Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(Ramintėlė 24 @ 2009 09 21, 21:17)
merginos gal pasiulysite koki nenuplaunama kondicioneriu kuris neriebintu, neapsunkintu plauku, noriu nuo puses plauko ilgio naodoti, galiukams, nes ruosiuosi isigyti weledos rosmarinu tonika pas drauge isbandziau man po jo vistiek truksta dar kazko plaukui ypac galiukams td nesugalvojau nieko kt kaip nenuplaunamas balzamas/kondicionierius... o gal kazka galite pasiulyti, didelis aciu 4u.gif

va ir mane domina nenuplaunamas plauku balzamas galiukams... Gal dar kas turit kokiu pasiulymu? smile.gif
Atsakyti
Sveikos!
Gal kas žinot kokiuose aliejuose galima rasti vit. A, B, C, E?
Sužinojau kad moteriškas problemas gali palengvinti šie vitaminai, o aš kai gerianti KT, kurie naikina vit B organizme norečiau pasipildyti... Manau kad sugėriau paskutiniaja pakuotę KT ir turiu planą daugiau nebegerti... Tai galvoju atgaivinti organizmą reikėtų šiais vitaminais...
Dar sakykit kur t stebuklingaji Malavit perkat ir kur nakvišų aliejų (ne kapsulėm) galima rasti? KN?
Man kažkaip atminty šmėžuoja kad kažkas minėjo kad su nakvišom reikia asargiai elgtis ir nepersistengti geriant...
Atsakyti
Pas mus www.biolinija.lt - nuolaidytės, gal kas susigundys ax.gif



Nuostabiai valanti Earthbound Organics medaus ir purvo kaukė veidui - 20% pigiau!* (Galiojimo laikas baigias 2009 10 12). Ši priemonė balansuoja mišrią odą, normalizuoja riebią, atjaunina sausą odą.
per AŽ - daugiau info 4u.gif



Atsakyti
QUOTE(Cefeidė @ 2009 09 21, 21:51)
Dar sakykit kur t stebuklingaji Malavit perkat ir kur nakvišų aliejų (ne kapsulėm) galima rasti? KN?
Man kažkaip atminty šmėžuoja kad kažkas minėjo kad su nakvišom reikia asargiai elgtis ir nepersistengti geriant...

Aš Kalvarijų turguje pirkau, rusiškų vitaminų kioskelyje, dar berods PC"Mada" galima nusipirkti, o nakvišų aliejaus, tai turbūt tik KN būna, arba nesu užfiksavusi kitokių pasisakymų blush2.gif

p.s. man po pirmųjų naudojimų odai Malavitas nepasirodė stebuklingas ax.gif Žiūrėsim, gal su KN emulsija sumaišius toks pataps biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 21 rugsėjo 2009 - 21:14
Katuti, Summer-In-Paris, baikit apie Suki priemones taip gerai šnekėti, imsiu vat ir susigundysiu biggrin.gif 4u.gif

QUOTE(Cefeidė @ 2009 09 21, 20:51)
Dar sakykit kur t stebuklingaji Malavit perkat ir kur nakvišų aliejų (ne kapsulėm) galima rasti? KN?

Aš, pvz, SP pirkau 4u.gif
Atsakyti
Cia tam, kas domisi zolemis. Maria Treben zoliu misinys yra Kaune gamtos produktuose, o Vilniuje vaistineje Sirdazole. Turi sia savaite atsivezti, taip sake praeita savaite, kai norejau isigyti. Labai noriu sio misinio ir rasakilos, gaila, kad tik mano mieste ju nera, reikia i sostine lekti sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovish @ 2009 09 21, 21:26)
Katuti, Summer-In-Paris, baikit apie Suki priemones taip gerai šnekėti, imsiu vat ir susigundysiu biggrin.gif  4u.gif


kuo gundaisi? biggrin.gif

QUOTE(Elitute @ 2009 09 21, 22:37)
Cia tam, kas domisi zolemis. Maria Treben zoliu misinys yra Kaune gamtos produktuose, o Vilniuje vaistineje Sirdazole.


reiks pasidomėti, kur ta vaistinė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Elitute @ 2009 09 21, 17:50)
Katuti, man spuogeliai irgi nuo moterisku problemeliu. Inirtingai ieskau zoliu, padedanciu susitvarkyti. Pagal labai sena zolininke Maria Treben, labai tinka moterims rasakila,

hmm, gal tada ir ne be reikalo as ju prisidziovinau g.gif smile.gif daug kam ta rasakila tinkama, tai sakiau reiks arbateles pagert.
Atsakyti
QUOTE(Dovish @ 2009 09 21, 22:26)
Katuti, Summer-In-Paris, baikit apie Suki priemones taip gerai šnekėti, imsiu vat ir susigundysiu biggrin.gif  4u.gif


Aš irgi lotuliukas.gif

QUOTE(katutis @ 2009 09 22, 00:34)

reiks pasidomėti, kur ta vaistinė  4u.gif


o ji ne Pelesos g.? kažkada ten pirkau spec. žolelių mišinį rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2009 09 21, 22:12)
Aš Kalvarijų turguje pirkau, rusiškų vitaminų kioskelyje, dar berods PC"Mada" galima nusipirkti, o nakvišų aliejaus, tai turbūt tik KN būna, arba nesu užfiksavusi kitokių pasisakymų blush2.gif


nakvisu alieju esu pirkusi ekoeko smile.gif
Atsakyti
gal kas nors galėtų tiksliau paaiškinti kas čia? smile.gif

http://www.violey.co...ulver_4550.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Peach18: 22 rugsėjo 2009 - 08:16
Aha, Pelesos g. ta Sirdazoles vaistine. As daugiau apie kauno Gamtos produktus zinau, Sirdazoleje nebuvau. Bet kad del spuogiuku reikia tvarkyti vidu, tai jau tikrai verysad.gif
Gerai, kas rasakilos prisidziovinot, va man reiks pirk, kai rasiu.
O tas Suki balansuojamas lasjonas drekina?
Atsakyti