Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

Dėkui Katuti ir tavo brangiajam už nuorodą 4u.gif
Atsakyti
4u.gif

bent man didelis minusas, kad jie veikia tik darbo metu sad.gif Dirbant nelabai ištrūksi, todėl paskutinį kartą ten per atostogas važiavom ax.gif
Atsakyti
Aš tai po truputį džiaugiuosi Suki veido priemonėm. Po prausiklio, toniko ir balansuojančio aliejuko oda tokia minkštutė pasidaro, kad net nežinau, su kuo dar palyginti galėčiau smile.gif Tikiuosi taip ir toliau. Labai malonios priemonės. Po savaitės - dviejų parašysiu plačiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 09 19, 12:45)
Aš tai po truputį džiaugiuosi Suki veido priemonėm. Po prausiklio, toniko ir balansuojančio aliejuko oda tokia minkštutė pasidaro, kad net nežinau, su kuo dar palyginti galėčiau smile.gif Tikiuosi taip ir toliau. Labai malonios priemonės. Po savaitės - dviejų parašysiu plačiau smile.gif

Tikrai labai domins atsiliepimai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 09 19, 11:45)
Aš tai po truputį džiaugiuosi Suki veido priemonėm.


kaip malonu biggrin.gif O kol kas gal labiausiai patinkančią priemonę gali išskirti? wink.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 09 19, 17:25)
kaip malonu biggrin.gif O kol kas gal labiausiai patinkančią priemonę gali išskirti? wink.gif


Iš tų trijų tai:

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2009 09 18, 07:42)
aliejus galima gerti nuolat, tik seip pakaitaliot ju rusi rekomenduojama  mirksiukas.gif

Na, reikės gerti kažką toliau ax.gif

QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 09 18, 09:17)
Nebent tik tiek, kad ekstrakto užtenka savaitei sad.gif

Tiek trumpai? unsure.gif Tada brangoka gerti..

QUOTE(bryyla @ 2009 09 18, 17:56)

Šaunuole thumbup.gif

QUOTE(Dailus_kvietkelis @ 2009 09 18, 21:48)
o ka kulnams rekomenduotumet? sviestmedi, ar koki gatava krema? mano tokie sukieteje po vasaros sandalu sezono

Aš naudoju tik sviestmedį thumbup.gif Dar galima būtų kakavos sviestą su skystu aliejumi sumaišyti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovish @ 2009 09 19, 18:47)
Tiek trumpai? unsure.gif Tada brangoka gerti..


Na, buteliuke yra 200 ml, o per dieną rekomenduojama išgerti 25-35 ml...sad.gif Tikrai nepigus malonumas, nors man tai ir labai skanus.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
http://naturkosmetika.blogas.lt/

Perkuriau ta svetainele, kur produktus bus galima ivertinti smile.gif pridejau dar daugiau produktu, taciau aisku ju ten vis truks, tai butu faina, jei jus pasakytume kokiu truksta, apie kokius noretumete isgirsti atsiliepimus, tada ikelsiu ten smile.gif
kainu ir is kur galima nusipirkt nerasiau, kad ir kaip tai butu mums aktualu, bet yra tokia skiltis "draugai", kur yra pagrindiniai saitai, kuriuose galima pasiskaityt apie prekytes, pamatyt kainas... + gi super mamose reikia diskutuot, nereik patinget kartais ir pagooglint tongue.gif
su jusu pagalba, gal visos sukursim nebloga saita su susistemintais atsiliepimais apie ivairius produktus mirksiukas.gif
Atsakyti
Gerą pusdienį skyriau susipažinimui su Suki veido priemonėmis, skirtomis gydyti problemišką, riebią odą, kamuojamą spuogelių, inkštirų ir uždegimų. Prisiskaičiau visko iki valiai, jau jaučiuosi 'užsikrėtusi' Suki manija doh.gif Kaip prieš 1,5 metų man tas pats buvo su Dr. Hauschka biggrin.gif

Jei ką domintų Suki veido priežiūra, jų oficialioje svetainėje, kiek supratau, pati Suki įkūrėja atsakinėja į klientų laiškus ir dalina patarimus. Radau tikrai labai gerų. Štai čia, kam aktualu pasiskaityti 4u.gif Kai pati susidarysiu galutinį įspūdį apie naudojamus produktus, pasipasakosiu + pridėsiu, ką galėčiau keisti, remiantis Suki patarimais smile.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif, pradėjau planuot naujus pirkinukus, nes reikia atnaujinti savo ksmetikos krepšelį biggrin.gif . Parekomenduokit:
drėkinamajį kremuką veidui(lengvas, bet gerai drėkinantis),
Kuo švelnesnį prausiklį veidui(CC netiko, nors lb patiko),
šampūną,
rankų kremą,
lūpų balzamą? smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Peach18 @ 2009 09 19, 21:20)
Sveikos smile.gif, pradėjau planuot naujus pirkinukus, nes reikia atnaujinti savo ksmetikos krepšelį biggrin.gif . Parekomenduokit:
                                drėkinamajį kremuką veidui(lengvas, bet gerai drėkinantis),
                                Kuo švelnesnį prausiklį veidui(CC netiko, nors lb patiko),
                                šampūną,
                                rankų kremą,
                                lūpų balzamą? smile.gif

drėkinamasis kremukas veidui- logonos su alavijais,
šampūnas - ECO purinamasis,
rankų kremas - ECO.
Man jie labai patinka ax.gif komentarus esu idejus Blog'e smile.gif
Atsakyti