Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(katutis @ 2009 09 21, 13:45)
manau, kad tęsk - ir laiko investavai, ir pinigų  4u.gif

aš tai nelabai wink.gif Nebent randi tokių prekių, kokiam Afrikos ar Indijos kaime, kur neveikia internetas, potencialus pirkėjas neįsijungs kompiuterio ir nepadarys užsakymo. Tai taip, tada kaina lieka galimybių ir fantazijų (kartais) vaisius biggrin.gif

bet mane labiausiai stebina, kai produktams iš pasiekiamų šaltinių kainos yra užaukštinamos. Juk didmeninė kaina yra tikrai ne tokia, kokią gaunam mes, kad ir puikiomis sąlygomis, siųsdamos kažką sau iš užsienio.

dar forume irgi pastebėjau tokią tendenciją - visos labai nori turėti savo parduotuvę, ypač ekologijos skyrelyje. Ir viena kažką sukūrusi, ir kita. O kai esi mažas ir negali imti iš karto visko daug, tiekėjai nesismulkina su gerais pasiūlymais ir gaunasi tos parduotuvėlės niekuo neišsiskiriančios, tame tarpe ir kainomis. Pati neprisimenu nei jų pavadinimų, nei mane masina po jas landžioti smile.gif Baisu, kad tokios iniciatyvos greitai gali "užsilenkti". MAMarija, apie užsilenkimą tau tikrai netaikau  4u.gif

Čia ir esmė, kad buvo sukurtas vienas puslapis, kai neturėjau omeny jokių parduotuvių ir pan. Dabar reikėtų viską kurti iš naujo, kitomis rankomis ir dizainu, taigi susidursiu su naujomis išlaidomis, na bet laikas manau parodys.

Deja, viskas daug sudėtingiau negu mes kartais manome. Iš tikrųjų tai gavę didmeninę kainą, kartu gauname ir nurodytą pardavimo kainą, kuri turi būti tokia ir nekitokia. Pateiksiu pavyzdį su visiems žinomu Weledos šaltalankio dušo kremu. Jo didmenos kaina yra 21 lt, o jis tui būti parduodamas už 31 lt. Taigi, prie 21 reikia pridėti 22 proc. PVM, kitas galimas išlaidas (o jų yra begalė) ir ką gauname, kiek uždirbame pardavę šį produktą už 31 lt? Kad ir kaip norėtųsi tokį kremą parduoti pigiau, to tiesiog neįšeitų, nebent beliktų nieko iš to neuždirbti. Dar nereikėtų pamiršti, kad gavus pelną pardavus šį produktą, valstybei tektų nuo jo sumokėti dar 46 procentus. Taigi matematika paprasta. Vos geresnes kainas gali pasiūlyti tik dideli prekybos centrai arba didelę apyvartą "darantys" prekybininkai. Ai, nereikėtų apie tai kalbėti, nes patikėk, pradeda dinginėti ir noras ką nors daryti.
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 09 21, 00:45)
sakyčiau, dėl visa ko tegu TB kanalus pasitikrina  4u.gif 
labai gražūs ir tau labai tinka  4u.gif

o kas tas TB ? rolleyes.gif
Aciu labai 4u.gif

QUOTE(8 p.m. @ 2009 09 21, 09:51)
drinks_cheers.gif Man tai iš pradžių bryyla pasirodė labai panaši į mano ex kursiokę, bet visgi žiūriu, kad ne ji  biggrin.gif

tai kad as vis dar studente biggrin.gif

QUOTE(MAMarija @ 2009 09 21, 13:16)
Šaunuolė bryyla 4u.gif.
Iš tikrųjų ta idėja mano ir ką čia bepridusi sukūriau aš tą puslapį su pusbrolio pagalba, suplojau tūkstantį litų ir numarinau idėją. Nežinau kodėl g.gif, manyčiau nebuvau tikra ne tik dėl pačios, bet ir kitų rašančiųjų laiko stokos, noro ką nors kam nors rašyti ir pan.
Taip jau gavosi, kad visas šis reikalas su natūralumu patapo mano gyvenimo būdu ir po ilgų dvejonių nusprendžiau kurti internetinę parduotuvę. Kiekvieną rytą bėgdama krosą neapsisprendžiu dėl šios savo idėjos tęsimo. Šiandien buvau nuprendusi visgi tokio puslapio nekurti, dabar ir vėl abejoju - visgi gaila geros idėjos ax.gif.
Patarkit panelės ir sorry jei atsirandu čia tik su klausimais lyg išnaudodama jūsų žinias ir patirtį, bet būtent dabar yra begalė darbų, susijusių su kardinaliu specialybės pakeitimu ir ką čia bepasakysi - bijau žengti šį žingsnį, bet aš jau jį puse kojų žengiau doh.gif  rolleyes.gif.

tai kaip suprantu, sukurei toki puslapi, suplojei pinigus ir "pamirsai"? blink.gif
as ta "svetainele" per pusdieni sukuriau ir kainavo 0 lt, nes tai dariau tik del musu forumieciu, o tu kaip suprantu darai dideli projekta, tai manau, jei jau pradejei, kodel gi nepabaigt? mirksiukas.gif aisku, tam reikes daug laiko, bet, jei sugebi, pirmyn ! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MAMarija @ 2009 09 21, 13:43)
Deja, viskas daug sudėtingiau negu mes kartais manome.


tai asmeniškai linkiu tau neprekiauti Weleda (čia kaip sinonimas mums gerai žinomiems brendams), o pasinaudoti sugebėjimais, žiniomis, ryšiais, kontaktais ir surasti ką nors gero, naujo, nematyto, užkabinančio 4u.gif rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(bryyla @ 2009 09 21, 13:45)
o kas tas TB ?  rolleyes.gif


tavo brangiausias biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dzemute @ 2009 09 21, 13:57)
tai SP kiek Natracare? pigiau ar brangiau nei mano isvardintos euro vaistines kainos.



paketai SP 14 su centais buvo pries koki menesi - pusantro
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lelijėlė: 21 rugsėjo 2009 - 14:11
QUOTE(Chippie @ 2009 09 21, 12:32)
stai sudetis, gal kuri galetu pakomentuoti  blush2.gif

Potassium sorbate,


šitas nėra nekaltas ax.gif

QUOTE(MAMarija @ 2009 09 21, 14:43)
Jo didmenos kaina yra 21 lt, o jis tui būti parduodamas už 31 lt. Taigi, prie 21 reikia pridėti 22 proc. PVM, kitas galimas išlaidas (o jų yra begalė) ir ką gauname, kiek uždirbame pardavę šį produktą už 31 lt? sumokėti dar 46 procentus.


Jei nesi PVm mokėtoja, PVM nereikia priskaityti, o jei esi, tai nuo pirkimo kainas ją irgi išminusuoji. Šiaip tai manau paprasčiau yra užsiimti individualia veikla, nei steigti įmonę :mirksiukas:
Atsakyti
QUOTE(kryyste @ 2009 09 19, 21:51)
Pagal Laimės pasakymą- kapsulėse nakvišų aliejaus yra per mažai, kad poveikis pasimatytų, geriau geti gryną.


Na va, pasirodo, Laimė su visa pagarba jai ne viską žino. Aš dar prieš savo "natūralizaciją" nieko nežinojau nieko apie jokius aliejus. Ir kadangi prieš mmm man labai skauda krūtinę ir šiaip žiaurus PMS, gydytoja pasiūlė nakvišų aliejaus kapsules. Nesitikėjau nieko, nes maniau, kad tiesiog tokia esu ir viskas. Na bet nusipirkau aš jas. Po poros mėnesių naudojimo pajutau realų efektą - krūtinės visai nebeskaudėjo ir PMS lengvesnis. Dabar man nakvišų kapsulės - Nr. 1 nuo PMS thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Monica @ 2009 09 21, 15:10)
Šiaip tai manau paprasčiau yra užsiimti individualia veikla, nei steigti įmonę :mirksiukas:


drinks_cheers.gif

Pasigirsiu mažumėlę blush2.gif Ebay nugriebiau Suki šampūną už 23 USD, kai sukipure.com jis 27 kainuoja + pristatymai visokie dar cool.gif
Atsakyti
Gal galėtumėte papasakoti apie naudotus druide firmos produktus? smile.gif Ka tik sužinojau, kad jų galima įsigyti mano mieste, todėl ruošiuosi ka nors išbandyti bigsmile.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Peach18: 21 rugsėjo 2009 - 14:23
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 09 21, 14:19)
Pasigirsiu mažumėlę blush2.gif Ebay nugriebiau Suki šampūną už 23 USD, kai sukipure.com jis 27 kainuoja + pristatymai visokie dar cool.gif


o kiek tau atsiuntimas pats kainuos? wink.gif Kad nėra ten dideli siuntimo mokesčiai - nuo 100 dolerių siuntimas nemokamas, tik kad kelis dolerius šiaip kažkokio mokesčio paskaičiavo biggrin.gif Tai išdalinus ant visų prekių, nedaug išeina. Aišku, neskaičiuoju čia svorio siuntimo į LT wink.gif
Papildyta:
QUOTE(Peach18 @ 2009 09 21, 14:21)
Gal galėtumėte papasakoti apie naudotus druide firmos produktus? smile.gif 


labai prieštaringi atsiliepimai wink.gif Man patiko jų cinamoninė dantų pasta, nes yra skani ir, svarbiausias dalykas, nuėmė dantų kakliukų skausmą thumbup.gif Ir šampūną čia radau mylimą labai - su ožkos pienu, bet atsitiktiniu būdu - po to, kai netiko vienai forumietei wink.gif Tai ir žinok, žmogau, ką pasiūlyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Peach18 @ 2009 09 21, 15:21)
Gal galėtumėte papasakoti apie naudotus druide firmos produktus? smile.gif  Ka tik sužinojau, kad jų galima įsigyti mano mieste, todėl ruošiuosi ka nors išbandyti bigsmile.gif .

as turejau tokius:
- pienelis - riebus, tinka gal labiau sausesnei odai, makiaza nuvalo gerai, akiu negrauzia..
- tonikas - kai oda ziema buvo sausesne tai man tiko neblogai, bet pavasary kai oda tapo riebesne tai tonikas nebetiko, ir sioks toks lipnumas jausdavosi
- muilas su ozkos pienu ir migdolais - labai man patiko, odos nesausina, gerai nuplauna nesvarumus (makiaza taip pat), tinka tiek riebesnei, tiek sausenei odai..
- sampunas daznam galvos plovimui - turejau kelis kartus meginuku, bet man jis kazkaip neprilipo smile.gif
- cinamonine dantu pasta - patiko kaip valo, bet skoni galejau ir koki kitoki issirinkti, nepatiko man cinamonas biggrin.gif
- purskiamas plauku kondicionierius - visai neblogas, man patiko.. bet manau nepirksiu daugiau, nes labiau patinka nuplaunami balzamai plaukams (is Druide nesu bandzius nuplaunamo)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palomina: 21 rugsėjo 2009 - 14:37
QUOTE(katutis @ 2009 09 21, 15:28)
o kiek tau atsiuntimas pats kainuos? wink.gif


15 už šampūną, 8 už siuntimą, iš viso minėti 23 smile.gif Manau, visai neblogai prasisukau, nes pigiau dar nepavyko rasti (o aš tikrai intensyviai ieškau Suki už prieinamą kainą biggrin.gif).
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 09 21, 14:32)
15 už šampūną,


tikrai nebrangiai thumbup.gif

dabar jau nebežinau, ką daryčiau aš be Suki losjono, koks jis man efektyvus odai - ne tas žodis. Viens du ir visas hormonines nesąmones "nugesino" biggrin.gif
Atsakyti