Įkraunama...
Įkraunama...

"Yamaha" muzikos mokykla (Vilnius)

Mes su maze issirinkom Yamahos mokyklele Antakalnyje, darzelyje "Pusynelis". Rinkomes is 3 vietu, kurios arciausiai namu ir pasirinkome pagal patogiausia laika 13.30 , nes tada maze nemiega biggrin.gif Demo pamokelese buvom dviejose ir is tikruju
Antakalnyje dar ir labiau patiko. Vadove Lina labai sauni ir tikrai labai siltai dirba tiek su maziukais tiek su mamom bendrauja 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes,gal kas zino ar yra Karoliniskese Yamahos mokyklele vaikuciams iki 2 metu? Mums 1.7 noretume lankyti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lukaja: 23 spalio 2009 - 15:17
QUOTE(Lukaja @ 2009 10 23, 16:05)
Sveikos mamytes,gal kas zino ar yra Karoliniskese Yamahos mokyklele vaikuciams iki 2 metu? Mums 1.7 noretume lankyti  ax.gif


Mokyklele yra Gerbutaviciaus g. ir Maciuleviciaus g.(pagrindiniame puslapyje yra kontaktai, isivedi norima miesta, rajona ir ismeta vieta zemelapyje ir kontaktus mirksiukas.gif )
http://www.muzikosmo...i/kontaktai.php
Gal kas lankot ar lanket Justiniskese, idomu kaip ten?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo babis: 23 spalio 2009 - 16:16
QUOTE(babis @ 2009 10 23, 17:14)
Mokyklele yra Gerbutaviciaus g. ir Maciuleviciaus g.(pagrindiniame puslapyje yra kontaktai, isivedi norima miesta, rajona ir ismeta vieta zemelapyje ir kontaktus  mirksiukas.gif )
http://www.muzikosmo...i/kontaktai.php
Gal kas lankot ar lanket Justiniskese, idomu kaip ten?

Aciu 4u.gif

Atsakyti
Pinigu užsidirbimo būdas, bet išmokyt kažko, tikrai nieko neišmokys. Net neverta pradet, jeigu mokytis, tai tik normalioje muzikos mokykloje, o čia parodija o ne mokykla. Na nebent visiškai negabiems vaikams kur kitur niekur nepriima, o tėvai nori įsivaizduoti, kad vaikas mokosi muzikos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nosferatu @ 2009 10 23, 16:38)
Pinigu užsidirbimo būdas, bet išmokyt kažko, tikrai nieko neišmokys. Net neverta pradet, jeigu mokytis, tai tik normalioje muzikos mokykloje, o čia parodija o ne mokykla. Na nebent visiškai negabiems vaikams kur kitur niekur nepriima, o tėvai nori įsivaizduoti, kad vaikas mokosi muzikos  biggrin.gif


Ne visi tėvai nori, kad jų vaikai taptų muzikantais. Mano tikslas, kad mano dukrą džiugintų muzika.
Atsakyti
QUOTE(Nosferatu @ 2009 10 23, 16:38)
Pinigu užsidirbimo būdas, bet išmokyt kažko, tikrai nieko neišmokys. Net neverta pradet, jeigu mokytis, tai tik normalioje muzikos mokykloje, o čia parodija o ne mokykla. Na nebent visiškai negabiems vaikams kur kitur niekur nepriima, o tėvai nori įsivaizduoti, kad vaikas mokosi muzikos  biggrin.gif

Muzikinė klausa, ritmo jausmas gali būti puoselėjami nuo pat kūdikystės. Tuo ir užsiima Yamaha.
Atsakyti
QUOTE(visokio skonio pupelės @ 2009 10 23, 21:23)
Muzikinė klausa, ritmo jausmas gali būti puoselėjami nuo pat kūdikystės. Tuo ir užsiima Yamaha.

Pritariu iki 5 metu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Nosferatu @ 2009 10 24, 08:05)
Pritariu iki 5 metu  thumbup.gif


O jeigu mano dukrai jau šešeri ir ji abiem rankom groja klavišiniais, ko išmoko "Yamahoje", ji yra beviltiška?
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2009 10 24, 19:00)
O jeigu mano dukrai jau šešeri ir ji abiem rankom groja klavišiniais, ko išmoko "Yamahoje", ji yra beviltiška?

Jus tai vadinate grojimu, lydint fonogramai ? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nosferatu @ 2009 10 24, 18:15)
Jus tai vadinate grojimu, lydint fonogramai ?  lotuliukas.gif


Ji groja ir be fonogramos. Dukros grupėje yra trys mergaitės. Kitoms dviems- po penkerius metus.
Apskritai lavinimas man ten labai patinka.
Aš nenoriu, kad mano dukra būtų muzikantė. Ir nenoriu leisti jos į muzikos mokyklą, kur ją verstų groti ištisas valandas namie. Noriu, kad mano dukrą džiugintų muzika.
Pati kažkada mokiausi groti akordeonu ir žinau, kas tai yra. Esu prieš bet kokią prievartą. Man patinka, kad ten nėra ruošiamasi koncertams, kurie vyksta prieš Kalėdas ir mokslo metų gale. Nėra jokio darbo parodai.
Man yra svarbiau procesas, o ne rezultatas.
Suprantu, kurie tėvai nori rezultato, jie leidžia savo vaikus į muzikos mokyklas. Man jo nereikia. Matau, kaip mano dukra lavėja, koks jai yra naudingas bendravimas su puikiai veiklą organizuojančia pedagoge.
Atsakyti
Visa tai yra muzikos lavinimas ir be abejo, reikia įdėti daug darbo, bet to muzika padeda mokslams. Baigęs vaikas muzikos mokyklą, keliais laipteliais aukštesnis už eilinius vaikus mirksiukas.gif Nes muzika ne tik yra barbenimas klavišais, o tai muzikos rašto mokykla, balso lavinimas, instrumento pasirinkto įvaldymas, tai yra disciplina, bet tai nereiškia, kad vaikas turi būtinai pasiekti aukštumas, bet iš jo prašoma daugiau , palyginus su eilinio šio būrelio lankytojo. Ir į šį būrelį priima visus, net ir dundukus, tik, kad tėveliai mokėtu.

Buvo mano vaikas šioje parodijoje, bloga pasidarė kaip pamačiau per vadinama koncertą, ką jie vaikus išmokė, po koncerto mūsų kojos ten daugiau nebuvo ir nebus doh.gif Bet kai tėvai leidžia savo atžalas ne vienerius metus, tai ką norėt tada iš vaikų doh.gif lotuliukas.gif kai menkas supratimas apie aukštąjį muzikos išsilavinimą. unsure.gif

bet iš kitos pusės, kaip pagalvoju, tegu eina vaikai Jūsų ir lanko, o iš ko muzikantai tada gyvens, o gi dar LT krizė unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nosferatu: 24 spalio 2009 - 19:00