Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų lakai

Gal esat bandžiusios REF priemones plaukams?Na ir laką,nes čia toks skyrelis biggrin.gif ?Šiandien pirmą kartą išgirdau apie jas -įdomu išbandyti rolleyes.gif
http://www.akcentasg...avimo_priemones
Atsakyti
sveikute gal galima is jusu patarimo kur galima nusipirkti vidutines fiksacijos lako butent be alkoholio? dekui lauksiu labai i az mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos merginos norejau pasiteirauti, gal kas yra bandes OJON firmos priemones, mane domina lakai ir putos. 4u.gif Kokie atsiliepimai?
http://www.ojon.com/...nish/index.tmpl
Atsakyti
parekomenduokite kokį laką, kuris nesulipintų ir neapsunkintų plaukų, bet vistiek fiksuotų? 4u.gif (būtų gerai, jei LT galėčiau rasti)
Atsakyti
QUOTE(11alpina @ 2011 10 31, 22:28)
parekomenduokite kokį laką, kuris nesulipintų ir neapsunkintų plaukų, bet vistiek fiksuotų?  4u.gif (būtų gerai, jei LT galėčiau rasti)


Aš jau nežinau kiek metų naudoju Down Under naturals, man jis nepakeičiamas, nežinau. Tikrai nesulipina plaukų, purškia dozatorius normaliai, o ne bele kokia srove kaip iš kitų lako bonkų, kad lieka "skylė" toj plaukų vietoj. Ir LT daug kur yra, "Šilo" parduotuvėse tikrai, Eurokos lygtai, apie 14 Lt. kainuoja, kartais kokia akcija, kai pasitaiko, tai ir 11 Lt.

user posted image
Atsakyti
susigundžiau eurokos akcija ir nusipirkau L'oreal Studio Silk&Gloss laką. Nu labai patiko. Naudoju taip: Papurškiu ant plaukų (kirpčių, nes tiesinu retkarčiais), ištiesinu ir ir tada dar truputį lako. Tada retu šepečiu prašukuoju ir super thumbup.gif atlaikė visą dieną, plaukai buvo malonūs lietimui..
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 11alpina: 16 lapkričio 2011 - 20:27
Sveikutes smile.gif Gal butu nauju pasisakymu apie plauku lakus? ax.gif Pati ka tik ismeciau i siuksliadeze Syoss laka.. Laaaabai nepatiko, ismetu, jam dar nepasibaigus - nes prakiuro buteliukas, netycia pastebejau kazkoki lipnu gumuleliu prie dugno... blink.gif Plius dar ziauriai smirdantis - na, standartinis, man asmeniskai labai nemalonus plauku lako kvapas...

Gal kas yra bandes Live Cleen laka, ar net tiksliai nezinau, ar galima ji laku pavadint... Fiksatorius gal... Turiu putas, sios serijos, idomios tokios, berods, neapsunkintos chemijos... Na, visai tiko. Tai vat mastau, ar vertetu dar ir purskikli pabandyt...

Ar gal turetumet kokiu kitu prioritetu? 4u.gif
Atsakyti
gal kas gali parekomenduot laką ploniems plaukams?
kažkur skaičiau, kad Taft žalias neblogas visai?
Atsakyti
QUOTE(Katiniena @ 2012 03 02, 10:51)
gal kas gali parekomenduot laką ploniems plaukams?
kažkur skaičiau, kad Taft žalias neblogas visai?

Neblogas, bet silpna fiksacija jo.


Ieškau drėkinančio plaukų lako arba bent jau nesausinančio. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(11alpina @ 2011 11 16, 21:24)
susigundžiau eurokos akcija ir nusipirkau L'oreal Studio Silk&Gloss laką. Nu labai patiko. Naudoju taip: Papurškiu ant plaukų (kirpčių, nes tiesinu retkarčiais), ištiesinu ir ir tada dar truputį lako. Tada retu šepečiu prašukuoju ir super  thumbup.gif atlaikė visą dieną, plaukai buvo malonūs lietimui..

Man patys geriausi lakai yra Loreal Elnett linijos. Ne veltui turbūt populiariausi pasaulyje. Nesulipina plaukų, fiksuoja šukuoseną, pavyzdžiui, garbanas ir nereikia baimintis, kad išsileis. Tik man šiek tiek per stiprus kvapas, užuodžiu visą dieną, gerai, kad bent malonus rolleyes.gif
Naudoju jau ne pirmą va tokį:
user posted image
Atsakyti
Patiko eubionos lakas su apelsinu ekstraktu, sunaudojau du buteliukus.
http://www.ekosalis.lt/?page_id=375
Atsakyti
ar pas mus LT yra loreal elnett lakas bekvapis?
Atsakyti