Įkraunama...
Įkraunama...

Parduotuvių nuolaidų kortelės

QUOTE(ecstasy @ 2010 01 28, 22:29)
Turiu Maximos, Norfos, Emsi, Medaus, Litfarmos, Iki, Omni ID sidabrine korteles...Maziausiai naudingos Iki ir Medaus korteles. Pastaroji isvis beverte doh.gif

O man medaus kaip tik patinka.Kiekviena menesi perku KT ir iskart susitaupo apie 7Lt.Sakyciau visai nemaza nuolaida rolleyes.gif
Atsakyti
turiu daug nuolaidu korteliu, todel pagrindines laikau pinigineje, o visas kitas atskirame dekle (tokiame kaip ir vizitines).
doh.gif
Atsakyti
QUOTE(fasion149 @ 2009 12 18, 21:47)
as rankineje i atskira kisenele dedu, nes ju tikrai labai daug. O medaus man nepatinka  schmoll.gif  Is vaistiniu man dabar patiko GINTARINES nuolaidu kortele. Viskam iskarto 10 proc. thumbup.gif
Papildyta:
IkI kortele kazkada bandziau isigyti - tai soka gavau. Nu ten anketa - visa savo gyvenimo istorija turi surasyti su asmens kodu ir vos ne batu dydziu  lotuliukas.gif  Dabar buvo akcija, ir nemokamai dalino ir net asmens kodo nebereikalavo jei nenori rasyti. Tai isigijau, bet maxima daug arciau, tai ten ir apsipirkineju.


siaip iki kortele yra ne siaip nuolaidu kortele, bet banko kortele (nordeos berots), del to ir reikia ten visu duomenu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(`bamba @ 2010 02 03, 13:13)
siaip iki kortele yra ne siaip nuolaidu kortele, bet banko kortele (nordeos berots)

Ne visos IKI kortelės: tik IKI PREMIJA Maestro ir IKI PREMIJA MasterCard, o IKI PREMIJA ir IKI PREMIJA Senjorams - ne.

Atsakyti
Sveikutes,
kaip gauti supermamos nuolaidu kortele? Pagrindiniam psl. tai tik parasyta kur nuolaidos taikomos, o tai kaip man uzsisakyti ta kortele? blush2.gif
Atsakyti
Buvo kazkada tokia, man atrodo ne itin pasiteisinusi naujiena. kainavo 40 ar 50 lt doh.gif
Va tik tiek liko portale apie kortele
Katalogas
Apie kortele
Atsakyti
QUOTE(arana81 @ 2010 01 28, 22:01)
kad is tos omni id jokios naudos smile.gif
eidama i Forum Cinemas panaudodavau, bet Megos Cinamon ir be jokiu korteliu pigesni bilietai nei Forum Cinemas su nuolaidom smile.gif

bet jeigu vaziuoti i megos cinamon tik todel, kad tenais bilietai uz forum cinemas pigesni, tai kiek kainuotu kelione - pinigais ir laiku?
Paprasta omni id gavau iskart, kai pasirasiau abonimento sutarti su omnitel.
O sidabrine gavau prie darbo telefono - issiunte asmeniskai tiems, kas tuo numeriu naudojasi.
I filmus nuolaida gal ir nedidele, bet karts nuo karto pasitaiko i koncertus ar i renginius nuolaidos. Broliui taip bilietus su 40% nuolaida pirkau.
Atsakyti
QUOTE(Bekasė @ 2010 02 04, 10:14)
bet jeigu vaziuoti i megos cinamon tik todel, kad tenais bilietai uz forum cinemas pigesni, tai kiek kainuotu kelione - pinigais ir laiku?
Paprasta omni id gavau iskart, kai pasirasiau abonimento sutarti su omnitel.
O sidabrine gavau prie darbo telefono - issiunte asmeniskai tiems, kas tuo numeriu naudojasi.
I filmus nuolaida gal ir nedidele, bet karts nuo karto pasitaiko i koncertus ar i renginius nuolaidos. Broliui taip bilietus su 40% nuolaida pirkau.
kai gyveni Silainiuos, Cinamon ranka pasiekti galima smile.gif
Atsakyti
Pas mane tų nuolaidų kortelių taip pat krūva smile.gif Dažniausiai naudoju Maximos, Norfos ir Iki. Taip pat turiu Camelios, Medaus, Pegaso, Laisvalaikio, Kikos nuolaidų korteles. kartais netgi labai naudinga ax.gif
Atsakyti
Dazniausiai naudojamos:
Maxima, medus, biopasaulis, kosmada, marselita taksi

Dar turimos:
hersburger, delano(ir tuo paciu can can picos), cili draugu, focus picos,Privilegija(zygio batu, reno, step topo),camelia,gintarines vaistines,Peek&Cloppenburg parduotuves, reval hotel first client.


Man idomu kaip gauti kikos kortele?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dezdemona*: 04 vasario 2010 - 14:12
QUOTE(Dezdemona* @ 2010 02 04, 14:08)
kaip gauti kikos kortele?

Reikia surinkti "Kikos" arba "Silver City" parduotuvėse pirktų prekių kvitų už ne mažesnę kaip 50 Lt sumą ir pateikti juos bet kurioje parduotuvėje "Kikos" arba "Silver City". Daugiau info yra čia - išdavimo tvarka.
Atsakyti
daugiausia naudoju maximos,TBS,camelios,molo..olialia turiu(visai nevertinga)

kaip gauti kosmados nuolaidu kortele? g.gif
Atsakyti