Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(katutis @ 2009 09 21, 15:38)
tikrai nebrangiai  thumbup.gif

dabar jau nebežinau, ką daryčiau aš be Suki losjono, koks jis man efektyvus odai - ne tas žodis. Viens du ir visas hormonines nesąmones "nugesino" biggrin.gif


smile.gif

Turi omeny:

user posted image

? 4u.gif Aš šiuo metu drėkinimui naudoju jau savo minėtą balansuojantį-drėkinantį koncentratą, aliejinio pagrindo. Skaičiau savaitgalį, kad kol susitvarkys oda su bėrimais, spuogeliais ir kitais negalavimais, reikia naudoti tą koncentratą, ir tik kai užgis viskas, pereiti prie balansuojančio losjono (toks kelias nurodytas siekiant efektyviausio gydymo). Tai kolkas losjono dar ir nebandžiau, tas koncentratas patinka man labai smile.gif Toks lengvas aliejukas, kad nežinau su kuo palyginti, aliejus-ne aliejus biggrin.gif Apie poveikį vėliau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 09 21, 14:43)
smile.gif

Turi omeny:

koncentratas patinka man labai smile.gif Toks lengvas aliejukas, kad nežinau su kuo palyginti, aliejus-ne aliejus biggrin.gif Apie poveikį vėliau ax.gif


aha, šitą drinks_cheers.gif Matai, kadangi pirkau pilnas talpas, tai teko labai rinktis, ką imti, o ko ne biggrin.gif Aliejaus nenorėjau, intuityviai kažkaip šitą pasirinkau, kaip labai lengvą,nes sudėtis patiko wink.gif

ar gerai jis susigeria ir ar skalsus? Apskritai, ar miniukuose yra dozatoriai, ar iš bendro tenka kabinti?

gal kuri turit ar turėjot panašią problemą, tikiuosi patarimo. Pastebėjau, kad po KT pradeda man grįžti sena problema, kur nelabai išmanau, nei kas tai yra, nei kaip ją spręsti sad.gif Visos žinom, kas yra inkštirai, spuogai, aknė. Pas mane tokios pūslytės atsiranda, viduje - grynas vandenėlis. Gal kuri turit kokių minčių, kas čia gali būti? KN man kažkada Laimė tik numetė, kad čia gal oda nuo sintetikos valosi, bet kad aš jos jau seniai nebenaudoju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 09 21, 15:50)
Pas mane tokios pūslytės atsiranda, viduje - grynas vandenėlis. Gal kuri turit kokių minčių, kas čia gali būti?


tu įsitikinusi, kad čia dėl kt?Man kartais atsiranda tokios puslytėsvirš virš. lūpos, dabar irgi išlindo doh.gif. Aš malavitu patepiau, nudžiovino jis tas puslytes, gal dar koks ea (arbatm,levanda ar pan.) tiktų g.gif Man tai atrodo, kad čia virusinio pobūdžio tos pūslelės, dukrytė va serga, tai aš gal nuo jos g.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 09 21, 15:50)
aha, šitą  drinks_cheers.gif Matai, kadangi pirkau pilnas talpas, tai teko labai rinktis, ką imti, o ko ne biggrin.gif Aliejaus nenorėjau, intuityviai kažkaip šitą pasirinkau, kaip labai lengvą,nes sudėtis patiko wink.gif

ar gerai jis susigeria ir ar skalsus? Apskritai, ar miniukuose yra dozatoriai, ar iš bendro tenka kabinti?


Na taip, įsivaizduoju kaip sunku turėtų būti apsispręsti nebandžius negirdėjus smile.gif

Susigeria puikiai ir skalsus taip pat smile.gif Užtenka poros lašiukų visam veidui, tepu 2k. per dieną. Miniuko 3,75 ml turėtų užtekti kokiom 10-14 dienų. Dozatorių nėra sad.gif Tas nelabai patogu, ypač tonikui. Iš viso buteliuko tenka varvintis...
Atsakyti
QUOTE(Monica @ 2009 09 21, 14:59)
tu įsitikinusi, kad čia dėl kt?Man kartais atsiranda tokios puslytėsvirš virš. lūpos, dabar irgi išlindo doh.gif.


Monica, nežinau, neįsivaizduoju sad.gif Kadangi turiu problemų su moteriška sritimi, tai sieju su tuo, nes daugiau nežinau, su kuo sieti... Čia ne virš lūpos - tos puslytės-spuogiukai iškyla bet kurioje veido vietoje. Ir bent jau seniau, sunkiai gydavo sad.gif

niekas nesugebėjo man pasakyti, kas tai - nei gydytojai, nei kosmetologė sad.gif

QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 09 21, 15:04)
Susigeria puikiai ir skalsus taip pat smile.gif


aišku biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 09 21, 16:14)
Monica, nežinau, neįsivaizduoju sad.gif Kadangi turiu problemų su moteriška sritimi, tai sieju su tuo, nes daugiau nežinau, su kuo sieti... Čia ne virš lūpos - tos puslytės-spuogiukai iškyla bet kurioje veido vietoje. Ir bent jau seniau, sunkiai gydavo sad.gif

Žinau kas tai, nes ir man karts nuo karto tokia problemėlė būna, va ir dabar jau savaitė ant smakro pūpso sad.gif Bandysiu nuo šio vakaro dar tepti tokį darinuką į KN emulsiją nuo spuogų įlašinus Malavit - po poros dienų jau galėsiu pasakyti kaip tai veikia, ar iš vis neveikia rolleyes.gif
Atsakyti
įdomiausia, kad viskas buvo dingę. Bet su kuo sieti, nežinau sad.gif
Atsakyti
The Body Shop pristato EcoCert sertifikuotą veido priežiūros seriją nuo senėjimo ir raukšlių:

user posted image

Štai čia apie visą serija "Nutriganics": prausimosi putos, tonikas, serumas, dieninis bei naktinis kremai.
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 09 21, 15:32)
15 už šampūną, 8 už siuntimą, iš viso minėti 23 smile.gif Manau, visai neblogai prasisukau, nes pigiau dar nepavyko rasti (o aš tikrai intensyviai ieškau Suki už prieinamą kainą biggrin.gif).

kuriam ebejuj apsipirkineji? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 09 21, 14:50)
gal kuri turit ar turėjot panašią problemą, tikiuosi patarimo. Pastebėjau, kad po KT pradeda man grįžti sena problema, kur nelabai išmanau, nei kas tai yra, nei kaip ją spręsti sad.gif Visos žinom, kas yra inkštirai, spuogai, aknė. Pas mane tokios pūslytės atsiranda, viduje - grynas vandenėlis. Gal kuri turit kokių minčių, kas čia gali būti? KN man kažkada Laimė tik numetė, kad čia gal oda nuo sintetikos valosi, bet kad aš jos jau seniai nebenaudoju smile.gif

Sutinku su ta nuomone, kad tai virusinis susirgimas. Ir greiciausiai herpes virusas(vienas is pozymiu - vandenelis puslelese). Geriausiai dar karteli eiti pas gydytojus ir aiskintis tol, kol neatras. Nes su herpes virusu - ne juokas. Sunkiai pagydomas.
Atsakyti
Katuti, man spuogeliai irgi nuo moterisku problemeliu. Inirtingai ieskau zoliu, padedanciu susitvarkyti. Pagal labai sena zolininke Maria Treben, labai tinka moterims rasakila, kraujazole. Reikia jas pastoviai gerti. O bendram organizmo apvalymui, gydymui Marios Treben misinys. Zadu ji pirkti kai nuvaziuosiu i vilniu ar kauna, atsiliepimus parasysiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Elitute @ 2009 09 21, 17:50)
Katuti, man spuogeliai irgi nuo moterisku problemeliu. Inirtingai ieskau zoliu, padedanciu susitvarkyti. Pagal labai sena zolininke Maria Treben,

kažkaip negirdėta...o kur yra pirkti vln?

O herpes šiaip neišgydomas...(bent jau tradicinėj medicinoj)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monica: 21 rugsėjo 2009 - 16:59