Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

Summer-In-Paris, Palomina, dėkui už pasiūlymus 4u.gif . Tiesa, Palomina, seniau sakei, kad bandai atsiauginti plaukus, kaip sekasi? Ką naudoji plaukams? Aš pati nusprendžiau užsiauginti kasas tai gal ką naudingo sužinosiu smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2009 09 20, 15:35)
dabar tai jau nelabai ir pamenu, bet lygtai apie 4 lt kainuoja tie maziukai po 15 ml (kur lupu balzama dariau)..


o mano lupu balzamas buvo i tokia porcelianine dezute su drugeliais supiltas. droge pirkau kazkada uz kelis litus, specialiai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Peach18 @ 2009 09 20, 20:34)
Summer-In-Paris, Palomina, dėkui už pasiūlymus 4u.gif . Tiesa, Palomina, seniau sakei, kad bandai atsiauginti plaukus, kaip sekasi? Ką naudoji plaukams? Aš pati nusprendžiau užsiauginti kasas tai gal ką naudingo sužinosiu smile.gif .

baigesi mano auginimai plauku blush2.gif biggrin.gif praeita savaitgali nusikirpau.. nusprendziau, kad man nelabai tinka ilgi plaukai, trumpesniais geriau atrodau (dabar mazdaug ilgio yra iki puse kaklo, zodziu peciu nesiekia)
seip plaukai augo labai neblogai - naudojau tai kaip visada - sampuna, balzama, kartais aliejaus kauke pasidarydavau, na ir rozmarinu alieju naudodavau smile.gif

QUOTE(Dailus_kvietkelis @ 2009 09 20, 20:37)
o mano lupu balzamas buvo i tokia porcelianine dezute su drugeliais supiltas. droge pirkau kazkada uz kelis litus,  specialiai smile.gif

lygtai ir KN buvo kazko panasaus g.gif sirdeles formos.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2009 09 20, 20:45)
baigesi mano auginimai plauku  blush2.gif  biggrin.gif  praeita savaitgali nusikirpau.. nusprendziau, kad man nelabai tinka ilgi plaukai, trumpesniais geriau atrodau (dabar mazdaug ilgio yra iki puse kaklo, zodziu peciu nesiekia)
seip plaukai augo labai neblogai - naudojau tai kaip visada - sampuna, balzama, kartais aliejaus kauke pasidarydavau, na ir rozmarinu alieju naudodavau smile.gif
lygtai ir KN buvo kazko panasaus  g.gif  sirdeles formos..  g.gif


lotuliukas.gif Na, svarbu ne ilgis, o ar žmogui tinka.
Atsakyti
QUOTE(Monica @ 2009 09 19, 10:29)
Ir manau dar moteriškiems dalykams l. gerai smile.gif

kokiem ??? ax.gif
Atsakyti
Turiu jums klausimuka nuo savo MB ax.gif
Jam kazko pradejo apatinius dantis skaudeti unsure.gif tai va, klausia, kas galetu padeti, arba, kas juos stiprintu?
Na as apie tai nieko nenusimanau, tai prasau jusu pagalbos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dzemute @ 2009 09 20, 21:15)
kokiem ???  ax.gif


parašyta, kad nuo pienligės, gimdos kaklelio erozijos ir kitų ligų. Didina dederleino lazdelių skaičių, kurios būtinos sveikai florai.

Dariausi kaukę su žaliu moliu (Katučio dėka 4u.gif ), anksčiau buvau dariusi su raudonu moliu.Tai kažkokio tai skirtumo nepastebėjau g.gif Gal ilgesnį laiką panaudojus, kažkas ir pasijaustų. Tai nusprendžiau maišyti abu molius, kad kuo daugiau naudos išpešti biggrin.gif

Bryyla, įdomu, dėl ko tb tuos dantis skauda?Gali pradžiai su arbatmedžio ea paskalauti.Jei rimti dantų skausmai, tai gvazdikėlių ea siūlomas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monica: 20 rugsėjo 2009 - 20:57
QUOTE(Monica @ 2009 09 20, 21:52)
Bryyla, įdomu, dėl ko tb tuos dantis skauda?Gali pradžiai su arbatmedžio ea paskalauti.Jei rimti dantų skausmai, tai gvazdikėlių ea siūlomas

sako, kad kai uzvalge sokolado, suskaudo, bet nuolat neskauda ir skiluciu nera g.gif na aciu, pabandysim su arbatmedziu, kaip tik turiu... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2009 09 20, 20:45)
baigesi mano auginimai plauku  blush2.gif  biggrin.gif  praeita savaitgali nusikirpau.. nusprendziau, kad man nelabai tinka ilgi plaukai, trumpesniais geriau atrodau (dabar mazdaug ilgio yra iki puse kaklo, zodziu peciu nesiekia)
seip plaukai augo labai neblogai - naudojau tai kaip visada - sampuna, balzama, kartais aliejaus kauke pasidarydavau, na ir rozmarinu alieju naudodavau smile.gif


kąąą? blink.gif biggrin.gif
tikrai buvo gražūs plaukučiai...prašom pasirodyti, invertinsim bigsmile.gif ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Placebo.: 20 rugsėjo 2009 - 21:12
QUOTE(Placebo. @ 2009 09 20, 22:11)
kąąą? blink.gif  biggrin.gif
tikrai buvo gražūs plaukučiai...prašom pasirodyti, invertinsim bigsmile.gif  ax.gif  4u.gif


aciu 4u.gif na bus matyt, gal jei koki makiaza pasidarysiu ir pasirodysiu, seip gi nesireklamuosiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Peach18 @ 2009 09 20, 20:34)
Summer-In-Paris, Palomina, dėkui už pasiūlymus 4u.gif . Tiesa, Palomina, seniau sakei, kad bandai atsiauginti plaukus, kaip sekasi? Ką naudoji plaukams? Aš pati nusprendžiau užsiauginti kasas tai gal ką naudingo sužinosiu smile.gif .

as taip pat auginuosi plaukus rolleyes.gif auginuosi tai jau nuo praeito rugsejo, buvo truputi zemiau smakro, o dabar kaip matote nuotraukoje... iki kokio vasario menesio labai blogai augo, nes vis dar naudojau nenaturalius sampunus, nenaudojau kaukes, aisku kazkiek dasidejo ir tai, kad ziema apskritai leciau plaukai auga ax.gif o tada Palomina patare aliejaus ir rozmarinu EA kaukes plaukams. Kaip bazini alieju pasirinkau simondsiju, nes daug kur skaiciau, kad jis plaukams tinkamiausias. Kaukes darausi iki dabar dar karta per savaite, palaikau per nakti ir plaukai ne tik kad greiciau auga, bet yra zvilgantys ir svelnus bigsmile.gif
Va ir pasipasakojau biggrin.gif cool.gif
Atsakyti
QUOTE(bryyla @ 2009 09 20, 22:29)
as taip pat auginuosi plaukus  rolleyes.gif auginuosi tai jau nuo praeito rugsejo, buvo truputi zemiau smakro, o dabar kaip matote nuotraukoje...

thumbup.gif tikrai labai daug paaugo tavo plaukai smile.gif per metus kiek kartu kirpai plaukus? na galiukus vistiek manau kirpai..
Atsakyti