Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

ir as prie uzsakymo noreciau jungtis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bryyla @ 2009 09 18, 18:56)
DĖMESIO !!! pioneer.gif

Jau seniai kazkam kilo ideja sukurti toki puslapi, kur butu galima iskart rasti komentarus apie ivairias naturalios kosmetikos priemones...

Šaunuolė bryyla 4u.gif.
Iš tikrųjų ta idėja mano ir ką čia bepridusi sukūriau aš tą puslapį su pusbrolio pagalba, suplojau tūkstantį litų ir numarinau idėją. Nežinau kodėl g.gif, manyčiau nebuvau tikra ne tik dėl pačios, bet ir kitų rašančiųjų laiko stokos, noro ką nors kam nors rašyti ir pan.
Taip jau gavosi, kad visas šis reikalas su natūralumu patapo mano gyvenimo būdu ir po ilgų dvejonių nusprendžiau kurti internetinę parduotuvę. Kiekvieną rytą bėgdama krosą neapsisprendžiu dėl šios savo idėjos tęsimo. Šiandien buvau nuprendusi visgi tokio puslapio nekurti, dabar ir vėl abejoju - visgi gaila geros idėjos ax.gif.
Patarkit panelės ir sorry jei atsirandu čia tik su klausimais lyg išnaudodama jūsų žinias ir patirtį, bet būtent dabar yra begalė darbų, susijusių su kardinaliu specialybės pakeitimu ir ką čia bepasakysi - bijau žengti šį žingsnį, bet aš jau jį puse kojų žengiau doh.gif rolleyes.gif.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MAMarija: 21 rugsėjo 2009 - 12:17
QUOTE(MAMarija @ 2009 09 21, 13:16)
Šaunuolė bryyla 4u.gif.
Iš tikrųjų ta idėja mano ir ką čia bepridusi sukūriau aš tą puslapį su pusbrolio pagalba, suplojau tūkstantį litų ir numarinau idėją. Nežinau kodėl g.gif, manyčiau nebuvau tikra ne tik dėl pačios, bet ir kitų rašančiųjų laiko stokos, noro ką nors kam nors rašyti ir pan.
Taip jau gavosi, kad visas šis reikalas su natūralumu patapo mano gyvenimo būdu ir po ilgų dvejonių nusprendžiau kurti internetinę parduotuvę. Kiekvieną rytą bėgdama krosą neapsisprendžiu dėl šios savo idėjos tęsimo. Šiandien buvau nuprendusi visgi tokio puslapio nekurti, dabar ir vėl abejoju - visgi gaila geros idėjos ax.gif.
Patarkit panelės ir sorry jei atsirandu čia tik su klausimais lyg išnaudodama jūsų žinias ir patirtį, bet būtent dabar yra begalė darbų, susijusių su kardinaliu specialybės pakeitimu ir ką čia bepasakysi - bijau žengti šį žingsnį, bet aš jau jį puse kojų žengiau doh.gif  rolleyes.gif.

manau, kad puiki butu tavo ideja, bet ar turesi pati naudos, kai mes siunciames tokiomis kainomis is uzsienio? Nebent galesi pati pasiulyti tokias, tada manau bus naudinga ax.gif
Bet cia tik mano nuomone 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(violence @ 2009 09 21, 11:13)
O kaip ciel d'azur?


noro yra biggrin.gif Alijošiaus gelis, sutinku su agnuta, - kremo vietoje drinks_cheers.gif

QUOTE(dzemute @ 2009 09 21, 11:29)
o Euro vaistinej ne pigiau Natracare? as visada ten perku viska  ax.gif


šalia manęs Eurovaistinėj Natracare nėra, o važiuoti į kokią labai didelę - nelabai ir apsimoka sad.gif

QUOTE(MAMarija @ 2009 09 21, 12:16)
bijau žengti šį žingsnį, bet aš jau jį puse kojų žengiau doh.gif  rolleyes.gif.


kokį žingsnį? biggrin.gif Dėl puslapio ar parduotuvės? wink.gif
Atsakyti
QUOTE(MAMarija @ 2009 09 21, 13:16)
bijau žengti šį žingsnį, bet aš jau jį puse kojų žengiau doh.gif  rolleyes.gif.


Rask prekių konkurencingomis kainomis ir pusė iš čia esančių pirks pas tave mirksiukas.gif Dar jei kokybės už nedidelę kainą pasiūlytum, tai manau niekad nesigailėtum, žengusi antrą pusę to žingsnio 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dzemute @ 2009 09 21, 13:25)
manau, kad puiki butu tavo ideja, bet ar turesi pati naudos, kai mes siunciames tokiomis kainomis is uzsienio? Nebent galesi pati pasiulyti tokias, tada manau bus naudinga  ax.gif

Klausdama aš turėjau omenyje puslapiuką dėl išbandytų priemonių aprašymo.
Taip, tu teisi ir po velnių jau suprantu prekybininkus ir jų kainų politiką, oi kaip aš jų nesuprasdavau už nustatytas kosmines kainas. Trumpai parašysiu, jog buvau šokiruota 22 proc PVM, kurį net ir labai mylėdama pirkėją turėčiau pridėti prie kainos. Plius 46 proc. kitų mokesčių valstybei nuo gauto pelno. O kur dar lietuviškos atiketės, raklama, pristatymo mokestis, gavus prekes iš užsienio ir daugelis kitų panašių dalykų doh.gif.
Manau bus prekių, kurių pigiau parsisiųsti iš užsienio nebus galimybės. Ir bet kokiu atveju, bus palikta galimybė įsigyti prekes pigiau iš už sienos, nes su mūsų mokesčiais kartais neįmanoma konkuruoti biggrin.gif.
Papildyta:
QUOTE(katutis @ 2009 09 21, 13:30)
kokį žingsnį? biggrin.gif Dėl puslapio ar parduotuvės? wink.gif

Parduotuvė tikėtina bus, jau rytoj vykstu į Vilnių dėl website sukūrimo. O neapsisprendžiu dėl to papildomo reikalo su išbandytų priemonių aprašymu g.gif, juk nori nenori tai investicija, mėnesinis išlaikymas ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(agnuta @ 2009 09 21, 12:31)
o kokios ten kainos? bus galima palygint su SP smile.gif

bijau dabar sumeluot, nes uzsipirkus buvau porai men, bet kiek pamenu iklotai 12 su centais kainavo, o paketai 17 su centais, tik kiek tamponai niekaip neatgaminu. Tik nezinau ar siai dienai kainos tos pacios, nes jau pora sav vaistinej nebuvau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(MAMarija @ 2009 09 21, 12:34)
Klausdama aš turėjau omenyje puslapiuką dėl išbandytų priemonių aprašymo.

Taip, tu teisi ir po velnių jau suprantu prekybininkus ir jų kainų politiką,


manau, kad tęsk - ir laiko investavai, ir pinigų 4u.gif

aš tai nelabai wink.gif Nebent randi tokių prekių, kokiam Afrikos ar Indijos kaime, kur neveikia internetas, potencialus pirkėjas neįsijungs kompiuterio ir nepadarys užsakymo. Tai taip, tada kaina lieka galimybių ir fantazijų (kartais) vaisius biggrin.gif

bet mane labiausiai stebina, kai produktams iš pasiekiamų šaltinių kainos yra užaukštinamos. Juk didmeninė kaina yra tikrai ne tokia, kokią gaunam mes, kad ir puikiomis sąlygomis, siųsdamos kažką sau iš užsienio.

dar forume irgi pastebėjau tokią tendenciją - visos labai nori turėti savo parduotuvę, ypač ekologijos skyrelyje. Ir viena kažką sukūrusi, ir kita. O kai esi mažas ir negali imti iš karto visko daug, tiekėjai nesismulkina su gerais pasiūlymais ir gaunasi tos parduotuvėlės niekuo neišsiskiriančios, tame tarpe ir kainomis. Pati neprisimenu nei jų pavadinimų, nei mane masina po jas landžioti smile.gif Baisu, kad tokios iniciatyvos greitai gali "užsilenkti". MAMarija, apie užsilenkimą tau tikrai netaikau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dzemute @ 2009 09 21, 13:38)
bijau dabar sumeluot, nes uzsipirkus buvau porai men, bet kiek pamenu iklotai 12 su centais kainavo, o paketai 17 su centais, tik kiek tamponai niekaip neatgaminu. Tik nezinau ar siai dienai kainos tos pacios, nes jau pora sav vaistinej nebuvau  ax.gif

Tikiu, kas SP tuojau Natracare produkcija nebeprekiaus. Nuo šiol pas juos Masmi produkcija.
Atsakyti
QUOTE(MAMarija @ 2009 09 21, 13:46)
Tikiu, kas SP tuojau Natracare produkcija nebeprekiaus. Nuo šiol pas juos Masmi produkcija.

tai SP kiek Natracare? pigiau ar brangiau nei mano isvardintos euro vaistines kainos.Ir dar, kazkada kai vaistinej pirkau, tai buvo ten iklotam visokiem ta savaitgali 20 % nuolaida, tai tada isvis apsimokejo pirkt, nes nei 10 lt uz iklotus nesumokejus buvau
Atsakyti
dzemute, nepamenu tiksliai, bet paketai ar ne pigiau SP buvo? Kažkaip nepamenu, kad už 17 litų ten juos būčiau pirkusi g.gif
Atsakyti
QUOTE(MAMarija @ 2009 09 21, 13:16)
bet būtent dabar yra begalė darbų, susijusių su kardinaliu specialybės pakeitimu ir ką čia bepasakysi - bijau žengti šį žingsnį, bet aš jau jį puse kojų žengiau doh.gif  rolleyes.gif.

kalbant is patirties, galiu pasakyt tiek, kad dazniausiai nepabandes, nezinosi..deja..bent as visada uz bandymus drinks_cheers.gif
Atsakyti