QUOTE(enine @ 2010 03 26, 15:30)
Jei žinai, kad ateisi tik du kartus iš keturių, už kuriuos tau mokėti per brangu, tai iškart ieškai kitos mokyklos, arba nepasirašai sutarties. YAMAHA mokykla juk ne turgus.
Jūsų žodžiai atspindi YAMAHOS mokyklos veidą
Pati lankau šokius, sporto klubą, su vaiku, kaip minėjau, taip pat vaikštome į užsiėmimus. Kada galiu ateiti - tada ateinu, ir susimoku už suteiktas paslaugas. Jokių problemų nematau. Niekur neteko susidurti su tokiu dalyku, kad lankant papildomus užsiėmimus įsipareigotum mokėti pusmetį į priekį
Jūs visiškai teisi - jei būčiau žinojusi, tikrai nebūčiau ėjusi
Papildyta:
QUOTE(EcceHomo @ 2010 03 26, 16:19)
Renatyte, prieš kelis puslapius aš irgi parašiau panašų nutikimą mūsų klasėj
tik dabar galvoju, kad gal mes toj pačioj klasėj ir buvom?
Nes ta mergytė šokius irgi lankė
Tvarka tai nsiaubinga
dėl to mes ir einam ir sergantys visoki
mano draugė teisininkė nenorėjo sutarties pasirašyt, sakė, kad ji NIEKINĖ, kad jie negali liept taip įsipareigot, neleist jos nutraukt ir t.t. bet kadangi be sutarties neleidžiama lankyt - pasirašė.
Perskaičiau
Parašysiu jums AZ iš kokios mokyklos, nenoriu viešai skelbti
O dėl sergančių - tai tikra tiesa, pas mus irgi atvesdavo sergančių vaikučių, nes nenorėdavo praleisti pamokėlių už kurias užmokėta.
Kaip man paaiškino, sutartis yra standartinė ir naudojama visose šalyse. Bet tai nereiškia, kad ji yra absoliučiai teisinga. Bet kokiai vartotojų teisių gynimo apsaugos tarybai būtų galima ją apskūsti. Šiuo atveju 6 mėn yra per ilgas laikotarpis sutarčiai nutraukti ir vartotojas šiuo atžvilgiu yra diskriminuojamas