Įkraunama...
Įkraunama...

Parduotuvių nuolaidų kortelės

QUOTE(scared @ 2010 09 21, 10:35)
O laisvalaikio era jau baigias, dar kai tokia kaina  doh.gif

aš irgi gailiuosi, kad ją pasiėmiau, kai nemokamai dalino. Per metus niekam jos nereikėjo, o metinis mokestis vistiek bus g.gif
manau, reikia atsisakyti
Atsakyti
QUOTE(PlayIt @ 2010 11 02, 10:49)
aš irgi gailiuosi, kad ją pasiėmiau, kai nemokamai dalino. Per metus niekam jos nereikėjo, o metinis mokestis vistiek bus g.gif 
manau, reikia atsisakyti


O koks jos metinis mokestis? Susiginčijom su draugais doh.gif
Atsakyti
mane domina ar yra kokia nuolaidu kortele Aprangos Galerijoje? kazkada girdejau , kad buvo Aprangos auksine ar kazkas tokio, kuri suteikdavo - 20 % . gal kas zinos? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2010 11 02, 09:58)
O koks jos metinis mokestis? Susiginčijom su draugais  doh.gif

75 lt doh.gif nuskaičiuojamas metų pabaigoje
Papildyta:
QUOTE(Gilded Butterfly @ 2010 11 24, 02:23)
mane domina ar yra kokia nuolaidu kortele Aprangos Galerijoje? kazkada girdejau , kad buvo Aprangos auksine ar kazkas tokio, kuri suteikdavo - 20 % . gal kas zinos? 4u.gif

oficialiai nėra:) bet bet 3-4 kartus per metus aprangose būna nuolaida viskam 25 proc., tai galima ir pataikyti smile.gif
Atsakyti
ar pastebėjot, kad su Daily Card dabar galima įvairių paslaugų ir prekių nusipirkti su nuolaidomis iki 60 %? aš dabar tik kortelę susiruošiau paimt, tai banke darbuotoja sakė
Atsakyti
QUOTE(MisKaprizas @ 2010 11 24, 10:17)
ar pastebėjot, kad su Daily Card dabar galima įvairių paslaugų ir prekių nusipirkti su nuolaidomis iki 60 %? aš dabar tik kortelę susiruošiau paimt, tai banke darbuotoja sakė

o kaip kitaip jai sakyti, jei nuo parduotų kortelių skaičiaus jos alga priklauso?

dabar ypač populiarup pasidarė pardavinėti NUOLAIDAS su nuolaida mirksiukas.gif

čia gi idiotizmo viršūnė - išmelžia iš jų pinigus už tai, kad išleistumėte pinigus.
Atsakyti
QUOTE(PlayIt @ 2010 11 24, 11:23)
o kaip kitaip jai sakyti, jei nuo parduotų kortelių skaičiaus jos alga priklauso?

dabar ypač populiarup pasidarė pardavinėti NUOLAIDAS su nuolaida mirksiukas.gif

čia gi idiotizmo viršūnė - išmelžia iš jų pinigus už tai, kad išleistumėte pinigus.


blink.gif aš kaip tik patenkinta likau tokiu maloniu Dnb nord darbuotojos bendravimu ir išsamiu pristatymu kortelės. kas iš to, jeigu man pakištų sutartį, kortelę ir nepapasakotų apie naują paslaugą - kai užsisakiau daily card, masinių pirkimų dar nebuvo. db galiu tik pagirt thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(PlayIt @ 2010 11 02, 09:49)
aš irgi gailiuosi, kad ją pasiėmiau, kai nemokamai dalino. Per metus niekam jos nereikėjo, o metinis mokestis vistiek bus g.gif 
manau, reikia atsisakyti

nežinau, kokiomis sąlygomis tu ją pasiėmei. Aš kažkada buvau pėmus, kai akcija buvo -pirmi metai nemokami, o už antrus reikia mokėti. Tai berods du mėn. iki pirmų metų pabaigos nuėjus į banką parašiau prašymą sutarčiai nutraukti. Ir viskas, nutraukiau sutartį, grąžinau kortelę. Mokėti už antrus metus nebereikėjo nes antraisiais metais nebesinaudojau kortele.
Atsakyti
QUOTE(Audry @ 2010 11 26, 19:49)
nežinau, kokiomis sąlygomis tu ją pasiėmei. Aš kažkada buvau pėmus, kai akcija buvo -pirmi metai nemokami, o už antrus reikia mokėti. Tai berods du mėn. iki pirmų metų pabaigos nuėjus į banką parašiau prašymą sutarčiai nutraukti. Ir viskas, nutraukiau sutartį, grąžinau kortelę. Mokėti už antrus metus nebereikėjo nes antraisiais metais nebesinaudojau kortele.

ėmiau, kad nereikėjo mokėti už išdavimą 150 lt doh.gif

bet rengiuosi atiduoti, nereikia man jos
Atsakyti

 ! 
MisKaprize, corolla, Geera, power_for_ever, shagyby, institution, scared, stankutel ir kt.susiję asmenys (visų nick'ų neminėsim - patys žinot, kam tai adresuota),

VIEŠAI ĮSPĖJAME, kad ši tema (kaip, beje, ir visos kitos forumo temos) nėra skirta Daily Card/dyl.lt reklamai!
Atsakyti
QUOTE(Vereta @ 2010 11 01, 21:07)
Gal ir gerai visos tos nuolaidos, bet ar kuri susimastet kokiu tikslu jos yra sukurtos? Dar neseniai pati naudojausi, bet jau stengiuosi ju atsisakyti, nebent retkarciais, kada jau tikrai verta...
O jos yra tam, kad galetu rinkti informacija apie zmogu, jo pomegius, prekes ir zinoma finansus  g.gif  Manau, veliau visa si informacija maziau ar daugiau yra panaudojama.  verysad.gif

iš dalies sutinku, kad kuo daugiau turi nuolaidų kortelių, tuo labiau linksti į vartojiškumą. aš kiek turiu, aišku nemažai, bet įsigijau atskirą dėkliuką kaip vizitinėm kortelėm, ten visas susidėjau, piniginėj tik einamiausios. nuolaidų korteles imu tik tas kur duoda nemokamai, bet nurodau tik el paštą, be jokių adresų ir telefonų. nebūtina visas turėti, užtenka kelių draugių ir puikiausiai gali naudotis visomis nuolaidomis, tuo labiau kad pačių kortelių daug kur nereikia - užtenka pavardės, vardo.
Atsakyti
QUOTE(lotaa @ 2011 01 10, 19:13)
iš dalies sutinku, kad kuo daugiau turi nuolaidų kortelių, tuo labiau linksti į vartojiškumą. aš kiek turiu, aišku nemažai, bet įsigijau atskirą dėkliuką kaip vizitinėm kortelėm, ten visas susidėjau, piniginėj tik einamiausios. nuolaidų korteles imu tik tas kur duoda nemokamai, bet nurodau tik el paštą, be jokių adresų ir telefonų. nebūtina visas turėti, užtenka kelių draugių ir puikiausiai gali naudotis visomis nuolaidomis, tuo labiau kad pačių kortelių daug kur nereikia - užtenka pavardės, vardo.


čia kaip ir bet kur - su protu naudojiesi, tai praverčia. neisi specialiai į kažkokią parduotuvę dėl akcijos, bet jeigu kažką perki ir gauni nuolaidą su kortele tai thumbup.gif man patinka universalesnės kortelės nuolaidų, mažiau vietos užima, o tai dabar turiu nedidukę rankinę, tai vizitinių dėklo nepasitampysi. tenka pasiplanuoti, kur eisiu ir kokios prireiks smile.gif
Atsakyti