Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(bryyla @ 2009 09 17, 22:14)
Aciu labai  4u.gif bet nebeturiu roziu vandens, viena forumiete is manes jau paeme...  smile.gif
ooo... as kaip tik siandien siam projektui taip pat nusipirkau abrikosu kauliuku aliejaus  bigsmile.gif tik dar desiu tamanu aliejaus ir mandarinu EA, o Ylang ylang visai nedesiu  smile.gif eisiu ryt i KN palergoniju EA, tikiuosi bus dar  unsure.gif

bigsmile.gif kaip sutapo
Atsakyti
QUOTE(Monica @ 2009 09 17, 11:21)
Nžn, ar klaipėdoj yra vietų, kur parduoda rus. kosmetiką... Buvau minėjusi preparatą "malavit", yra nemažai gerų atsiliepimų būtent dėl jo veiksmingumo kovojant su spuogais.dar galima būtų pabandyti tamanų al., pridėjus jau minėtą arbatmedį, dar iš populiarių ea prieš aknę yra kiparisas, kadagys, eukaliptas. Renkantis pigesnius Ea, siūlau Mėtos bandyti, arba užsisakyti inete. Dar galit bandyti neg. jūros purvo, molio kaukes smile.gif
per tarpininkes siunteisi?

QUOTE(Atėnė @ 2009 09 17, 15:35)
Man su spuogais padėjo vienas vienintelis preparatas - linų sėmenų aliejus thumbup.gif . Kažkada labai seniai Kunigunda jį rekomendavo. Ačiū jai 4u.gif . Nu oda rolleyes.gif , gražesnės nesu turėjusi. Šiaip Kunigunda sakė, kad reikėtų kartu dar gerti moliūgų sėklų aliejų, avižų nuovirą ir odą tepti medetkų aliejumi, bet man padėjo ir vieni linai. Tiesiog mano oda nėra problematiška, spuoguota, tai gal užteko ir tos vienos priemonės. Bet netvarkant jos iš vidaus, vien EA (pvz. arbatmedis ir pan.) man nepadėdavo schmoll.gif .


Merginos, ačiū labai, kad pasidalinot patirtim 4u.gif O nebus iškart perdaug, jei MB gers linų sėmenų al + moliūgų sėklų al? Gal verčiau pamėginti vieną kurį gerti, o išoriškai vartoti ką nors kita (pvz arbatmedžio ea). Nesinori persistengti smile.gif

QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 09 17, 21:56)
Norėčiau pridurti dėl veido odos gydymo aliejais iš vidaus 4u.gif Esu sugėrusį moliūgų sėklų aliejaus, tikrai oda buvo pasitvarkiusi, pečiai iš nugaros pusės labai gražiai gyti pradėjo. Veidukas švaresnis tapo. Tačiau tai tik laikinai.

Ką turi galvoj sakydama, kad laikinai? Kad nutraukus aliejaus gėrimą vėl oda sugrįžta į pradinę būklę? smile.gif
Atsakyti
Katuti, ačiū už naujus namus 4u.gif


Šį vakar teko raganauti virtuvėje biggrin.gif "Išsiviriau" du lūpų balzamus, kadangi vėstant orams lūpoms nebetinka Sante balzamas su spalva (per lengvas), o savos gamybos bet kokiu oru wub.gif

QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 09 17, 20:56)
Esu sugėrusį moliūgų sėklų aliejaus, tikrai oda buvo pasitvarkiusi, pečiai iš nugaros pusės labai gražiai gyti pradėjo. Šiuo metu jau antra savaitė geriu nakvišas, kažkokių pokyčių per daug nepastebiu.

Aš dabar irgi galvoju ką reikės pagerti po nakvišų. Iš pradžių mąsčiau apie agurklių al., nes jis su nakvišų al. sudaro derinuką ir vienas kitą papildo. Paskui pradėjau galvoti, kad jau reikia stiprinti imunitetą - tada šovė į galvą kanapių al. biggrin.gif
Beje, kapsulių veikimo reikės palaukti, man, pvz, poveikis gal po pusės buteliuko pasijautė 4u.gif

Beje, merginos, greitu metu pabaigsiu nakvišų al. gerti, ar daryti pertrauką? Ar, pvz, iš karto galiu pradėti šaltalankių ekstraktą gerti ar kokį kitą aliejų? Vis tiek, kas per daug tas nesveika ax.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dovish: 17 rugsėjo 2009 - 21:55
QUOTE(Dailus_kvietkelis @ 2009 09 17, 22:39)
nu merginos, jus arba apie gerima, arba apie pelargonijas  biggrin.gif  manau kad pastebi visos parduotuves. as vat Alteros kazka Droge  pirkau, tai pardavejos sake, kad specialiai pridejo i lentynas daugiau , nes supermamoje vel nuejo gandas smile.gif


gandas? tai alterra nedingsta? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Placebo. @ 2009 09 17, 23:12)
gandas? tai alterra nedingsta? unsure.gif

Dingsta, čia turbūt apie ankstesnius laikus rašo. Kaip tik šią savaitę užklausiau Droge, tai sakė, kad Drogo akcininkai yra daliniai ir Altteros akcininkai, bet kodėl netiekia nežino unsure.gif
Papildyta:
Net kilo mintis, kad gal neatitiko sertifikato reikalavimų, tai dėl to ir sustabdė jų tiekimą mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Placebo. @ 2009 09 17, 22:12)
gandas? tai alterra nedingsta? unsure.gif


cia dar pernai buvo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2009 09 17, 21:49)
Merginos, ačiū labai, kad pasidalinot patirtim  4u.gif O nebus iškart perdaug, jei MB gers linų sėmenų al + moliūgų sėklų al? Gal verčiau pamėginti vieną kurį gerti, o išoriškai vartoti ką nors kita (pvz arbatmedžio ea). Nesinori persistengti smile.gif

Nemanau, kad bus per daug. Nes pagal anuometinį Kunigundos prisakymą, tai linų ir moliūgų aliejai geriami po arbatinį šaukštelį ryte, tada dar avižų nuoviras, o tepama medetkomis.
Šiaip moliūgų aliejus man labai skanus, bet su linais unsure.gif ....... Na, jei pataikau parduotuvėje ant neapšviesto buteliuko, tai aliejus nebūna apkartęs ir jį vartoju 2 savaites. Bet iš esmės, linų aliejus daugiau ar mažiau būna visada kartus ir turi savybę kasdien dar kartėti, todėl geriu jį beveik sukandusi dantis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Atėnė @ 2009 09 18, 00:00)
Nemanau, kad bus per daug. Nes pagal anuometinį Kunigundos prisakymą, tai linų ir moliūgų aliejai geriami po arbatinį šaukštelį ryte, tada dar avižų nuoviras, o tepama medetkomis.
Šiaip moliūgų aliejus man labai skanus, bet su linais unsure.gif ....... Na, jei pataikau parduotuvėje ant neapšviesto buteliuko, tai aliejus nebūna apkartęs ir jį vartoju 2 savaites. Bet iš esmės, linų aliejus daugiau ar mažiau būna visada kartus ir turi savybę kasdien dar kartėti, todėl geriu jį beveik sukandusi dantis biggrin.gif

o as linu geriau gal koki menesi, labai jau ilgai negalejau uzbaigt jo, bet nebuvo jokio kartumo schmoll.gif tik siaip skonis nelabai...
Papildyta:
ir kiek zinau, butinai linu semenu alieju reikia saldytuve laikyt, net pardavimo vietose jie turi but saldytuve, tai gal apkarsta nuo blogu laikymo salygu...
Atsakyti
QUOTE(Dovish @ 2009 09 17, 22:53)
Katuti, ačiū už naujus namus 4u.gif
Šį vakar teko raganauti virtuvėje biggrin.gif  "Išsiviriau" du lūpų balzamus, kadangi vėstant orams lūpoms nebetinka Sante balzamas su spalva (per lengvas), o savos gamybos bet kokiu oru wub.gif


Beje, merginos, greitu metu pabaigsiu nakvišų al. gerti, ar daryti pertrauką? Ar, pvz, iš karto galiu pradėti šaltalankių ekstraktą gerti ar kokį kitą aliejų? Vis tiek, kas per daug tas nesveika ax.gif

as irgi lupu balzama gaminsiuosi siandien wub.gif kas iseis tai nezinau, nes bus improvizacija biggrin.gif

aliejus galima gerti nuolat, tik seip pakaitaliot ju rusi rekomenduojama mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2009 09 17, 20:14)
Katuti, aciu, kad sukurei tema  4u.gif  kaip tik ruosiausi kurti, tai gerai, kad nesukurem dvieju vienu metu  biggrin.gif


man irgi baisoka, kad dvi tokios pačios temos nebūtų sukurtos drinks_cheers.gif

QUOTE(ernesin @ 2009 09 17, 21:09)
Tikrai faina foto, pima mintis buvo gal čia tu Katuti biggrin.gif


dar tiek neišprotėjau, kad savo foto tokiam populiariam forume publikuočiau visu ūgiu lotuliukas.gif

QUOTE(Dailus_kvietkelis @ 2009 09 17, 21:39)
pardavejos sake, kad specialiai pridejo i lentynas daugiau , nes supermamoje vel nuejo gandas smile.gif


man labai malonu, kad mūsų forumą net ir kituose forumuose mus, t.y., konkurentus cituoja, tipo "o supermamos rašo topsecret.gif " biggrin.gif Ir apskritai, Lietuvos padangėje šia tema, kuri mane domina, dar nesu mačiusi tiek daug protingų ir apsišvietusių žmonių wub.gif

QUOTE(Honey @ 2009 09 17, 21:49)
O nebus iškart perdaug, jei MB gers linų sėmenų al + moliūgų sėklų al?


dar klausimas, ar gers wink.gif Duok geriau pradžiai ką nors skanaus, o paskui jau eis ir tai, kas reikia biggrin.gif
Atsakyti
na stai mano lupu balzamas.. si karta gavosi zalios spalvos biggrin.gif
user posted image

user posted image

sudetis mazdaug tokia:
7 ml avokadu aliejaus
3 ml Druide Karite aliejaus (cia sviestmedis ir arganas)
~1.5 g biciu vasko
~1.5 ml medaus (seip is akies dejau)
5 lasai kakavos absoliuto

lupas pasitepiau, tai visai patiko wub.gif na tik kazkaip nelabai pavyko avokadu aliejaus kvapo permusti, tai dabar uzsiuodzia ir avokadai ir kakava biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 09 18, 09:24)
man labai malonu, kad mūsų forumą net ir kituose forumuose mus, t.y., konkurentus cituoja, tipo "o supermamos rašo topsecret.gif " biggrin.gif Ir apskritai, Lietuvos padangėje šia tema, kuri mane domina, dar nesu mačiusi tiek daug protingų ir apsišvietusių žmonių  wub.gif

Net įdomu pasidarė, kokiame čia forume taip? bigsmile.gif
Atsakyti