Įkraunama...
Įkraunama...

Parduotuvių nuolaidų kortelės

QUOTE(kumiko @ 2010 02 05, 14:33)
kaip gauti kosmados nuolaidu kortele?

Sumokėjus 10 Lt.
Atsakyti
Dazniausiai naudojama IKI, PEGASO, MAXIMOS, NORFOS, MEDAUS korteles, thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(arana81 @ 2010 02 04, 12:04)
kai gyveni Silainiuos, Cinamon ranka pasiekti galima smile.gif

o tai zmones Lt tik silainiuose gyvena?
Jeigu tesiant toliau apie kino bilietus, tai gaila, kad uzsisakinejant internetu neina jokiomis nuolaidomis pasinaudoti. Bet pats pirkimas patogus - issirinkai, susimokejai, atsispausdinai bilietus ir varai tiesiai i filmo seansa. Jokio stumdymosi eilese.
pinigineje dabar likusios korteles - aciu, medus, iki, norfa, camelia.
Atsakyti
Man reikalingiausios Norfos, Ačiū, Medaus kortelės. Neseniai įsigijau IKI kortelę, bet į šį PC aš retai užsuku, tad kortelė tik tam, kad piniginę papuoštų biggrin.gif Dar turiu Molo kortelę (dar nėkart nesinaudojau) ir PILDYK kortelę sąskaitai pildyt biggrin.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
dazniausiai naudojuosi Maximos, Senuku ir Norfos nuolaidu kortelemis smile.gif
Atsakyti
naudojuosi maximos ir medaus kortele.dar turiu molo kortele bet neturejau progos ja pasinaudoti.
Atsakyti
QUOTE(Bekasė @ 2010 02 05, 22:32)
o tai zmones Lt tik silainiuose gyvena?
Jeigu tesiant toliau apie kino bilietus, tai gaila, kad uzsisakinejant internetu neina jokiomis nuolaidomis pasinaudoti.  Bet pats pirkimas patogus - issirinkai, susimokejai, atsispausdinai bilietus ir varai tiesiai i filmo seansa. Jokio stumdymosi eilese.
pinigineje dabar likusios korteles - aciu, medus, iki, norfa, camelia.
Jus turbut nustebsite, bet yra ir Silainiuose gyvenanciu zmoniu, ne dykuma ten biggrin.gif

i tema apie kina - tiek Forum Cinemas, tiek Megos Cinamon visiems 2010 m. balandzio 22 dienos (ketvirtadienio) kino seansams bilietus pardavineja po 6 Lt, man patinka thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arana81: 20 balandžio 2010 - 08:45
Daugiausia apsipirkinejam su Aciu kortele.
Turiu Senuku, Norfos, Samsono, Aciu, Imitz, Monton, MEdaus, Camelia, Gintarine vaistine. smile.gif
Atsakyti
Mano naudojamos kortelės: Panevėžio mėsinė, Topo Centras, Hesburger, Iki. Ačiū, Camelia, dar kartais Omni ID kortele parodžius būna nuolaidų. smile.gif
Atsakyti
omni id, aciu , neste, draugu kortele, sitos kaip ir pagrindines naudojamos smile.gif
Atsakyti
Maniskes 4u.gif :

Aciu (maxima)
Medus (eurovaistine)
Premium Card (Elektromarkt)
Takko Fashion nuol.kort.
Kotryna nuol.kort.
Sarma nuol.kort.

Atsakyti
Turiu daug kortelių bigsmile.gif :
Knygų klubo,
Senukų,
Hesburger,
Emsi,
Sarmos,
Molo,
Gintarinės Vaistinės,
Mada Vaikams,
Norfos,
Riki 2,
Camelios,
Maximox AČIŪ,
Iki,
The Body Shop,
Parfum Express,
Vaikučio,
Eurovaistinės Medaus,
Draugų kortelę,
Montono,
Mosaico,
Megos,
Kosmados,
Kristianos,
Viva Batų,
Alikantės,
Žygio Batų,Step Topų,Reno,4.seasons,
Aukso gijos,
Pramogų Banko,
bigsmile.gif ax.gif rolleyes.gif smile.gif
Atsakyti