Įkraunama...
Įkraunama...

Parduotuvių nuolaidų kortelės

Turiu Maximos ir Norfos korteles- jos dazniausiai naudojamos.
Eurovaistines-irgi daznai naudoju.
Reciau-pegaso ir ermitazo
dar reciau-cipolino, barteks.
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2009 12 13, 09:08)
Sėkmingai kaupiasi tiems, kurie reguliariai ir gausiai perka. Jei retai užsuki, tai žinoma, geriau pirkti IKI. Bet kiek IKI teko lankytis, nemačiau tokio gero mėsos ar šv.žuvies asortimento, ir tokių gerų riebių akcijų deja nėra, ir šiaip ten daug ko nėra, kainos nemažos, kaip būna Maximoje. Čia nedidelelis OT.

Tai kad aš tik maximoje ir apsipirkinėju su šeimyna, dėl nuolaidų prekėms tai viskas OK, tačiau pačioje kortelėje apčiuopiama suma labai jau lėėėtai kaupiasi. O vat mėsą kaip tik, tik Ikinėje perku. Maxėje negražiai atrodo, nors gal čia tik mūsų mieste g.gif ,nežinau. Man aplamai mūsų Alytaus Maxima nepatinka, nepalyginsi Vilniaus ir kitų didesnių miestų... schmoll.gif
Atsakyti
Naudoju IKI, MAXIMA, Camelia, ir Čili Draugų nuolaidų korteles smile.gif Kitų yra daugiau, bet nenaudoju, nes pamirštu įsidėti ( į piniginę netelpa).. bet patinka kai pvz rūbams ar papuošalams gali gauti 10 - 15 proc. nuolaidą thumbup.gif Todėl manau, kad verta turėti kuo daugiau nuolaidų kortelių ir sekti akcijas..
Atsakyti
o kaip su ta PRIVULEGIJA Lojalumo klubo kortele nereik jos niekur aktyvuoti g.gif
nes su Cili tai gavosi nesamone pasirodo ja reik aktyvuoti netu o man to niekas nepasakė doh.gif tai ir nepasinaudojau po pirkimo verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Semile @ 2009 12 13, 23:47)
o kaip su ta PRIVULEGIJA Lojalumo klubo kortele nereik jos niekur aktyvuoti g.gif
nes su Cili tai gavosi nesamone pasirodo ja reik aktyvuoti netu o man to niekas nepasakė doh.gif tai ir nepasinaudojau po pirkimo verysad.gif
man jos niekur nereikejo aktyvuoti, jei kalbi apie ta kur Step Top, Žygio batai, Reno parduotuvese galioja rolleyes.gif
kai batai buvo mano silpnybe - ta kortele turbut viena is naudingiausiu buvo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(arana81 @ 2009 12 13, 23:57)
man jos niekur nereikejo aktyvuoti, jei kalbi apie ta kur Step Top,  Žygio batai, Reno parduotuvese galioja rolleyes.gif
kai batai buvo mano silpnybe - ta kortele turbut viena is naudingiausiu buvo smile.gif

apie ta pačia,kalbu biggrin.gif
Atsakyti
aš turiu daug nuolaidu korteliu piniginė plišta nuo ju doh.gif pasiskaičiau pas jus kad dedat i dėkliukus atskirai reikės ir man susidėti o i kokius dedat blush2.gif čia i tokias kaip vizitines korteles? g.gif

man geriausia tai norfos kortele nes didžiausios nuolaidos ax.gif bet pagrinde naudoju ačiū nes arčiau namu

o iš vaistiniu tai medaus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vilite @ 2009 12 17, 18:54)
aš turiu daug nuolaidu korteliu piniginė plišta nuo ju  doh.gif  pasiskaičiau pas jus kad dedat i dėkliukus atskirai reikės ir man susidėti o i kokius dedat  blush2.gif  čia i tokias kaip vizitines korteles?  g.gif

man geriausia tai norfos kortele nes didžiausios nuolaidos  ax.gif  bet pagrinde naudoju ačiū nes arčiau namu

o iš vaistiniu tai medaus  ax.gif


as rankineje i atskira kisenele dedu, nes ju tikrai labai daug. O medaus man nepatinka schmoll.gif Is vaistiniu man dabar patiko GINTARINES nuolaidu kortele. Viskam iskarto 10 proc. thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(japoniuke1 @ 2009 12 13, 00:19)
Maximos ačiū jau visiškai bevertė, ten pinigėliai beveik nesikaupia. Gintarinėje vaistinėje ir su OMNI ID (nesvarbu kokios spalvos) užtenka tik parodyti, taip pat taikoma 10% nuolaida. Šiaip dar IKI kortelelę verta įsigyti, kurioje kaupiasi nuo kiekvieno apsipirkimo, bijau suklysti, 3% ar 5%. g.gif



IkI kortele kazkada bandziau isigyti - tai soka gavau. Nu ten anketa - visa savo gyvenimo istorija turi surasyti su asmens kodu ir vos ne batu dydziu lotuliukas.gif Dabar buvo akcija, ir nemokamai dalino ir net asmens kodo nebereikalavo jei nenori rasyti. Tai isigijau, bet maxima daug arciau, tai ten ir apsipirkineju.
Atsakyti
Naudoju Maxima, Pegaso, JBC , Privilegija, Draugų nuolaidų korteles ir man itin jos patinka. Dažnai lankantis parduotuvėse ar kitur nuolaidų kortelės nuostabus padėjėjas galintis puikiai praversti taupant smile.gif gerai būtų dar kokia omni id gauti tongue.gif gal kurios naudojate olialia gold?
Atsakyti
QUOTE(Spanguole* @ 2010 01 28, 21:41)
Naudoju Maxima, Pegaso, JBC , Privilegija, Draugų nuolaidų korteles ir man itin jos patinka. Dažnai lankantis parduotuvėse ar kitur nuolaidų kortelės nuostabus padėjėjas galintis puikiai praversti taupant  smile.gif  gerai būtų dar kokia omni id gauti  tongue.gif  gal kurios naudojate olialia gold?
kad is tos omni id jokios naudos smile.gif
eidama i Forum Cinemas panaudodavau, bet Megos Cinamon ir be jokiu korteliu pigesni bilietai nei Forum Cinemas su nuolaidom smile.gif
Atsakyti
o aš naudoju "Maximos", "Iki", "Sarmos", "Medaus", "Gintarinės vaistinės", "Cinamon bonus card", "Omni ID", "Sarmos".
Žinoma, dažniausiai naudoju Maximos, bet labai patinka Gintarinės vaistinės, nes su ja 10 procentų visoms prekėms būna, tiesa, pastebėjau, kad šioje vaistinėje kai kurios prekės brangesnės nei pavyzdžiui Euro vaistinėje, taigi turbūt tas ant išeina ax.gif
Papildyta:
QUOTE(japoniuke1 @ 2009 12 12, 23:19)
Maximos ačiū jau visiškai bevertė, ten pinigėliai beveik nesikaupia. Gintarinėje vaistinėje ir su OMNI ID (nesvarbu kokios spalvos) užtenka tik parodyti, taip pat taikoma 10% nuolaida. Šiaip dar IKI kortelelę verta įsigyti, kurioje kaupiasi nuo kiekvieno apsipirkimo, bijau suklysti, 3% ar 5%. g.gif

kiek žinau, tai tokios kortelės išduodamos tik pateikus pensininko pažymėjimą ir vadinamos senjorų mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tinuska87: 28 sausio 2010 - 21:20
Turiu Maximos, Norfos, Emsi, Medaus, Litfarmos, Iki, Omni ID sidabrine korteles...Maziausiai naudingos Iki ir Medaus korteles. Pastaroji isvis beverte doh.gif
Atsakyti