu metu savo gamybos veido prausikliu (dariau pagal suki modeli)


pradininkė biggrin.gif

kaip darei? wink.gif

QUOTE(katiniene-gerai @ 2009 09 22, 09:14)
turi daug vaiztazoliu, homeopatiniu vaistuku  thumbup.gif


čia man didelis atradimas thumbup.gif

QUOTE(8 p.m. @ 2009 09 22, 09:19)
Beje, mergaitės, kurios užsisakinėjo druide, ar gavot iš Rudaplaukės sąskaitas? Nes aš gavau atsakymą, kad užsakyta, o toliau tyla... Galvoju gal jau susirūpinti  g.gif 


negavom wink.gif Gal ir iki jos pačios ilgiau prekės iš Kanados keliauja? smile.gif Plius, sąskaitos bus tik tada, kai viskas bus pasverta ir supakuota, taip kad dar nesirūpink rolleyes.gif

QUOTE(kryyste @ 2009 09 22, 09:33)
Ėjau darytis veido valymo,


kokia situacija po Elytės ant veido? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 09 22, 10:44)
kokia situacija po Elytės ant veido? biggrin.gif


Šypsena didesnė biggrin.gif na spuogų kaip buvo, taip jie ir yra, nes aš juos nukrapščiusi buvau blush2.gif Šiaip oda tokia primaitinta, nes kažką buvau pasidariusi, kad kaktą nusausino. Dėl to dar buvo labai ant kaktos raukšlės išryškėjusios- jų vėl nebesimato. Spalva lygesnė ir skaistesnė. Ir šiaip maloni liesti (nors stengiuosi to nedaryti).
Atsakyti
QUOTE(kryyste @ 2009 09 22, 09:51)



kiek kainavo tas malonumas? wink.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 09 22, 08:44)
- pradininkė biggrin.gif

- kaip darei? wink.gif

- čia man didelis atradimas  thumbup.gif


- nu tai visa laiminga dabar biggrin.gif (nedaug i tema inesu siaip)


- virsuj trumpai aprasiau. naudoju jau virs menesio tikrai, kolkas viskas ok.
va, nepatingejau nufotkint, parodysiu smile.gif:

user posted image


- o tu juk valaisi organizma su moliu, ane? neuztenka? g.gif as tai baigiu gert savo GSE (kuris veike, deja, tik iki pasirodymo sauleje unsure.gif , bet vistiek, manau, jis nepamaiso bendrai organizmo buklei. o tada jau imsiuos molio cool.gif laaabai laukiu ax.gif )
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 09 22, 10:57)
kiek kainavo tas malonumas? wink.gif


Hm g.gif kaži ar korektiška viešai rašyti? Nu gal nieko tokio ax.gif 120 Buvau apie 2 val.
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2009 09 22, 09:59)
- nu tai visa laiminga dabar  biggrin.gif (nedaug i tema inesu siaip)

va, nepatingejau nufotkint, parodysiu smile.gif:

- o tu juk valaisi organizma su moliu, ane? neuztenka? g.gif



nenuvertink taip savęs, matai, kaip Suki judėjimą pradėjai? biggrin.gif

atrodo valgomai thumbup.gif

ne, neužtenka tongue.gif Dabar kaip tik savaitės pertrauka, o paskui ant baltojo pereisiu cool.gif Galvoju, kad organizmas vistiek ne geriausiose sąlygose "laikomas" biggrin.gif - miestas, užterštumas, tai negi molio gali būti per daug? Be to, gerai, lengvai jaučiuosi, kol kas ir jokie peršalimai nepuola, tik slogą vasarą buvau įsitaisiusi, tai irgi lengvai kažkaip praėjo smile.gif
Papildyta:
QUOTE(kryyste @ 2009 09 22, 10:06)
Nu gal nieko tokio  ax.gif


kaip už tiek laiko, tai palyginti ir nedidelė kaina drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 09 22, 09:32)
ar vaistinėse būna rasakilos? Kažkaip niekad neteko užmatyti sad.gif
Prisipažįstu, kad niekaip nepasiryžtu Suki tušui - toliau naudoju baklažaninę Hauschką, surasdama aibę pasiteisinimų iš ryto, kodėl šiandien nereikia Suki tušu dažytis  blush2.gif

siaip nelabai esu kur macius g.gif nebent "Jadvygos zoles" bandyt paieskot g.gif
tai negi bus vel nenusisekes pirkinys? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 09 22, 11:09)
kaip už tiek laiko, tai palyginti ir nedidelė kaina  drinks_cheers.gif


Na aš kadangi veido valymą esu dariusi daug daug metų atgal, ir po jo išėjau raudonu veidu, nes visais numaigytas buvo, tai vakarykštė diena man buvo malonus atradimas. O dar visos žolelių priemonės, kvapai, o dar tas papildomas masažiukas wub.gif manau jei galimybės leis, reiks periodiškai lankytis.

O tu Katuti esi buvusi pas ją?

Dar Žalia žalia krautuvėje užmačiau Naturallemente ar kažkaip panašiai, šampūnų. Gal kuri esate bandžiusi?
Atsakyti
QUOTE(linutiaaa @ 2009 09 22, 10:10)
tai negi bus vel nenusisekes pirkinys? unsure.gif


toks ne ypač pavykęs, sakyčiau drinks_cheers.gif Dabar su nekantrumu laukiu, kada Summer parsisiųs Suki šampūną ir mums praneš, ar verta jį turėti wink.gif Nes kuo toliau tuo labiau įsitikinu, kad JAV gamybos šampūnai kažkodėl labai specifiniai g.gif
Papildyta:
QUOTE(kryyste @ 2009 09 22, 10:14)
O tu Katuti esi buvusi pas ją?


tik parduotuvėje 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2009 09 22, 10:38)
is tikruju sudejau, ka turejau smile.gif (zinoma, ir white willow biggrin.gif )
bet pagrindas: mano skystas alyvuogiu muilas, naturalus cukrus ir ryziu miltai (zodziu, kaip suki). nu, ir dar visokie ekstraktai, eteriniai pagal turejima smile.gif


o cukrus ne per grubus veidui? g.gif Kūnui tai puikiai tinka,bet veidui kažkaip nedrįstu naudoti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monica: 22 rugsėjo 2009 - 10:25