Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

Ar niekas nezinote, kaip ten Nimfali krautuvele, ar ruosiasi
plauku prieziuros priemoniu atsivezti artimiausiu metu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 09 21, 14:48)
tai asmeniškai linkiu tau neprekiauti Weleda (čia kaip sinonimas mums gerai žinomiems brendams), o pasinaudoti sugebėjimais, žiniomis, ryšiais, kontaktais ir surasti ką nors gero, naujo, nematyto, užkabinančio  4u.gif  rolleyes.gif


QUOTE(Monica @ 2009 09 21, 15:10)
šitas nėra nekaltas ax.gif
Jei nesi PVm mokėtoja, PVM nereikia priskaityti, o jei esi, tai nuo pirkimo kainas ją irgi išminusuoji. Šiaip tai manau paprasčiau yra užsiimti individualia veikla, nei steigti įmonę :mirksiukas:

Beje sąlygos visur faktiškai vienodos - visur su didmeninėmis kainomis yra nurodoma ir rekomendacinė/privalomoji pardavinėjimo kaina mirksiukas.gif.
Nustebtum sužinojusi, kad veik visur, kur bedursi papulsi ant lietuvių platintojų. Jau nebežinau formos, kuriai parašius neišgirščiau pasiūlymo kreiptis į jų lietuvį atstovą. Patikėk, kalbu apie veik visas jūsų išbandytas firmas, kurias siunčiamės iš užsienio ar įsigyjame Lietuvoje. Kažkada buvau radusi tokių brand'ų, kurių dar čia nėra, bet greitai bus, o ir jie man atrašydami nurodė lietuvius tarpininkus doh.gif. Taigi, nieko gero šiame fronte, na bet vistiek ne viskas prarasta mirksiukas.gif.

Teisininkai, deja, yra kitos nuomonės. Ir teisine prasme steigti individualią įmonę yra tas pats, kasdėtis kilpą ant kaklo. Bet vistiek dėkui
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MAMarija: 21 rugsėjo 2009 - 17:21
QUOTE(MAMarija @ 2009 09 21, 18:15)
Teisininkai, deja, yra kitos nuomonės. Ir teisine prasme steigti individualią įmonę yra tas pats, kasdėtis kilpą ant kaklo. Bet vistiek dėkui


individuali įm. nėra tas pats , kas individuali veikla mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Monica @ 2009 09 21, 19:35)
individuali įm. nėra tas pats , kas individuali veikla mirksiukas.gif


teisingai smile.gif individuali veikla gali buti pvz verslo liudijimas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gizma @ 2009 09 21, 16:43)
Sutinku su ta nuomone, kad tai virusinis susirgimas. Ir greiciausiai herpes virusas(vienas is pozymiu - vandenelis puslelese).

g.gif


QUOTE(Elitute @ 2009 09 21, 16:50)
O bendram organizmo apvalymui, gydymui Marios Treben misinys. Zadu ji pirkti kai nuvaziuosiu i vilniu ar kauna, atsiliepimus parasysiu smile.gif


kur jis parduodamas? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Peach18 @ 2009 09 21, 14:21)
Gal galėtumėte papasakoti apie naudotus druide firmos produktus? smile.gif  Ka tik sužinojau, kad jų galima įsigyti mano mieste, todėl ruošiuosi ka nors išbandyti bigsmile.gif .


Sveika,gal galėtum parašyti kur? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 09 21, 15:28)
o kiek tau atsiuntimas pats kainuos? wink.gif Kad nėra ten dideli siuntimo mokesčiai - nuo 100 dolerių siuntimas nemokamas, tik kad kelis dolerius šiaip kažkokio mokesčio paskaičiavo biggrin.gif Tai išdalinus ant visų prekių, nedaug išeina. Aišku, neskaičiuoju čia svorio siuntimo į LT wink.gif
Papildyta:
labai prieštaringi atsiliepimai wink.gif Man patiko jų cinamoninė dantų pasta, nes yra skani ir, svarbiausias dalykas, nuėmė dantų kakliukų skausmą  thumbup.gif Ir šampūną čia radau mylimą labai - su ožkos pienu, bet atsitiktiniu būdu - po to, kai netiko vienai forumietei wink.gif Tai ir žinok, žmogau, ką pasiūlyti smile.gif

4u.gif .

QUOTE(Palomina @ 2009 09 21, 15:29)
as turejau tokius:
- pienelis - riebus, tinka gal labiau sausesnei odai, makiaza nuvalo gerai, akiu negrauzia..
- tonikas - kai oda ziema buvo sausesne tai man tiko neblogai, bet pavasary kai oda tapo riebesne tai tonikas nebetiko, ir sioks toks lipnumas jausdavosi
- muilas su ozkos pienu ir migdolais - labai man patiko, odos nesausina, gerai nuplauna nesvarumus (makiaza taip pat), tinka tiek riebesnei, tiek sausenei odai..
- sampunas daznam galvos plovimui - turejau kelis kartus meginuku, bet man jis kazkaip neprilipo smile.gif
- cinamonine dantu pasta - patiko kaip valo, bet skoni galejau ir koki kitoki issirinkti, nepatiko man cinamonas  biggrin.gif
- purskiamas plauku kondicionierius - visai neblogas, man patiko.. bet manau nepirksiu daugiau, nes labiau patinka nuplaunami balzamai plaukams (is Druide nesu bandzius nuplaunamo)

Tą muiliuką tikrai įsigysiu, nes baigiasi prausikliai ir kondicionierius gundo smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(MAMarija @ 2009 09 21, 18:15)
Beje sąlygos visur faktiškai vienodos - visur su didmeninėmis kainomis yra nurodoma ir rekomendacinė/privalomoji pardavinėjimo kaina mirksiukas.gif.
Nustebtum sužinojusi, kad veik visur, kur bedursi papulsi ant lietuvių platintojų. Jau nebežinau formos, kuriai parašius neišgirščiau pasiūlymo kreiptis į jų lietuvį atstovą. Patikėk, kalbu apie veik visas jūsų išbandytas firmas, kurias siunčiamės iš užsienio ar įsigyjame Lietuvoje. Kažkada buvau radusi tokių brand'ų, kurių dar čia nėra, bet greitai bus, o ir jie man atrašydami nurodė lietuvius tarpininkus doh.gif. Taigi, nieko gero šiame fronte, na bet vistiek ne viskas prarasta mirksiukas.gif.

Teisininkai, deja, yra kitos nuomonės. Ir teisine prasme steigti individualią įmonę yra tas pats, kasdėtis kilpą ant kaklo. Bet vistiek dėkui


Mane uzkabino Jusu pasakymas, apie rekomenduojama mazmenine kaina, teikiama tiekeju. Negi anot ju negali savu kainu padaryt? Kadangi siuo metu pati domiuosi eko prekyba, ir domina labai panasus klausimai, tai galiu pasakyt kad vienas e-shop`as is kurip pirkau pora prekiu, ir paskui susisiekusi su ju tiekejais pamaciau, kad ju rekomendacine mazmenine kaina yra didesne nei ta parduotuvele prekiauja. Nenoriu cia plestis, ne i tema ir viesinti imoniu, taciau taip uzmaciau. tai kaip ten yra is tikruju tada? Ir kodel netinka individuali veikla? kodel tai kilpa?
Atsakyti
QUOTE(Rasucci @ 2009 09 21, 20:56)
Mane uzkabino Jusu pasakymas, apie rekomenduojama mazmenine kaina, teikiama tiekeju. Negi anot ju negali savu kainu padaryt? Ir kodel netinka individuali veikla?

[COLOR=yellow]Pasakysiu taip. Daugumoje atvejų negali. Kartais leidžia ją padidinti, bet ne mažinti. Ir tik keliais atvejais susidūriau su visiška "laisve".
Suklydau vertindama merginų pasisakymus apie individualią veiklą - maniau turi omenyje ind. įmonę, kurios steigimo atveju ir pvz. subankrutavus tektų atsakyti ne tik į įmonės, bet ir savo asmeniniu turtu. Ir čia, daugiau nesigilinat, reikėtų diskusijas ne į temą baigti.
Atsakyti
merginos gal pasiulysite koki nenuplaunama kondicioneriu kuris neriebintu, neapsunkintu plauku, noriu nuo puses plauko ilgio naodoti, galiukams, nes ruosiuosi isigyti weledos rosmarinu tonika pas drauge isbandziau man po jo vistiek truksta dar kazko plaukui ypac galiukams td nesugalvojau nieko kt kaip nenuplaunamas balzamas/kondicionierius... o gal kazka galite pasiulyti, didelis aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MAMarija @ 2009 09 21, 21:14)
Pasakysiu taip. Daugumoje atvejų negali. Kartais leidžia ją padidinti, bet ne mažinti. Ir tik keliais atvejais susidūriau su visiška "laisve".
Suklydau vertindama merginų pasisakymus apie individualią veiklą - maniau turi omenyje ind. įmonę, kurios steigimo atveju ir pvz. subankrutavus tektų atsakyti ne tik į įmonės, bet ir savo asmeniniu turtu. Ir čia, daugiau nesigilinat, reikėtų diskusijas ne į temą baigti.



Aciu uz naudinga informacija. Pasidomesiu issamiau.
Atsakyti
QUOTE(MAMarija @ 2009 09 21, 21:14)
Ir čia, daugiau nesigilinat, reikėtų diskusijas ne į temą baigti.


Bet gi labai įdomu drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(Ramintėlė 24 @ 2009 09 21, 21:17)
merginos gal pasiulysite koki nenuplaunama kondicioneriu


Weledos rozmarinų vanduo nėra skirtas tepti plauką iki galiukų. Juo reikia tepti tik šaknis, nes rozmarinai tik jas ir veikia. Iš nenuplaunamų man labai patinka Druide "Leave-in", purškiamas, lengva dozuoti, tiek sausiems, tiek drėgniems plaukams 4u.gif
Atsakyti