Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

ant veido kaip rudas atrodė lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 09 21, 10:48)
ant veido kaip rudas atrodė  lotuliukas.gif


kaip indėnė kokia, tikrai neblogas vaizdelis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Chippie @ 2009 09 20, 23:14)
Sveikos,

gal girdejot apie sia firma??? http://www.drorganic.co.uk/about.asp

kiek skaitinejau, tai raso, kad naturali kosmetika ir kuno prieziuros produktai, bet kaip yra is tikruju??? pazymetas kazkokiu negirdetu sertifikatu Bio Cert

gavau dovanu sita krema
user posted image
sudetyje lyg nieko labai blogo neradau g.gif 
Bet nieko nesu girdejus nei apie dr.orgnic  nei apie Bio Cert g.gif


as ju sampuna su kondicionierium (su aloe vera) turiu. buvo pigus, tai nusipirkau smile.gif is pirmo zvilgsnio sudetis nebaisi pasirode, bet idomu bus, jei kas daugiau pastudijaves parasys..
Atsakyti
QUOTE(Monica @ 2009 09 21, 09:53)
kaip indėnė kokia, tikrai neblogas vaizdelis biggrin.gif


aha biggrin.gif Raudonasis molis greit permušė žaliojo spalvą wink.gif

merginos, SP nebeprekiaus Natracare higienos priemonėmis, užsivežė naujų, kitokių, man rodos, kad ir brangesnių - Masmi. Turėkit omenyje, kas ruošiatės užsisakinėti iš Vokietijos smile.gif
Atsakyti
Kuri iš forumiečių daro užsakymus iš Violey internetinės parduotuvės? ar greitai nusimato naujas užsakymas?
Atsakyti
QUOTE(Peach18 @ 2009 09 21, 11:10)
Kuri iš forumiečių daro užsakymus iš Violey internetinės parduotuvės? ar greitai nusimato naujas užsakymas?

spalį biggrin.gif kai kryyyste atšoks savo šventėj wink.gif
Kaunui aš darysiu, Kryyystė Vilniui wink.gif 4u.gif

O kaip ciel d'azur? noro yra, ar vėliau? rolleyes.gif aš pati ten į alijošių dairausi rolleyes.gif sakykit, o tas aloe gel tai kaip hidrolatas tarnauja? tai nėra ala veido kremas? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(violence @ 2009 09 21, 12:13)
spalį biggrin.gif kai kryyyste atšoks savo šventėj wink.gif
Kaunui aš darysiu, Kryyystė Vilniui wink.gif  4u.gif

O kaip ciel d'azur? noro yra, ar vėliau?  rolleyes.gif aš pati ten į alijošių dairausi  rolleyes.gif  sakykit, o tas aloe gel tai kaip hidrolatas tarnauja? tai nėra ala veido kremas?  unsure.gif


Kaip gerai biggrin.gif , ar galėčiau prisijungti prie jūsų užsakymo violence? Man patogiau būtų kaune atsiimti .Nes drauge labai užsimanė logona kūno sviesto, o ir aš kuo nors susigundysiu smile.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Peach18: 21 rugsėjo 2009 - 11:18
QUOTE(violence @ 2009 09 21, 12:13)
O kaip ciel d'azur? noro yra, ar vėliau?  rolleyes.gif aš pati ten į alijošių dairausi  rolleyes.gif  sakykit, o tas aloe gel tai kaip hidrolatas tarnauja? tai nėra ala veido kremas?  unsure.gif


pas mane noro yra biggrin.gif

alijosiaus gelis tai pagal mane vietoj kremo butu rolleyes.gif imesk nuoroda, nebent as ne apie ta pati ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnuta: 21 rugsėjo 2009 - 11:20
QUOTE(katutis @ 2009 09 21, 11:53)
aha  biggrin.gif  Raudonasis molis greit permušė žaliojo spalvą wink.gif

merginos, SP nebeprekiaus Natracare higienos priemonėmis, užsivežė naujų, kitokių, man rodos, kad ir brangesnių - Masmi. Turėkit omenyje, kas ruošiatės užsisakinėti iš Vokietijos smile.gif

o Euro vaistinej ne pigiau Natracare? as visada ten perku viska ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dzemute @ 2009 09 21, 12:29)
o Euro vaistinej ne pigiau Natracare? as visada ten perku viska  ax.gif


o kokios ten kainos? bus galima palygint su SP smile.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 09 21, 10:22)
dr. Organic tai labai matytas, apie Biocert ir aš nerandu, išskyrus, kad tai gali būti Indonezijos biggrin.gif


Indonezijos g.gif kiek ziurejau regis UK ax.gif

stai sudetis, gal kuri galetu pakomentuoti blush2.gif

Aloe bardadensis leaf juice, Caprylic/Capric triglyceride, Polyglyceryl-3 methylglucose distearate, Glycerin, Isocetyl palmitate, Cetearyl alcohol, Myristyl myristate, Olea europaea (olive) oil unsaponifiables, Leptospermum scoparium oil, Theobroma cacao seed butter, Butyrospermum parkii butter, Glyceryl caprylate, Tocopherol, Helianthus annuus seed oil, Glycryrrhetinic acid, Retinyl palmitate, Aqua, Chondrus crispus extract, Xanthan gum, Aroma, Sodium benzoate, Potassium sorbate, Sodium phytate.

Atsakyti
QUOTE(Chippie @ 2009 09 21, 12:32)
Indonezijos g.gif  kiek ziurejau regis UK ax.gif 

stai sudetis, gal kuri galetu pakomentuoti  blush2.gif

Aloe bardadensis leaf juice, Caprylic/Capric triglyceride, Polyglyceryl-3 methylglucose distearate, Glycerin, Isocetyl palmitate, Cetearyl alcohol, Myristyl myristate, Olea europaea (olive) oil unsaponifiables, Leptospermum scoparium oil, Theobroma cacao seed butter, Butyrospermum parkii butter, Glyceryl caprylate, Tocopherol, Helianthus annuus seed oil, Glycryrrhetinic acid, Retinyl palmitate, Aqua, Chondrus crispus extract, Xanthan gum, Aroma, Sodium benzoate, Potassium sorbate, Sodium phytate.


Aha, aš irgi radau, kad tai galėtų būti Indonezinos ekologijos sertifikatas, lyg žemės ūkio srityje g.gif

Iš pirmo žvilgsnio atrodo nebloga sudėtis smile.gif
Atsakyti