Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(linutiaaa @ 2009 09 21, 23:54)
daug kam ta rasakila tinkama, tai sakiau reiks arbateles pagert.


ar vaistinėse būna rasakilos? Kažkaip niekad neteko užmatyti sad.gif

QUOTE(8 p.m. @ 2009 09 22, 07:48)
Aš irgi  lotuliukas.gif

o ji ne Pelesos g.?


jei būtų prastai, tai pasakyčiau tikrai tongue.gif biggrin.gif Prisipažįstu, kad niekaip nepasiryžtu Suki tušui - toliau naudoju baklažaninę Hauschką, surasdama aibę pasiteisinimų iš ryto, kodėl šiandien nereikia Suki tušu dažytis blush2.gif

čia gal ta specializuota žolelių vaistinė?

QUOTE(Peach18 @ 2009 09 22, 08:15)
gal kas nors galėtų tiksliau paaiškinti kas čia? smile.gif


jei nesuklysiu, tai čia molio priemonė kūno, plaukų prausimui smile.gif Nes muilai, želės plauna pati žinai kaip, o molis - sugeria, absorbuoja nešvarumus, riebalus. Esu turėjusi Logonos tūbelę, jau paruoštą naudoti, tai specifinis toks dalykas. Kūnui nieko, o plaukai pasausėja, nustagarėja nuo jo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 09 22, 09:32)
ar vaistinėse būna rasakilos? Kažkaip niekad neteko užmatyti sad.gif
jei būtų prastai, tai pasakyčiau tikrai tongue.gif biggrin.gif Prisipažįstu, kad niekaip nepasiryžtu Suki tušui - toliau naudoju baklažaninę Hauschką, surasdama aibę pasiteisinimų iš ryto, kodėl šiandien nereikia Suki tušu dažytis  blush2.gif

čia gal ta specializuota žolelių vaistinė?
jei nesuklysiu, tai čia molio priemonė kūno, plaukų prausimui smile.gif Nes muilai, želės plauna pati žinai kaip, o molis - sugeria, absorbuoja nešvarumus, riebalus. Esu turėjusi Logonos tūbelę, jau paruoštą naudoti, tai specifinis toks dalykas. Kūnui nieko, o plaukai pasausėja, nustagarėja nuo jo smile.gif


o kažin jis tinka veido kaukėm? smile.gif
Atsakyti
sakyčiau, kad čia kūnui tik ir plaukams g.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 09 22, 09:54)
sakyčiau, kad čia kūnui tik ir plaukams  g.gif


aišku ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2009 09 21, 13:14)
Na va, pasirodo, Laimė su visa pagarba jai ne viską žino. Aš dar prieš savo "natūralizaciją" nieko nežinojau nieko apie jokius aliejus. Ir kadangi prieš mmm man labai skauda krūtinę ir šiaip žiaurus PMS, gydytoja pasiūlė nakvišų aliejaus kapsules. Nesitikėjau nieko, nes maniau, kad tiesiog tokia esu ir viskas. Na bet nusipirkau aš jas. Po poros mėnesių naudojimo pajutau realų efektą - krūtinės visai nebeskaudėjo ir PMS lengvesnis. Dabar man nakvišų kapsulės  - Nr. 1 nuo PMS  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


oi kaip gerai. nors tokiu problemu neturiu, bet vistiek smagu, kad aliejus su nauda thumbup.gif kaip tik buvo didziule nuolaida tai uzsipirkau net 240 dideles(1000mg) kapsules.
o del kiekio tai juk tiek kapsuliu tiek skysto aliejaus geriama kieki gi gali didint ar mazint pagal savo nora.


kaip smagu skaityt, kad suki rado vieta temoj thumbup.gif turesiu pagaliau su kuo apie jas padiskutuot biggrin.gif
nors paskutiniu metu savo gamybos veido prausikliu (dariau pagal suki modeli) esu lygiai taip pat patenkinta kaip suki originalu. aplamai, galvoju, veido prausikliui svarbiausia tera tai, kad per daug neissausintu nuprausdamas. dabar po prausimosi nejauciu jokio veido tempimo, ir, atrodo, riebalu gamyba sumazejo.
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2009 09 22, 10:12)
nors paskutiniu metu savo gamybos veido prausikliu (dariau pagal suki modeli) esu lygiai taip pat patenkinta kaip suki originalu. .

gali pasakyti kaip darei? bigsmile.gif čia turbūt su white willow?
Atsakyti
QUOTE(8 p.m. @ 2009 09 22, 09:48)
Aš irgi  lotuliukas.gif
o ji ne Pelesos g.? kažkada ten pirkau spec. žolelių mišinį  rolleyes.gif


dar Sirdazole yra Algirdo/Naugarduko g ant kampo 4u.gif netoli mindaugines maximos mirksiukas.gif
vaistine kaip vaistine (ir antibijotiku gausi) bet turi daug vaiztazoliu, homeopatiniu vaistuku thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katiniene-gerai: 22 rugsėjo 2009 - 09:19
QUOTE(ernesin @ 2009 09 21, 22:12)
Aš Kalvarijų turguje pirkau, rusiškų vitaminų kioskelyje, dar berods PC"Mada" galima nusipirkti, o nakvišų aliejaus, tai turbūt tik KN būna, arba nesu užfiksavusi kitokių pasisakymų blush2.gif

p.s. man po pirmųjų naudojimų odai Malavitas nepasirodė stebuklingas ax.gif  Žiūrėsim, gal su KN emulsija sumaišius toks pataps biggrin.gif


Tai dar esu mačius Aniros nakvišų aliejų. Tik nežinau ar jis rafinuotas ar ne.

www.asos.com - va čia dar Suki priemonėmis prekiauja, tik nežinau ar kainos normalios.
Papildyta:
QUOTE(katiniene-gerai @ 2009 09 22, 10:14)
dar Sirdazole yra Algirdo/Naugarduko g ant kampo  4u.gif netoli mindaugines maximos  mirksiukas.gif


Hm, pražiopsojau tikriausiai ax.gif ot savo rajono nepažįstu biggrin.gif doh.gif
Papildyta:
O aš pasigirsiu- vakar buvau pas Elytę wub.gif Ot dėkoju šitam forumui, kad tokį malonumą atradau notworthy.gif ėjau vakare namo visa išsišiepusi smile.gif taip gera gera buvo.
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 09 22, 09:32)
jei būtų prastai, tai pasakyčiau tikrai tongue.gif biggrin.gif Prisipažįstu, kad niekaip nepasiryžtu Suki tušui - toliau naudoju baklažaninę Hauschką, surasdama aibę pasiteisinimų iš ryto, kodėl šiandien nereikia Suki tušu dažytis  blush2.gif

čia gal ta specializuota žolelių vaistinė?


Tikiu biggrin.gif man taip iš pradžių būdavo su hauschkos tušu rolleyes.gif
Taip, ji specializuota - ebnt jau kai aš buvau, tai mačiau tik visokius žolelių mišinius, sesuo sakė, kad jie odai kažkokį veiksmingą mišinį turi rolleyes.gif

Beje, mergaitės, kurios užsisakinėjo druide, ar gavot iš Rudaplaukės sąskaitas? Nes aš gavau atsakymą, kad užsakyta, o toliau tyla... Galvoju gal jau susirūpinti g.gif
Ne į temą, bet pasiguosiu: šiandien taip skaudžiai "pasimoviau": užsakiau pusei draugų linzių iš JAV ir šiandien gavau iš pašto, kad esu apmokestinta doh.gif Nu, žodžiu, į nuostolius papuoliau sad.gif
Atsakyti
QUOTE(kryyste @ 2009 09 22, 10:18)
O aš pasigirsiu- vakar buvau pas Elytę  wub.gif Ot dėkoju šitam forumui, kad tokį malonumą atradau  notworthy.gif  ėjau vakare namo visa išsišiepusi  smile.gif taip gera gera buvo.

Ką dareisi? Niekada nebuvusi, gal gali trumpai papasakoti? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2009 09 22, 10:25)
Ką dareisi? Niekada nebuvusi, gal gali trumpai papasakoti? mirksiukas.gif


Ėjau darytis veido valymo, o gavau ir rankų ir pečių juostos masažą biggrin.gif kadangi galvojau, kad kažkur savaitės viduryje užsirašysiu, o vakar paskambinau, vakar ir priėmė, tai buvo kažkaip labai netikėta. Mechaniškai veido nespaudė, sakė nėra jokio reikalo. Tačiau darė masažus, kompresą, kaukę, veido valymą, rankų masažą, šiek tiek galvos, pečių srities masažą. Žodžiu labai patiko, priemonės kvepia žolėm, pati Elytė labai maloni. Dar šiek tiek pakonsultavo dėl nugaros. Tai užsirašiau kitam penktadieniui dar pasilepinti.
Atsakyti
man irgi smalsu ka pas Elyte daretes smile.gif
as vienakart tebuvus, labai patiko tik nebegaliu dabar sau leisti, o tai eiciua ir eiciau smile.gif
Atsakyti