Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(Ayaan @ 2009 09 19, 23:46)
Aš irgi dedu pliusą ECO rankų kremui: nedaug reikia, gerai įsigeria ir gerai drėkina.


drinks_cheers.gif Sitas kremas ir tarp mano favoritu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 09 18, 15:40)
Dar labai įdomus pasirodė Elysambre balkstienų tušas, reikėjo susidėti jį iš dalių, nes pats buteliukas ir užpildas su tušu supakuoti atskirai (užtat galima užsisakyti tik patį dažą 'refill', labai patogu).

ar jau isbandei kaip dazo blakstienas? ax.gif ir dar domina labai mane ar tas Refill'as yra su sepeteliu? uztektu man tik Refill'a nusipirkt, kad pasidazyt blakstienas (nereiks po to sukt galva is kur sepeteli gaut?)? biggrin.gif

QUOTE(rutuk @ 2009 09 18, 19:52)
As prisiskaiciau apie savos gamybos lupu balzamus ir as uzsimaniau pasidaryt, turiu pakankamai EA, turiu ir vasko, mangu sviesto, sviestmedzio, tik va medaus neturiu siuo metu, bet manau turetu gautis ir be medaus  g.gif

nebutinas medus gaminant lupu balzama smile.gif

QUOTE(Versmė @ 2009 09 18, 21:21)
Palomina, labai gražus balzamas, pagal spalvą atrodo, kad kiviais turėtų kvepėt. wub.gif  Gal gali parašyt iš kur indelius gavai? Čia KN nuo aliejų atlikusi tara ar iš kažkur kitur gauta? Būčiau l.dėkinga už atsakymą, nes vis minčių yra vieną projektėlį prasukt, tik dar neaišku ar pavyks.

aciu 4u.gif na kiviais tikrai nekvepia.. kvapas avokadu aliejaus (nes labai stiprus sio aliejaus kvapas) ir kakavos biggrin.gif
indeliai tai pas mane is KN

QUOTE(bryyla @ 2009 09 19, 20:04)
Sveikos  4u.gif
http://naturkosmetika.blogas.lt/

Perkuriau ta svetainele, kur produktus bus galima ivertinti  smile.gif pridejau dar daugiau produktu, taciau aisku ju ten vis truks, tai butu faina, jei jus pasakytume kokiu truksta, apie kokius noretumete isgirsti atsiliepimus, tada ikelsiu ten  smile.gif
kainu ir is kur galima nusipirkt nerasiau, kad ir kaip tai butu mums aktualu, bet yra tokia skiltis "draugai", kur yra pagrindiniai saitai, kuriuose galima pasiskaityt apie prekytes, pamatyt kainas... + gi super mamose reikia diskutuot, nereik patinget kartais ir pagooglint  tongue.gif
su jusu pagalba, gal visos sukursim nebloga saita su susistemintais atsiliepimais apie ivairius produktus  mirksiukas.gif

thumbup.gif saunuole.. tuoj eisiu paziurinesiu kas ten yra ir atsiliepimu parasysiu

QUOTE(Peach18 @ 2009 09 19, 21:20)
Sveikos smile.gif, pradėjau planuot naujus pirkinukus, nes reikia atnaujinti savo ksmetikos krepšelį biggrin.gif . Parekomenduokit:
                                 drėkinamajį kremuką veidui(lengvas, bet gerai drėkinantis),
                                 Kuo švelnesnį prausiklį veidui(CC netiko, nors lb patiko),
                                 šampūną,
                                 rankų kremą,
                                 lūpų balzamą? smile.gif

veidui kremas - Essential Care roziu kremas (lengvas ir gerai padrekina oda.. man siuo metu labai tinka)
prausiklis veidui - man muilai labai patinka (dabar Feniqia muila naudoju thumbup.gif )
sampunas - kiek esu naudojus sampunu, tai mano nr.1 yra Weleda rozmarinu smile.gif
lupu balzamas - Aubray Organics, Weleda, na arba savos gamybos dabartinis labai neblogas isejo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palomina: 20 rugsėjo 2009 - 13:41
QUOTE(katutis @ 2009 09 20, 10:31)
taip apdirbtas?


Ten kiti ingridientai jo poveikį nuslopina (jei gerai pamenu).
Atsakyti
Vakar teko skubiai balzamą lūpoms gamint. Užmačiau MB ant lūpos slogą išsikėlusią. Tai dėjau arbatmedžio, bergamotės ir benzoino EA. Šiandien gražus šašelis užsidėjęs 4u.gif . Liepiau dabar pastoviai tepliotis tuo balzamu, gal padės profilaktiškai, nes atšalus orams dažnai tas herpes jį puola. O kvapas tai man labai malonus pasirodė wub.gif
Atsakyti
QUOTE(kryyste @ 2009 09 19, 22:51)
Mindaugo maxima  mirksiukas.gif Naujamiestis.

kita savaite gaminsiuosi, tai parasysiu tau az, kai ylang ylang lasiuko reikes, busiu tau labai dekinga aciuks.gif 4u.gif

QUOTE(Trolėmolė @ 2009 09 19, 23:34)
bryyla, tau už svetainę  4u.gif
Man labai patiktų ten receptukus rasti, nes kitą kartą prapuola interneto platybėse. Jei nesunku, padaryk dar skyrelį scrubui, kūno sviestui, veido kremams.

rolleyes.gif padarysiu butinai mirksiukas.gif bet kas tas "scrubui" blush2.gif

QUOTE(Palomina @ 2009 09 20, 14:40)
indeliai tai pas mane is KN
thumbup.gif  saunuole.. tuoj eisiu paziurinesiu kas ten yra ir atsiliepimu parasysiu

o idomu kokios kainos KN tu indeliu? g.gif

smile.gif

QUOTE(Trolėmolė @ 2009 09 20, 16:12)
Vakar teko skubiai balzamą lūpoms gamint. Užmačiau MB ant lūpos slogą išsikėlusią. Tai dėjau arbatmedžio, bergamotės ir benzoino EA. Šiandien gražus šašelis užsidėjęs  4u.gif . Liepiau dabar pastoviai tepliotis tuo balzamu, gal padės profilaktiškai, nes atšalus orams dažnai tas herpes jį puola. O kvapas tai man labai malonus pasirodė  wub.gif

nuo herpeso vakar skaiciau, kad pelargonijos labai padeda rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(bryyla @ 2009 09 20, 16:21)
o idomu kokios kainos KN tu indeliu?  g.gif

smile.gif

dabar tai jau nelabai ir pamenu, bet lygtai apie 4 lt kainuoja tie maziukai po 15 ml (kur lupu balzama dariau)..
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2009 09 20, 16:35)
dabar tai jau nelabai ir pamenu, bet lygtai apie 4 lt kainuoja tie maziukai po 15 ml (kur lupu balzama dariau)..

aisku, aciu... na nepigus, bet labai grazus tie indeliai, tai kokiam balzamui ir negaila butu pirkti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bryyla @ 2009 09 20, 16:39)
aisku, aciu... na nepigus, bet labai grazus tie indeliai, tai kokiam balzamui ir negaila butu pirkti  smile.gif

na taip indeliai faini smile.gif tik aisku jie be tu burbuliuku biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palomina: 20 rugsėjo 2009 - 15:41
QUOTE(Palomina @ 2009 09 20, 16:41)
na taip indeliai faini smile.gif tik aisku jie be tu burbuliuku  biggrin.gif  blush2.gif

tai zinau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 09 17, 21:15)
Įdomu, ar KN pastebi, kokios 'akcijos' SM užplūsta biggrin.gif Tai eliksyro visom reikia, tai tamanų, tai pelargonijų thumbup.gif Nes turėtų pastebėti, kad kuris nors produktas einamas pasidaro g.gif


Aš galiu pasakyt, kad jos ne tik pastebi "akcijas", bet netgi skaito SM. Ir pasakysiu kodėl. Ėjau į kremų gamybos vakarėlį prieš porą mėnesių. Prieš eidama SM skaičiau, kad daug aska skundėsi, kad per vakarėlius neduoda receptų net nusirašyti. Na ir ką, nueinu ten, ir netgi leido visoms tuos pačius lapus išsinešti. Na negi toks pasikeitimas įvyktų kaip sutapimas?? nemanau.. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2009 09 20, 14:40)
ar jau isbandei kaip dazo blakstienas?  ax.gif  ir dar domina labai mane ar tas Refill'as yra su sepeteliu?


Dar ne ax.gif Taip, su šepetėliu. Tikrai pats buteliukas nebūtinas, nusipirkai refill ir dažaisi sau drinks_cheers.gif Atrodo kaip neišvaizdus, paprastas juodas tušo buteliukas.

QUOTE(Hibisco @ 2009 09 20, 19:54)
Aš galiu pasakyt, kad jos ne tik pastebi "akcijas", bet netgi skaito SM.


Nemanyčiau, kad jos gaištų laiką tokiems 'plepalams' smile.gif g.gif Bent jau kokia Laimė, kuri tokia kategoriška ir turi savo nuomonę visais gyvenimo klausimais - kam jai dar SM skaityt, kur vien mėgėjos susirinkusios ax.gif Na, mano tokie samprotavimai... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2009 09 20, 18:54)
Aš galiu pasakyt, kad jos ne tik pastebi "akcijas", bet netgi skaito SM. Ir pasakysiu kodėl. Ėjau į kremų gamybos vakarėlį prieš porą mėnesių. Prieš eidama SM skaičiau, kad daug aska skundėsi, kad per vakarėlius neduoda receptų net nusirašyti. Na ir ką, nueinu ten, ir netgi leido visoms tuos pačius lapus išsinešti. Na negi toks pasikeitimas įvyktų kaip sutapimas?? nemanau..  mirksiukas.gif


anksciau duodavo issinesti- pas mane kokie trys lapai namie nuo 2008 metu vakareliu yra (as ten nuo 2008 rugpjucio pradejau kremus gamintis)- visos nesdavomes, kas tuo laiku lankesi, gali patvirtinti mano zodzius smile.gif gal bande apsaugoti recepturas nuo kopijavimo- pacios gi kuria, gal kazkur kazkas isplauke, kad komerciniais tikslais naudoja? arba popieriu taupo smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 09 20, 19:16)
Nemanyčiau, kad jos gaištų laiką tokiems 'plepalams' smile.gif  g.gif Bent jau kokia Laimė, kuri tokia kategoriška ir turi savo nuomonę visais gyvenimo klausimais - kam jai dar SM skaityt, kur vien mėgėjos susirinkusios ax.gif Na, mano tokie samprotavimai... blush2.gif


as tai visada visus papasakoju SM klienciu (ir dar savo draugiu, kolegiu) pageidavimus nuejus ax.gif sakau- galiu buti atstove spaudai, dviguba tokia: ir KN ir SM lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif . o kodel nepasidalinti musu, klienciu mintimis- tai ir dalinuosi smile.gif vis proga dazniau ten apsilankyti, eteriniu pauostyti biggrin.gif
Atsakyti