Įkraunama...
Įkraunama...

Sportinukai

Va aš ir galvojų savo gremėzda keisti į sportinuką, kur uždangaliukas kojoms būna.Nors vaikučiui dar tik trys mėnesiai, bet juk būna ir gulima padėtis.Pvz.Kaip deltim kazoo tai uzdangaliukas atrodo visai neblogas.
Atsakyti
QUOTE(wilike @ 2006 10 13, 16:56)
Va aš ir galvojų savo gremėzda keisti į sportinuką, kur uždangaliukas kojoms būna.Nors vaikučiui dar tik trys mėnesiai, bet juk būna ir gulima padėtis.Pvz.Kaip deltim kazoo tai uzdangaliukas atrodo visai neblogas.


Tai as jau ir turiu Kazoo deltim thumbup.gif thumbup.gif labai patenkinta as juo. Viena ranka laikant vaika kita galiu vezimuka sudeti ir isskleisti. Uzdangaliukas irgi geras, o dar as turiu toki silta tipo voka, tai per salti kisiu dar i ji, jis kaip tik tokio pacio ilgio kaip gulima padetis vezimo.
Atsakyti
as ir nusprendziau keisti sportini i universala....nezinau unika gal dar laikysiu,bet mano panai jau m8men ir tikrai nelengva nusinesti is ketvirto auksto ta sunkybe ir vaika,,,,,,nekalbu apie nesima virsun....o ziema juk rengsi,o ir saligatviai nuvalysi,nelakstyti juk po kalnus
Atsakyti
QUOTE(nikola @ 2006 10 13, 20:16)
Tai as jau ir turiu Kazoo deltim  thumbup.gif  thumbup.gif  labai patenkinta as juo. Viena ranka laikant vaika kita galiu vezimuka sudeti ir isskleisti. Uzdangaliukas irgi geras, o dar as turiu toki silta tipo voka, tai per salti kisiu dar i ji, jis kaip tik tokio pacio ilgio kaip gulima padetis vezimo.

nu man tai toks siauras atrodo tas Kazoo..nelabai as isivaizduoju, kaip ten reiktu italpinti vaika, aprengta kombinzonu ir dar "ikista" i vokeli..? Man rodo, vaikiukas negaletu tada net krustelt biggrin.gif
Atsakyti
Aš buvau nusiteikus nekeist savo universalo. labai jau geras buvo. Deja, sulūžo nepataisomai. Dabar turim Hauck'ą su triratį. Dideli pripučiami ratai - žiemai apie kitokius net negalvojau: eini kaip tankas per visur ir jokių problemų. Vežimas tikrai lengvas. Jau pernai senukuose pirkom specialų a la miegmaišį į vežimą. Jis geras daiktas - vaikui bus kaip tik iki pusės, uždengs kojytes.
Gal dėl to, kad gyvenu tik 2 aukšte, nemačiau problemos savo universalo tąsyt žemyn aukštyn. Nors ir tada pas mane jis triratis buvo ir šiek tiek lengvesnis. Bet, palyginus su tuo Hauck'u - sunkenybė doh.gif
aš žiemai tik už vežimus dideliais ratais, man patogiau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(nikola @ 2006 09 17, 19:37)
Sveikos, man reikia patarimo. Labai noriu pakeisti universala TUTIS COMFORT i sportinuka HAUCK. Vaikui 6 men. ant nosies ziema ar nebus salta tam sportinuke. Universalas man kaip ir geras, bet labai daug keliauju su vaiku, o masinike turiu maza ir tas universalas visa galine sedine uzima  doh.gif
Tai prasau papasakoti kas turejo sportinika ir tokio amziaus vaika ar ziema buvo patogu su sportinuku, ar nesalta, kaip su pravaziavimu per sniega

aš tavo vietoje keisčiau universalą į sportinuką, bet pavasarį, kai atšils mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(nobody @ 2006 10 16, 14:06)
aš tavo vietoje keisčiau universalą į sportinuką, bet pavasarį, kai atšils  mirksiukas.gif


Dabar sportinukai ir skėtukai pigesni mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kamilyte @ 2006 06 21, 18:52)
Na tikrai neturi Moving light rateliai jokių garsų skleist  biggrin.gif  Šiandien važiavom miško kalnais, šaknimis ir kitokiom baisybėm, tai vat tokiom salygom  kažkas girdisi, bet kitas skėtukas išvis tokių kliūčių neįveiktų  schmoll.gif  Ratukai nepripučiami, bet minkšti.  smile.gif  Dabar jau ką sakau - ne reklama, nes per savaitgalį nė vieno nebeliko  biggrin.gif
Kazoo Lietuvėlei dar nepagamino, bet jau kai bus tai garsiai pasakysiu  bigsmile.gif

Aš pirkau būtent Moving light, kol kas esu laaabai patenkinta juo, o važinėjam jau daugiau nei pusmetį smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kamilyte @ 2006 06 21, 19:52)
Na tikrai neturi Moving light rateliai jokių garsų skleist  biggrin.gif  Šiandien važiavom miško kalnais, šaknimis ir kitokiom baisybėm, tai vat tokiom salygom  kažkas girdisi, bet kitas skėtukas išvis tokių kliūčių neįveiktų  schmoll.gif  Ratukai nepripučiami, bet minkšti.  smile.gif  Dabar jau ką sakau - ne reklama, nes per savaitgalį nė vieno nebeliko  biggrin.gif
Kazoo Lietuvėlei dar nepagamino, bet jau kai bus tai garsiai pasakysiu  bigsmile.gif

butinai mums pranesk mes jau viena galima sakyti rezervuojam,noriu to melyno su oranzine spalva...tikiuosi bus nes sviesaus nenoriu
Atsakyti
Mazasis nesedi vezime, nes rankena nepersimeta doh.gif ir manes nemato. Koki pirkt patartumete? g.gif
Atsakyti
As manau mamytes, kad ziemai visgi geriau universalas.Vis delto ir ratai didesni, per sniega pravaziavimas tikrai geresnis.O be to ir silciau vaikui tai tikrai.Artejant pavasariui galima pagalvot ir apie sportini.Taigi, jeigu vaikas iki 6 menesiu ir dar plius ziema tai tik universalas jums.As taip pat dabar naudoluosi universalu (mano mazei 5 men), o apie koki kovo menesi zadu parduot ir pirkt sketuka.... thumbup.gif
Atsakyti
As nuodojuosi universaliu ir kol kas nesiruosiu jo keisti i mazesni schmoll.gif Gal pavasari ir galvosiu ka nors ax.gif O kol kas tai manau vaikui taip patogiau,nei dirzais supanciojus ir lengviau per sniegynus bus vaziuoti biggrin.gif Siaip ,gerai pamascius,tai dar ir kitai ziemai universala pasiliksiu,pusantru metuku mano panele bus,tai manau dar man jo prireiks biggrin.gif
Atsakyti