Įkraunama...
Įkraunama...

Sportinukai

QUOTE(kriaušė @ 2006 06 07, 11:23)
Labai geri vežimėliai-skėtukai yra Deltim Kazoo.

Na taip...čia reklama, pirmiau vertėtų parsivežt juos ir išbandyt mirksiukas.gif biggrin.gif

QUOTE(Kristtute @ 2006 06 08, 16:41)
Kokiais pačios prekiaujat, tokius ir rekomenduojat  tongue.gif
Dėl Kazoo, tai nieko blogo pasakyt negaliu  smile.gif
Bet jau tas ABC Design Moving light tai  schmoll.gif  Visai "skystas", nesireguliuoja pakojis ir labai barška  doh.gif  Draugė po kelių mėn. naudojimo pardavė ir pirko kitą  ax.gif

g.gif Ar tikrai naudojo Moving light? Tada reikėjo kreiptis į pardavėjus g.gif Gal mano istorija visai nereikšminga ax.gif , bet Moving light pradėjau prekiaut tik po to kai pati atvežiojau dukrytę tokiame pusę metų ir jis labai pasiteisino, nepavedė. Beje, pirkom dėvėtą ir vis dar jį naudojam biggrin.gif Ratai nebarška, rėmas nekliba. schmoll.gif Todėl negėda kitiems siūlyt, o dar naujo daikto bigsmile.gif
Beje, nors negražu kalbėt apie kitas kompanijas, bet Bebe Comfort naujų skėtukų Viva rateliai cypė ir treškėjo, parduotuvė visiems besikreipiantiems juos pakeitė. mirksiukas.gif
Atsakyti
labai domintu deltim kazoo. kokia kaina kaip atsiimt ar pristatytu konkreciai raudonas. nuo gimimo naudoju deltim voyager 2005 labai labai juo patenkinta bet vasarai noretusi +to ir lengvo sketuko
Atsakyti
QUOTE(kamilyte @ 2006 06 13, 21:39)
Ar tikrai naudojo Moving light? Tada reikėjo kreiptis į pardavėjus  g.gif


Tikrai Moving light. O pardavėjai sakė, kad taip ir turi būt. Nėr ko tikėtis iš tokio vežimuko su mažais plastmasiniais ratukais, viskas dėl svorio paaukota buvo blink.gif doh.gif
O be to jis ir daugiau trūkumų turėjo: nėra pilnai gulimos padėties, nesireguliuoja pakojis, gana siaura sėdynė ir t.t.
Atsakyti
Na tikrai neturi Moving light rateliai jokių garsų skleist biggrin.gif Šiandien važiavom miško kalnais, šaknimis ir kitokiom baisybėm, tai vat tokiom salygom kažkas girdisi, bet kitas skėtukas išvis tokių kliūčių neįveiktų schmoll.gif Ratukai nepripučiami, bet minkšti. smile.gif Dabar jau ką sakau - ne reklama, nes per savaitgalį nė vieno nebeliko biggrin.gif
Kazoo Lietuvėlei dar nepagamino, bet jau kai bus tai garsiai pasakysiu bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos, man reikia patarimo. Labai noriu pakeisti universala TUTIS COMFORT i sportinuka HAUCK. Vaikui 6 men. ant nosies ziema ar nebus salta tam sportinuke. Universalas man kaip ir geras, bet labai daug keliauju su vaiku, o masinike turiu maza ir tas universalas visa galine sedine uzima doh.gif
Tai prasau papasakoti kas turejo sportinika ir tokio amziaus vaika ar ziema buvo patogu su sportinuku, ar nesalta, kaip su pravaziavimu per sniega
Atsakyti
QUOTE(nikola @ 2006 09 17, 20:37)
Sveikos, man reikia patarimo. Labai noriu pakeisti universala TUTIS COMFORT i sportinuka HAUCK. Vaikui 6 men. ant nosies ziema ar nebus salta tam sportinuke. Universalas man kaip ir geras, bet labai daug keliauju su vaiku, o masinike turiu maza ir tas universalas visa galine sedine uzima  doh.gif
Tai prasau papasakoti kas turejo sportinika ir tokio amziaus vaika ar ziema buvo patogu su sportinuku, ar nesalta, kaip su pravaziavimu per sniega

Sveikute 4u.gif
as turejau Toto Comfort ax.gif vezimelis man labai patiko, taciau ir as daug vazineju su masina ir universala pardaviau nes jis nelabai tilpo i mano masina, be to sunkus smile.gif . aisku kaip ten ziema bus nezinau g.gif , nors pirmaja veziojau ziema su nedideliais ratukais tai buvo viskas tvarkoj, taciau ziema ziemai nelygi ax.gif geriausias variantas butu nusipirkti sportinuka bet neparduoti universalo ir priklausomai nuo sniego gausos naudoti ta vezimuka kuris geriau tai dienai g.gif
o del salcio tai manau juk vistiek rengsi kombinezonu ir siltais batukais, be to dar galima uzkloti kuo silciau ir per speigus juk neisi i lauka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(daivaV @ 2006 09 18, 13:54)
Sveikute 4u.gif
as turejau Toto Comfort ax.gif vezimelis man labai patiko, taciau ir as daug vazineju su masina ir universala pardaviau nes jis nelabai tilpo i mano masina, be to sunkus smile.gif . aisku kaip ten ziema bus nezinau g.gif , nors pirmaja veziojau ziema su nedideliais ratukais tai buvo viskas tvarkoj, taciau ziema ziemai nelygi ax.gif geriausias variantas butu nusipirkti sportinuka bet neparduoti universalo ir priklausomai nuo sniego gausos naudoti ta vezimuka kuris geriau tai dienai g.gif
o del salcio tai manau juk vistiek rengsi kombinezonu ir siltais batukais, be to dar galima uzkloti kuo silciau ir per speigus juk neisi i lauka biggrin.gif


Aisku, geriau du vezimai, bet du laikiti ir vietos reikia. Va dabar dar iskilo klausimas ar DELTIM Kazoo pirkti ar HAUCK Roadster 3 g.gif
Atsakyti
Peg-Perego Pliko P3 biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
man reikalingi abu vežimai - ir universalas ir sportinukas.Kadangi sportinukas pas mane mažais ratukais, o ir šiaip nedidelis, žiemą nelabai išeis vaiko apkloti.
Atsakyti
As uz sportinuka. Kad vaikas nesaltu juk yra spec. uzdangalai kojoms. Ikisi vaiki, uztrauki uztrauktuku, jam silta tiek nugarai tiek kojoms, tike pilvukui thumbup.gif Neslysta, nereik pastovei taisyt, kad nukris. O ir mamai patogiau sportinuka veziot, nei sunkuji universala. O del sniego, salitgaviai valomi juk, o ir kiti sportinukai lengvai vaziuoja ir per sniega tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Papartėlis @ 2006 09 22, 13:35)
As uz sportinuka. Kad vaikas nesaltu juk yra spec. uzdangalai kojoms. Ikisi vaiki, uztrauki uztrauktuku, jam silta tiek nugarai tiek kojoms, tike pilvukui  thumbup.gif Neslysta, nereik pastovei taisyt, kad nukris. O ir mamai patogiau sportinuka veziot, nei sunkuji universala. O del sniego, salitgaviai valomi juk, o ir kiti sportinukai lengvai vaziuoja ir per sniega tongue.gif

Labas 4u.gif
o kokie tie uzdangaliukai, kokio mamziaus leliams ir kur, kokiem vezimukam? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(daivaV @ 2006 09 22, 12:59)
Labas 4u.gif
o kokie tie uzdangaliukai, kokio mamziaus leliams ir kur, kokiem vezimukam? ax.gif


Jie universalus. Yra skyles dirzams, tinkami ir auto kedutei nesiot ir sportinuke ir universaliam. As ir rogutese naudojau. O naudojau kiek veliau pradejau del nezinojimo, bet naudojau tol kal vaikas vezime sedejo thumbup.gif Manau ju dabar jau ir lt turetu but, nes kai as radau toki daikta kataloge is Airijos atsiusta cia negalejau rasti. Teko ieskot budu kaip uz juriu mariu ji pirkt biggrin.gif
Atsakyti