Įkraunama...
Įkraunama...

Mano istorija: tyrimai, gydymas

Prisiminiau, kad buvo tokia tema. Susiradau, perskaičiau nuo pradžios iki galo - apsiverkiau, šypsojausi ir vėl ašarojau.

Ir žinot ką pamačiau viską perskaičiusi - daugelis iš čia rašiusiųjų šią dieną jau turi apačioje mažėjančia tvarka "tiksinčias" juosteles. Slyvutė, Šaltanosė, Janike, dolė, Peliukas ir daugelis kitų. smile.gif

Nežinau, graudu iki kaulų smegenų, bet "ant dušios" taip gera gera... heart.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pukelis: 17 gegužės 2005 - 13:53
Gaila, bet pas mane dar nėra "tiksinčios" juostelės... cry.gif
Atsakyti
Mano istorija gal ir netinka, tai paprastas atvejis, bet gal kam tik pradėjusiam nerimauti, padės. Mes su vyru nesisaugodami išgyvenome 7-is metus. Garsiai nei vienas neįvardijome, kad tai jau problema, nors aš jau buvau įsikalusi į galvą kad niekada nevaiksčiosiu su pilvuku. Ir netyčia pataikiau pas tokį jauną gydytoją Medicinos diagnostikos centre, kuris perspėjo kad mano labai užsilenkusi gimda, o tokiu atveju labai sunkiai patenka spermatozoidai ten kur reikia. Ir patarė po akto padaryti po keletą gimnastikos pratimų. Po kelių mėnesiu- stebuklas. Nors prieš tai kiek lankiausi pas ginekologus niekas nieko panašaus neužsiminė.
Atsakyti
Meška, pasidalink savo patirtimi. Kokius tuos gimnastinius pratimus reikia daryti? Mes juk darom viską, kas tik gerina grikiukų patekimą, ten kur reikia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(MEŠKA @ 2005 05 19, 15:38)
Mano istorija gal ir netinka, tai paprastas atvejis, bet gal kam tik pradėjusiam nerimauti, padės. Mes su vyru nesisaugodami išgyvenome 7-is metus. Garsiai nei vienas neįvardijome, kad tai jau problema, nors aš jau buvau įsikalusi į galvą kad niekada nevaiksčiosiu su pilvuku. Ir netyčia pataikiau pas tokį jauną gydytoją Medicinos diagnostikos centre, kuris perspėjo kad mano labai užsilenkusi gimda, o tokiu atveju labai sunkiai patenka spermatozoidai ten kur reikia. Ir patarė po akto padaryti po keletą gimnastikos pratimų.  Po kelių mėnesiu- stebuklas. Nors prieš tai kiek lankiausi pas ginekologus niekas nieko panašaus neužsiminė.


Meška, būtinai parašyk, kokie tai pratimai!Pas mane irgi yra užlinkusi gimda ir jau 2 metai po persileidimo negaliu pastoti. fitness3.gif fitness4.gif
Atsakyti

Mano gimda irgi stipriai užsilenkusi, tačiau nors ir kokius gydytojus klausiau, ar tai gali turėti įtakos nevaisingumui - visi sakė - tikrai NE. Galbūt gali turėti įtakos pastojimo greičiui - t.y. kiek laiko praeis nuo planavimo pradžios iki pastojimo.

Visgi mąstant logiškai, kai susdaro toks nepatogus kampas spermiukams į gimdą patekti, tai ir pastoti sunkiau.....iš pradžių po smileysex.gif stovėdavau žvake......be rezultato. Po to kažkur išskaičiau, kad kaip tik tokioms užsilenkusioms gimdoms geriau, kai moteris paguli ant pilvo vos pakelta uodegyte. Ir žinot, ką aš manau - man tai padėjo - užteko vieną atsitiktinį mėnesiuką taip pagulėt porą minučių ir nestuke.gif . Aišku aš turėjau beprotiškai netvarkingą ciklą, bet matyt pataikėm ovuliaciją ir dar spermiukų daugiau gimdutėn pateko.....

Taigi, mergiotės su retroverzinėm gimdom, marš visos po smileysex.gif ant pilvuko pakeltom uodegytėm gulėt tongue.gif . Patikėkit, padeda 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
O kokiais gimnastikos pratimais reikia užsiimti, kai vyro spermos judrumas nekoks cry.gif ir ji nenori greit judėti, ten kur reikia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Darla @ 2005 05 22, 11:14)
O kokiais gimnastikos pratimais reikia užsiimti, kai vyro spermos judrumas nekoks  cry.gif  ir ji nenori greit judėti, ten kur reikia  biggrin.gif


Bijau, kad tada gulėk kaip tik nori - spermos judrumo gimnastikos pratimais nepadidinsi.
Atsakyti
QUOTE(Kolibriukė @ 2005 05 22, 08:18)
Mano gimda irgi stipriai užsilenkusi, tačiau nors ir kokius gydytojus klausiau, ar tai gali turėti įtakos nevaisingumui - visi sakė - tikrai NE. Galbūt gali turėti įtakos pastojimo greičiui - t.y. kiek laiko praeis nuo planavimo pradžios iki pastojimo.

Visgi mąstant logiškai, kai susdaro toks nepatogus kampas spermiukams į gimdą patekti, tai ir pastoti sunkiau.....iš pradžių po  smileysex.gif stovėdavau žvake......be rezultato. Po to kažkur išskaičiau, kad kaip tik tokioms užsilenkusioms gimdoms geriau, kai moteris paguli ant pilvo vos pakelta uodegyte. Ir žinot, ką aš manau - man tai padėjo - užteko vieną atsitiktinį mėnesiuką taip pagulėt porą minučių ir  nestuke.gif . Aišku aš turėjau beprotiškai netvarkingą ciklą, bet matyt pataikėm ovuliaciją ir dar spermiukų daugiau gimdutėn pateko.....

Taigi, mergiotės su retroverzinėm gimdom, marš visos po smileysex.gif ant pilvuko pakeltom uodegytėm gulėt  tongue.gif . Patikėkit, padeda  4u.gif  4u.gif  4u.gif


Vis delto, viena ginekologe man teige,kad gimdos uzlinkimas turi itakos nepastojimui. sad.gif Bet pabandysiu, kaip tu, Kolibriuke, patarei-po
smileysex.gif pagulesiu ant pilvuko ir dar ta vietele uzspausiu su popierium... tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Veronika @ 2005 05 25, 17:44)
Vis delto, viena ginekologe man teige,kad gimdos uzlinkimas turi itakos nepastojimui. sad.gif Bet pabandysiu, kaip tu, Kolibriuke, patarei-po
smileysex.gif  pagulesiu ant pilvuko ir dar ta vietele uzspausiu su popierium... tongue.gif  tongue.gif  tongue.gif

Mano gimda irgi privilegijuota-retraversinė.Man gyd. tiesiog būtinai po smileysex.gif liepė apie 15 min. gulėti ant pilvo. biggrin.gif
Atsakyti
Laba diena mergaites.
Paskaiciau jus rasinelius,apsiverkiau ir nutariau savo parasyt.
Istekejau taip sakant is "reikala".Na tais laikais taip buvo vadinama ir bandoma visaip slepti.Kaip dauguma tokiu atveju vaikelis gime tipo "neisnesiotas" lotuliukas.gif mirksiukas.gif Gime sveikas didelis berniukas 3.900g ir 55cm.Tiesa gimdziau labai sunkiai su labai aukstu spaudimu.Po gimdymo gydytojai pasake,kad daugiau vaiku neturesiu ir aplamai stebuklas,kad pastojau.Pas mane ciklas buvo nereguliarus labai 15-60dienu.Tai gydytoja,kai nuejau pasitikrint paklause,kaip man tai pavyko (pastoti).Na tiesiog buvo netyciukas 4u.gif Kai pasake,kad nebeturesim sdaugiau vaikeliu,daugiau nebesisaugokom ir tikrai leliuko nebuvo nei per 5,nei per 10 metu.Tiesiog susitaikem su tuo ir gyvenom.Ir stai nesenai suzinau,kad laukiuosi...Ar galit isivaizduot mano nustebima,soka ir dziaugsma??? Po beveik 19 metu nesisaugojimo as pastojau!!! Naturaliai!!! Be jokiu pastiprinanciu vaistu ir t.t.
Man dabar 42 metai.Musu sunui greitai bus 19 metu.O mes su vyru dabar jauciames jauni besilaukiantys tevai nestuke.gif Ir nusprendem,kad gimdysim,jei tik genetiniai tyrimai bus geri.
Beje,mergaites,mes cia su vyru paskaiciavom,kad pastojau butent per Kaledas...Va ir netikek stebuklais ir netikek Sv.Kaledom.
Linkiu visom sulaukti savojo gandro,nesvarbu,kada jis atskris thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Undzinka @ 2006 02 24, 12:59)
Laba diena mergaites.
Paskaiciau jus rasinelius,apsiverkiau ir nutariau savo parasyt.
Istekejau taip sakant is "reikala".Na tais laikais taip buvo vadinama ir bandoma visaip slepti.Kaip dauguma tokiu atveju vaikelis gime tipo "neisnesiotas"  lotuliukas.gif  mirksiukas.gif Gime sveikas didelis berniukas 3.900g ir 55cm.Tiesa gimdziau labai sunkiai su labai aukstu spaudimu.Po gimdymo gydytojai pasake,kad daugiau vaiku neturesiu ir aplamai stebuklas,kad pastojau.Pas mane ciklas buvo nereguliarus labai 15-60dienu.Tai gydytoja,kai nuejau pasitikrint paklause,kaip man tai pavyko (pastoti).Na tiesiog buvo netyciukas 4u.gif Kai pasake,kad nebeturesim sdaugiau vaikeliu,daugiau nebesisaugokom ir tikrai leliuko nebuvo nei per 5,nei per 10 metu.Tiesiog susitaikem su tuo ir gyvenom.Ir stai nesenai suzinau,kad laukiuosi...Ar galit isivaizduot mano nustebima,soka ir dziaugsma??? Po beveik 19 metu nesisaugojimo as pastojau!!! Naturaliai!!! Be jokiu pastiprinanciu vaistu ir t.t.
Man dabar 42 metai.Musu sunui greitai bus 19 metu.O mes su vyru dabar jauciames jauni besilaukiantys tevai nestuke.gif Ir nusprendem,kad gimdysim,jei tik genetiniai tyrimai bus geri.
Beje,mergaites,mes cia su vyru paskaiciavom,kad pastojau butent per Kaledas...Va ir netikek stebuklais ir netikek Sv.Kaledom.
Linkiu visom sulaukti savojo gandro,nesvarbu,kada jis atskris thumbup.gif



Sveikinu. thumbup.gif Gyvas įrodymas, kad stebūklų būna.

P.S. o tuo momentu, kai pastojai ar neturėjai kokio nors gyvenime didelio sukrėtimo, nelaimės ar pan. ?
Atsakyti