Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

Aš dabar auginu plaukus, tai man labai padėjo rozmarinai smile.gif neraliai ataugo, net anksčiau pas kirpėja užsirašiau, nes labai jau žiauriai ataugę buvo.
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2009 09 20, 22:43)
thumbup.gif  tikrai labai daug paaugo tavo plaukai  smile.gif  per metus kiek kartu kirpai plaukus? na galiukus vistiek manau kirpai..

apie 5 kartus kirpausi, bet man tik apie puse cm ar viena cm nukerpa, o foto daryta pries pusantro menesio, tai dabar dar spejo paaugti smile.gif ir tau tureciau padekot uz kaukes receptuka, tad didelis dekui mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bryyla @ 2009 09 20, 22:57)
apie 5 kartus kirpausi, bet man tik apie puse cm ar viena cm nukerpa, o foto daryta pries pusantro menesio, tai dabar dar spejo paaugti  smile.gif ir tau tureciau padekot uz kaukes receptuka, tad didelis dekui  mirksiukas.gif

tai tau tikrai tada labai greitai auga plaukai.. man augo leciau.. ir tai labai dziaugiausi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2009 09 20, 23:16)
tai tau tikrai tada labai greitai auga plaukai.. man augo leciau.. ir tai labai dziaugiausi  biggrin.gif

na manau ir genai daug ka daro... pvz, mano pazistama naudoja pacius pigiausius sampunus, galva su jais kiekviena diena plauna, bet plaukai taip super greitai auga ! zinokit, nepameluosiu, bet ji nusikirpo plaukus iki peciu, o uz metu vel iki siknos blink.gif
Atsakyti
QUOTE(bryyla @ 2009 09 20, 22:28)
na manau ir genai daug ka daro... pvz, mano pazistama naudoja pacius pigiausius sampunus, galva su jais kiekviena diena plauna, bet plaukai taip super greitai auga ! zinokit, nepameluosiu, bet ji nusikirpo plaukus iki peciu, o uz metu vel iki siknos  blink.gif


turiu ta pacia problema- per greit atauga plaukai. o kirpeja kuri man superine, dabar man neiperkama, nes kirpimas pas ja 80 lt sad.gif paskutini karta kirpausi balandi, o ataugo per pora delnu beveik. ir plaunu paprastu nivea sampunu, o plaukai daugelio pavydo objektas ax.gif manau ir genai daug itakos turi.
Atsakyti
QUOTE(Dailus_kvietkelis @ 2009 09 20, 23:44)
turiu ta pacia problema- per greit atauga plaukai. o kirpeja kuri man superine, dabar man neiperkama, nes kirpimas pas ja 80 lt sad.gif paskutini karta kirpausi balandi, o ataugo per pora delnu beveik. ir plaunu paprastu nivea sampunu, o plaukai daugelio pavydo objektas  ax.gif  manau ir genai daug itakos turi.

na kodel auga greit ne toms, kurioms tikrai reikia, kad greit augtu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bryyla @ 2009 09 21, 00:01)
na kodel auga greit ne toms, kurioms tikrai reikia, kad greit augtu  biggrin.gif

drinks_cheers.gif aha pritariu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2009 09 20, 19:45)
baigesi mano auginimai plauku  blush2.gif


siaubas blink.gif blink.gif blink.gif

QUOTE(Monica @ 2009 09 20, 20:52)
Dariausi kaukę su žaliu moliu (Katučio dėka 4u.gif ), anksčiau buvau dariusi su raudonu moliu.Tai kažkokio tai skirtumo nepastebėjau g.gif Gal ilgesnį laiką panaudojus, kažkas ir pasijaustų. Tai nusprendžiau maišyti abu molius, kad kuo daugiau naudos išpešti biggrin.gif

Jei rimti dantų skausmai, tai gvazdikėlių ea siūlomas


ir aš rudąjį išbandžiau 4u.gif biggrin.gif Irgi didelio skirtumo nepastebėjau, o ant galo irgi sumaišiau su žaliu lotuliukas.gif Beje, labai rožmedžio EA skaniai kvepia - pirmą vakarą, beveik kaip katei su valerijonu buvo ax.gif

sakyčiau, dėl visa ko tegu TB kanalus pasitikrina 4u.gif

QUOTE(bryyla @ 2009 09 20, 21:29)
o dabar kaip matote nuotraukoje...


labai gražūs ir tau labai tinka 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

gal girdejot apie sia firma??? http://www.drorganic.co.uk/about.asp

kiek skaitinejau, tai raso, kad naturali kosmetika ir kuno prieziuros produktai, bet kaip yra is tikruju??? pazymetas kazkokiu negirdetu sertifikatu Bio Cert

gavau dovanu sita krema
user posted image


sudetyje lyg nieko labai blogo neradau g.gif
Bet nieko nesu girdejus nei apie dr.orgnic nei apie Bio Cert g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dailus_kvietkelis @ 2009 09 20, 23:44)
turiu ta pacia problema- per greit atauga plaukai. o kirpeja kuri man superine, dabar man neiperkama, nes kirpimas pas ja 80 lt sad.gif paskutini karta kirpausi balandi, o ataugo per pora delnu beveik. ir plaunu paprastu nivea sampunu, o plaukai daugelio pavydo objektas  ax.gif  manau ir genai daug itakos turi.


Ach, kaip pavydžiu bigsmile.gif Na, o aš blaškausi tarp kirpėjų, nes mano itin brangus, o ir nemėgsta matyti manęs ilgais plaukais, tai pastoviai ir nutinka: nusikerpu, pabėgu, auginu, atsiauginu, vėl nukerpa ir pasaka be galo, teks keisti biggrin.gif Mano auga visada vienodai 1 - 1,5 cm per mėnesį rolleyes.gif Norėčiau, kad procesas būtų greitesnis biggrin.gif

QUOTE(bryyla @ 2009 09 21, 00:01)
na kodel auga greit ne toms, kurioms tikrai reikia, kad greit augtu  biggrin.gif

drinks_cheers.gif

QUOTE(katutis @ 2009 09 21, 00:45)
labai gražūs ir tau labai tinka  4u.gif


drinks_cheers.gif Man tai iš pradžių bryyla pasirodė labai panaši į mano ex kursiokę, bet visgi žiūriu, kad ne ji biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Chippie @ 2009 09 21, 00:14)
Bet nieko nesu girdejus nei apie dr.orgnic  nei apie Bio Cert g.gif


dr. Organic tai labai matytas, apie Biocert ir aš nerandu, išskyrus, kad tai gali būti Indonezijos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 09 21, 00:45)
ir aš rudąjį išbandžiau  4u.gif  biggrin.gif


ten šiaip vadinasi raudonasis molis, ne rudasis biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monica: 21 rugsėjo 2009 - 09:41