Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(bryyla @ 2009 09 19, 19:04)
Sveikos  4u.gif
http://naturkosmetika.blogas.lt/

Perkuriau ta svetainele, kur produktus bus galima ivertinti  smile.gif pridejau dar daugiau produktu, taciau aisku ju ten vis truks, tai butu faina, jei jus pasakytume kokiu truksta, apie kokius noretumete isgirsti atsiliepimus, tada ikelsiu ten  smile.gif
kainu ir is kur galima nusipirkt nerasiau, kad ir kaip tai butu mums aktualu, bet yra tokia skiltis "draugai", kur yra pagrindiniai saitai, kuriuose galima pasiskaityt apie prekytes, pamatyt kainas... + gi super mamose reikia diskutuot, nereik patinget kartais ir pagooglint  tongue.gif
su jusu pagalba, gal visos sukursim nebloga saita su susistemintais atsiliepimais apie ivairius produktus  mirksiukas.gif

Nu saunuole tu, ta svetaine thumbup.gif , tau 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Kaip minejau turiu nemazai prikaupus ivairiu receptuku is SM, tik nezinau kiek ju kelti ir kiek jie bus merginoms idomus blush2.gif
Idejau kelis komentarus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rutuk: 19 rugsėjo 2009 - 21:17
QUOTE(bryyla @ 2009 09 18, 15:35)
vardu as nezinau (isskyrus Laimes  smile.gif ), ji sviesiais, trumpais plaukais.


Nomeda


QUOTE(bryyla @ 2009 09 18, 15:55)
nuraminai  mirksiukas.gif jau galvojau, kad dar ylang ylang pirkti reikes  doh.gif


Jei reikia ylang ylang galiu duoti įsilašinti, nes jos lašo beveik užtenka, kvapas gan stiprus yra.
Atsakyti
QUOTE(rutuk @ 2009 09 19, 22:16)
Nu saunuole tu, ta svetaine  thumbup.gif , tau  4u.gif  4u.gif  4u.gif
Kaip minejau turiu nemazai prikaupus ivairiu receptuku is SM, tik nezinau kiek ju kelti ir kiek jie bus merginoms idomus  blush2.gif
Idejau kelis komentarus.

dekui ax.gif
aha, maciau mirksiukas.gif man atrodo super ne tik komentarus vienoje vietoje rasti apie kazkokius tai produktus, bet ir receptai bigsmile.gif va tarkim, noriu pasigaminti lupu balzamiuka, tai einu i Blog'a ir ieskau drinks_cheers.gif
sukursiu ten rytoj daugiau potemiu apie recepturas mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(kryyste @ 2009 09 19, 22:37)
Nomeda
Jei reikia ylang ylang galiu duoti įsilašinti, nes jos lašo beveik užtenka, kvapas gan stiprus yra.

gal visai ir nieko butu ax.gif o tai kurioj vietoj ta maxima visa para dirba? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bryyla @ 2009 09 19, 21:41)
man atrodo super ne tik komentarus vienoje vietoje rasti apie kazkokius tai produktus, bet ir receptai bigsmile.gif va tarkim, noriu pasigaminti lupu balzamiuka, tai einu i Blog'a ir ieskau  drinks_cheers.gif
sukursiu ten rytoj daugiau potemiu apie recepturas  mirksiukas.gif


Ok as rytoj daugiau receptuku i Blog'a imesiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 09 19, 12:45)
Aš tai po truputį džiaugiuosi Suki veido priemonėm.

sudominai bigsmile.gif kur ja perki? aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2009 09 17, 22:09)
Gėrei skystą ar kapsulėmis? Aš jau trys dienos kapsulėmis geriu, tik ne pilną dienos normą, tikiuosi taip pat kažkokio teigiamo poveikio rolleyes.gif


Pagal Laimės pasakymą- kapsulėse nakvišų aliejaus yra per mažai, kad poveikis pasimatytų, geriau geti gryną.

Dar biškį ne į temą, bet vis tiek pasidalinsiu info, kurią išgirdau iš Laimės per mokymus, apie vaistus skirtus vyriškiams - Prostamol uno. Ten įeina tokios palmės gulsčiosios serenojos (Sabalis serrulatae) vaisių ekstraktas. Vietiniai gyventojai tą palmės ekstraktą tikrai naudoja nuo prostatos susirgimų ir jis padeda, tačiau moksliniais tyrimais šiame vaiste šis ekstraktas visiškai nebeturi savo veiksmingųjų medžiagų ir yra nieko vertas. Info apie tyrimus paieškojus galima rasti internete.
Papildyta:
QUOTE(bryyla @ 2009 09 19, 22:41)
gal visai ir nieko butu  ax.gif o tai kurioj vietoj ta maxima visa para dirba?  biggrin.gif


Mindaugo maxima mirksiukas.gif Naujamiestis.
Atsakyti
QUOTE(Peach18 @ 2009 09 19, 21:20)
Sveikos smile.gif, pradėjau planuot naujus pirkinukus, nes reikia atnaujinti savo ksmetikos krepšelį biggrin.gif . Parekomenduokit:
                                drėkinamajį kremuką veidui(lengvas, bet gerai drėkinantis),
                                Kuo švelnesnį prausiklį veidui(CC netiko, nors lb patiko),
                                šampūną,
                                rankų kremą,
                                lūpų balzamą? smile.gif


Rankų kremas - Lavera basis sensitiv hand cream http://www.violey.co...21457400157.jpg
prausiklis veidui - Lavera 2 in 1 http://www.violey.co...21457400089.jpg
Sampuna- reikia daugiau info apie tavo plaukus
Atsakyti
Radau Kunigundos siūlytą receptą suragėjusiems kulnams:
jei taip susimakalavus tepala is sviestmedzio, sezamo, tamanu ir benzoino, kajaputo bei kamparo . KN maciau yra kamparo dervos - gal net ja galima issukti su kokiu sviestmedziu, ilasinti EA ir viska storai ant koju uztepus.
Taip pat geras yra šitas
http://www.biologisc...alsam-30ml.html
Jis violey pigesnis, tik tingiu dabar nuorodos ieškot 4u.gif
Papildyta:
bryyla, tau už svetainę 4u.gif
Man labai patiktų ten receptukus rasti, nes kitą kartą prapuola interneto platybėse. Jei nesunku, padaryk dar skyrelį scrubui, kūno sviestui, veido kremams.
Atsakyti
QUOTE(bryyla @ 2009 09 19, 22:49)
drėkinamasis kremukas veidui- logonos su alavijais,
šampūnas - ECO purinamasis,
rankų kremas - ECO.
Man jie labai patinka  ax.gif komentarus esu idejus Blog'e  smile.gif

Aš irgi dedu pliusą ECO rankų kremui: nedaug reikia, gerai įsigeria ir gerai drėkina.
Atsakyti
QUOTE(kryyste @ 2009 09 19, 23:06)
Rankų kremas - Lavera basis sensitiv hand cream http://www.violey.co...21457400157.jpg
prausiklis veidui - Lavera 2 in 1 http://www.violey.co...21457400089.jpg
Sampuna- reikia daugiau info apie tavo plaukus


Mano plaukai labai ploni, linkę riebaluotis.

Dėkui už pasiūlymus bryyla, Tiesa, gal jau galima klaipėdoje eco kosmetikos įsigyti?
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 09 19, 16:50)
Iš tų trijų tai:


kvapas irgi? biggrin.gif

QUOTE(kryyste @ 2009 09 19, 21:51)
moksliniais tyrimais šiame vaiste šis ekstraktas visiškai nebeturi savo veiksmingųjų medžiagų ir yra nieko vertas


taip apdirbtas?
Atsakyti
QUOTE(Peach18 @ 2009 09 19, 21:20)
Parekomenduokit:
                                drėkinamajį kremuką veidui(lengvas, bet gerai drėkinantis),
                                Kuo švelnesnį prausiklį veidui(CC netiko, nors lb patiko),
                                šampūną,
                                rankų kremą,
                                lūpų balzamą? smile.gif


Kremas: Dr. Hauschka svarainių.
Prausiklis: Dr. Alkaitis purifying face cleanser; Lavera "Basis sensitiv" cleansing milk 2 in 1; Urtekram rasulo molis; Ciel d'Azur žaliasis smulkus molis.
Šampūnas: Dr. Hauschka citrinų-nasturtų; Druide "Purity"; Urtekram su rasulu.
Rankų kremas: Dr. Hauschka; Lavera; Santaverde.
Lūpų balzamas: Dr. Hauschka lip balm; Logona.

QUOTE(Ramintėlė 24 @ 2009 09 19, 22:45)
sudominai bigsmile.gif kur ja perki? aciu 4u.gif


Užsisakiau rinkinuką iš lovelula.com, bet kai pirksiu normalaus tūrio pakuotes, tai tik iš sukipure.com per tarpininkus, nes svarais labai brangiai išeina 4u.gif

QUOTE(katutis @ 2009 09 20, 10:31)
kvapas irgi? biggrin.gif


Aha, švelniai kvepia ananasų sultim biggrin.gif
Atsakyti